Világ 55 beállítási javaslatok

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser9028

Vendég
köszi :) azthittem már most nemsokára, mert akkor szoktátok ezt kirakni :D fogy a pp :D
 

.Darkside.

"Semmilyen szél nem kedvező annak, aki nem tudja m
A reakció pontszáma
264
Személy szerint kíváncsi lennék, egy csökkentett barbáros világra. (akár olyanra ahol nincs is)

Szerintem ez extra bevétel lenne az innonak. Tekintettel lenne a kevesebb idővel rendelkezőkre. Jobban megkéne fontolni, mibe érdemes fektetni azt a kevés nyersit. Kiélezetebb lenne a harc a tőzsdén és nem halna be, kisebb szeró lévén sem.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Személy szerint kíváncsi lennék, egy csökkentett barbáros világra. (akár olyanra ahol nincs is)

Szerintem ez extra bevétel lenne az innonak. Tekintettel lenne a kevesebb idővel rendelkezőkre. Jobban megkéne fontolni, mibe érdemes fektetni azt a kevés nyersit. Kiélezetebb lenne a harc a tőzsdén és nem halna be, kisebb szeró lévén sem.

V54 a csökkentett barbáros szerver :D
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
A mai napon összegeztük a javaslatokat és tovább küldtük a központnak.

Májusban indul az új világ, majd kiderül hogy mennyi kerül ebből megvalósításra. Amint további információnk lesz róla megosztjuk veletek.

Köszönjük mindenkinek a javaslatokat és az érdeklődést!
 

DeletedUser10827

Vendég
Mindegy a config , csak ne legyen semmilyen bónusz PPért.
Inkább kerülljön havi 200 helyett 400ba a prémium ha már baj van az Innonál a budget-el.
De mikor 5ödjére vered le a falat 20ról , 1 óra alatt , akkor a havi 200 is soknak tűnik
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent