Javaslatok a játék készítőinek

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Üdv!
Szóval, értesültem arról, hogy hamarosan indul egy új világ, az 52-es. Gondoltam, ismét megpróbálkozom a Klánháborúval úgy, hogy az elsők között indulok ezen a szép új világon. Igen ám, de inkább csalódottan, mint meglepve vettem észre, hogy "veterán", hardcore játékosok előre összeszokott klánokkal, és - ami a lényeg - tonnaszámra vásárolt prémium pontokkal terveznek már az első néhány nap behozhatatlan előnyre szert tenni.
A javaslatom, illetve inkább a kérdésem az lenne, hogy a klánháború végérvényesen elkezdte teljes mértékben figyelmen kívül hagyni azokat a nem is feltétlenül kezdő, de egyszerűbb játékosokat, akik nem akarnak és nem tudnak százszámra prémium pontokat venni? Ha nem, érdekelne, hogy miféle opció áll ezen szórakozni vágyó játékosok rendelkezésére, ami által nekik is meglehet a lehetőségük az előretörésre, és az önerőből való birodalomépítésre?
Mert jelenleg úgy látom, a klánháború csak és kizárólag azoknak szól, akik évek óta, világról világra járnak ugyanazzal a klánnyi gárdával és egymás után veszik a prémiumot, elvéve bármiféle lehetőset és élményt azoktól akik újoncok és/vagy nem akarnak/tudnak folyamatosan prémiumot fizetni.
Ez így nagyon nem buli.

Szia,

Akik ppt használnak ma, a legnagyobb részük egy forintot nem költ rá, hanem másik világokon szedik ki a tőzsdéről másik világokról. Ha valaki ügyesebb, 8-10 ezret ki lehet szedni egy szerverből, az minden értelmesebb játékosnak több, mint elegendő a kezdéshez.
 

DeletedUser19189

Vendég
teljesen mindegy, hogy hogyan gyűjtik a PP-ket, ez határozottan és egyértelműen igazságtalan és unfair. Aztán csodálkoztok, hogy a játék egyre kevésbé népszerű, nincsenek új játékosok, a régiek közül meg mindenki lelép, aki tud játszani és csak ezek a sznob, játszani alig tudó PP-huszárok maradnak.
Gratulálok ahhoz, amivé ez a klánháború lett. Remélem a jövőben kicsit magatokba szálltok.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Akikre Te gondolsz, kihullanak. Az összes ilyen elején nagy jampi pp huszár kiesett a végére. Minden pp-s elverhető, csak kitartás, stratégia és egy kis ész kell hozzá :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Sziasztok,

Pár ajánlat, a csalások komolyabb büntetésére, érdekel, miket lehetne kihozni belőle.

Ha valakiről bebizonyosodik, hogy csal, pl botozik vagy hasonlók, semmilyen formában ne térhessen vissza az adott szerverre. Sokszor van olyan, hogy valaki kirakásra kerül csalás miatt, aztán belsőzik, majd simán visszajön egy másik accba duálként, vagy újrakezdi egy sajáttal, és megy minden ugyanúgy.

Láttam az új speed szabályzatot, ahol a csalók klántársai is "kiveszik a részük" a büntetésből. Valami ilyesmit lehetne a többi szerveren is, teszem azt ha xy-ról bebizonyosodik, hogy csalással szerzett előnyt, foglalt másik klántól, satöbbi, akkor azt valamilyen formában ne csak ő szenvedje el, hanem a másik klán is kapjon "kártérítést". Nem kiforrott dolog, de például a tőlük csalással vitt falukat, vagy azoknak megfelelő "új" falukat a support átcsatol/ad az elszenvedő klánnak, teli seregekkel. Sok mindent ki lehetne találni, de az, hogy a csalót belsőzik, majd visszajön másik fiókba és ugyanúgy csal, az nem túl optimális megoldás - legalábbis szerintem.

El lehetne érni, hogy a klánvezetők is erélyesebben lépjenek fel a csalás ellen, olyan apróságokban nyilvánulhatna meg, hogy ha csalás, vagy adott komolyabb büntetések jönnek szóba, akkor a klán szenvedjen el ilyen olyan hátrányokat. Elsőre olyasmi jut eszembe, hogy klánszintek csökkentése/elvétele, de biztos ki lehetne még találni ilyen apróságoktól kezdve komolyabb horderejű dolgokat is. De jó lenne valahogy elérni, hogy a klánok vezetőségeinek is érdeke legyen, hogy ne "tartson csalókat". Vagy aki csalás miatt kerül zárásra, annak a falui se nem foglalhatóak, se nem támadhatóak az adott klán tagjai számára, ne tudják belsőzni azokat a falukat, és újra felhasználni.

Amiket írkáltam, sarkított kijelentések, és van, ami hülyeség, de kiindulásnak nem lenne rossz, mert szerintem a csalás a KH-ban nincsen elég komolyan büntetve - ezen kellene változtatni.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Sziasztok! Ez 1 apróság lesz amit írok,de örülnék ha fontolóra vennék.
1 hónapnál régebben írt megjegyzés a falujegyzetekbe automatikusan törlődjön.
Miért? Mert elég zavaró a térképen és az infó is elvavult már annyi idő alatt.
És ha sok falu van így akkor lehet aki oda írta őket lusta törölni/el is felejtette/ stb.. okok miatt jó lenne.
Köszi.
 

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
Sziasztok! Ez 1 apróság lesz amit írok,de örülnék ha fontolóra vennék.
1 hónapnál régebben írt megjegyzés a falujegyzetekbe automatikusan törlődjön.
Miért? Mert elég zavaró a térképen és az infó is elvavult már annyi idő alatt.
És ha sok falu van így akkor lehet aki oda írta őket lusta törölni/el is felejtette/ stb.. okok miatt jó lenne.
Köszi.
Ebben a formában abszolút nem támogatom. Pl 1x-es szerveren a faluk felcímkézése - támadó, védő - akár fél évvel később is releváns. Max úgy lenne értelme az automatikus törlődésnek, ha te magad tudod állítani, hogy az általad felírt jegyzeteid mennyi idő után törlődjenek.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Ez csak 1 alap ötlet. De lehetne olyan,hogy összes törlése egyszerre vagy ahogy írtad hogy bebipalom h pl 2 honap mulva torlodjon s törlődik. Ekezet miatt sry... Teló..
 

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
Így, hogy a játék fejlesztői - mint az elmúlt szerverek beállításai mutatják - komolyan gondolták a gyűjtögető rendszert, érdemes lenne a prémiumfiókot/fiókkezelőt is hozzá igazítaniuk:
Javaslom a dinamikus csoportokhoz bevezetni a gyűjtögetésre való szűrési lehetőségeket
Az áttekintés nézetben - még ha nem is külön fül alatt - de a kovácshoz hasonlóan a kinyitások egyszerűbbé - illetve átláthatóbbá - tételét. Erre mondjuk a fejlesztés menü célszerű lenne bár zsúfolttá válna.
Esetleg fiókkezelőben "sablon" létrehozhatóságát és beállíthatóságát - szintúgy a kovács fejlesztési rendszerét tudom felhozni példának, bár itt a sorrend nem igazán opcionális.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Sziasztok.
Lenne 1 olyan kérésem,hogy azt valahogy nem lehetne megoldani,hogy az összes falujegyzetet egyszerre lehessen törölni amit a falukra felraktam? mert egyenként rámenni minden falura az úgy kicsit időigényes és unalmas. Köszi.
 

DeletedUser19087

Vendég
Sziasztok.
Lenne 1 olyan kérésem,hogy azt valahogy nem lehetne megoldani,hogy az összes falujegyzetet egyszerre lehessen törölni amit a falukra felraktam? mert egyenként rámenni minden falura az úgy kicsit időigényes és unalmas. Köszi.
Esetleg scripttel lehetne egyszerűsíteni a jegyzetek törlésén, viszont ugyanúgy egyesével kell végiglépkedni a falvakon.
 

DeletedUser19915

Vendég
Sziasztok!

Nekem két javaslatom lenne! Az egyiknek szerintem sokan örülnének, a másiknak nem annyira.

1. Nem lehetne megoldani, hogy prémium fióknál, ha érkezik bejövő támadás a rendszer automatikusan címkézzen? Ha gépnél vagyok, prémium nélkül is tudom, hogy mi van a seregben, ha nem, akkor meg küld értesítést a játék, szóval ha nagyon akarom, vissza tudom számolni így is úgyis, de ha ez automatikusan megtörténne, sok időt megspórolna.

2. Mivel a prémium tőzsdéből úgysincs a játéknak bevétele, nem lehetne lekorlátozni oly módon, hogy a tőzsdéből kinyert prémium pontokat, nem lehet átvinni másik világra, hanem csak azon a világon használhatja fel a játékos, amelyiken kiszedi azt belőle? Sőt, ezzel még növekedhetne is a játék bevétele, mert mivel nem tudják átvinni, az ingyen kapott pontokat, így kénytelenek lennének pénzért venni.

Köszönöm.
Rache
 

DeletedUser19915

Vendég
Bocsánat, lenne egy harmadik is, az szerintem sokaknak tetszene.

3. A levelező rendszerben lehessen csoportos beszélgetést is csinálni, ne csak körlevelet. Értem ez alatt, ha én csinálok egy csoportot, amiben van x ember, ne csak én tudjak mindenkinek egyszerre küldeni levelet, hanem ha válaszolnak, azt is kapja meg mindenki.

Köszönöm.
Rache
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.181
A régi Supportnál is többször javasoltam,a játékosok nevében most is megteszem!:)
A játékos és klánprofilok bővitését! A jelenlegi 270 x 180 játékos profil,és a 300 x 200 Kláncímer sajnos kicsi már! (főleg 200 kbyte-ba sűríteni őket nehéz, és nem is szép)
Mindenki szereti a szép képeket és profilokat nézegetni!
A Javaslatom méretezve:
vx2c4jyag9epiofn3wt7.jpeg
a8moqda07tk2cnv19uo6.jpeg
 
Utoljára szerkesztve:

TIPO TOSTO

Well-Known Member
A reakció pontszáma
386
Sziasztok

Nagyon nagy probléma a játékba, a bizalom, és a hátbatámadás.

Egyszerü, de nagyon szuper megoldás lehetne az árulás, és a hátba támadás ellen, ha 2 klán szövetséget, MNT-t kötnek egymás közt, akkor ne lehessen megtámadni öket. Ha felbontják, 24orán keresztül ne lehessem támadni ugyszintén...


Ha, egy játékos kilép a klánbol, ugyszintén lehetne egy 24orás nem megtámdási lehetöség, illetve a barát rendszeren keresztül is lehetne ez, hogy nem támadhatsz olyan játékost aki a barátlistán van.

Szomorú, hogy sok embernek a gyözelem fontosabb, mint a becsület, és maga a JÁTÉK!!!!
Remélem sikerül ezt megoldani. Akár az én javaslatommal, akár másképp..
Sokkal jobb lenne a játék, ha nem lennének ilyenfajta csalok.

Megbizol a klántársban, aki már a barát listán van, kilép és letámad, hisz látja hogy inaktiv vagy....


Köszönöm a figyelmet.
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Köszönjük szépen a javaslatot, továbbítjuk a központnak!

Viszont ez a játék stratégia része valamilyen szinten, még akkor is, ha kellemetlen és bizonyos szinten megkérdőjelezhető.
 

TIPO TOSTO

Well-Known Member
A reakció pontszáma
386
Igen, stratégia, de mikor beszélgetsz a szövetséges klánnal, és rá 1orára a semmiböl 200támadás tölük az lerombolja a játék kedvet rendesen,
De ha mondjuk bontják, és nem tudnak támadni ugymond a Semmiböl az ugy csak másabb.

Sok jo játékost ismerel, illetve klánt, akik sikeresen saját erövel toppon voltak, majd a saját klántagok, illetve szövetségesek hátba támadták a kéktengert, ahonnan tudták, hogy a védök hiányoztak, mert frontokra lettek küldve.

Igy pár ora türelmi idö nem ártana ezeknek, mint például a helyettesitési vissza élés érdekében, ügyebár.

Köszönöm hogy továbbitjátok :)
 
Fent