Csevegő

komatsuki

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Akkor anak a terveit szivárogtata valaki. Egy ki ujragondolásal a mi müszerészeink is megalkodtak valamit ami edig elégjol vizsgázik eddig. :D:D:D:D
 

DeletedUser19598

Vendég
A technikai klánok új név alatt futnak :)
(V45 v37 stb stb)
Itt erről nincs szó.
Ha valamihez csak hülyeséget tudsz hozzászólni , akkor az fölösleges .
Wicser belátta hogy változásra van szükség , ezzel sokan kellemeset csalódtunk benne . Így az aktiv tagokat magunkhoz véve folytatjuk tovább a harcot az FS és a kizárásokkal szemben :eek: :) Továbbra is megtesszük amit lehet.
A mi oldalunk nem szeretné a kémekkel és jelentgetésekkel teli játékstílust felvenni . Minden ilyen vádat , ha nincs bizonyíték csak rágalom ,elutasítunk .
A továbbiakban még az ismertek ellenére is sok sikert és korrekt játékot kívánunk a másik oldalnak .

Red
 

*LeatherFace*

Well-Known Member
A reakció pontszáma
277
A technikai klánok új név alatt futnak :)
(V45 v37 stb stb)
Itt erről nincs szó.
Ha valamihez csak hülyeséget tudsz hozzászólni , akkor az fölösleges .
Wicser belátta hogy változásra van szükség , ezzel sokan kellemeset csalódtunk benne . Így az aktiv tagokat magunkhoz véve folytatjuk tovább a harcot az FS és a kizárásokkal szemben :eek: :) Továbbra is megtesszük amit lehet.
A mi oldalunk nem szeretné a kémekkel és jelentgetésekkel teli játékstílust felvenni . Minden ilyen vádat , ha nincs bizonyíték csak rágalom ,elutasítunk .
A továbbiakban még az ismertek ellenére is sok sikert és korrekt játékot kívánunk a másik oldalnak .

Red

Xdddd és ezt pont te mondod ? Azért ez elég durva pont a te szádból :O
 

DeletedUser19598

Vendég
Ebolás , remélem nem gondoltad komolyan miután megbuktattak mint árulót v50en SBT ben, hogy a szavadra bármit is ad bárki .. valamint senki nem hivott ide. Helyedre.
 

DeletedUser19598

Vendég
Duálom a játékba de nem a külső fórumon :D

Red a jelentgeteseiről híres azert ilyeneket ne írjon mar ide mert nevetséges

Nem tudom kit jelentgettem eddig amit tudsz bizonyitani ? Ellenben velünk..
Tehát , mint előttem szoltak már.. Oda ahonnan jöttetek.;)
 
Fent