Csevegő

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
a KH ballasztja itt rontja a levegőt, csodálkozom hogy nem a Dream-et pártolja :D




1361 bővítmény megtekintése

2mv512.jpg
 

DeletedUser19600

Vendég
Hali mindenki! Nem igen szoktam ide irni....Söt!
És a véleményem sem fogom kifejteni...Pedig van! De mindegy is..
A lényeg,hogy a Dream-et még nem kell temetni! Még nem bomlik,és nem lett legyözve!
Wicher jó vezető,és a mag valószinüleg nem fogja eladni a lelkét a Top 1 ség kedvéért se..
Kiváncsi vagyok mi lesz a vége!
Vannak olyan klánok,amelyeket csak a ranglista tart egyben...Meg van ahol inkább a hüség!
De lehet,hogy nincs igazam!
További jó játékot...
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Hali mindenki! Nem igen szoktam ide irni....Söt!
És a véleményem sem fogom kifejteni...Pedig van! De mindegy is..
A lényeg,hogy a Dream-et még nem kell temetni! Még nem bomlik,és nem lett legyözve!
Wicher jó vezető,és a mag valószinüleg nem fogja eladni a lelkét a Top 1 ség kedvéért se..
Kiváncsi vagyok mi lesz a vége!
Vannak olyan klánok,amelyeket csak a ranglista tart egyben...Meg van ahol inkább a hüség!
De lehet,hogy nincs igazam!
További jó játékot...

Mindenki maradjon pozitív,úgy szép ez a játék! :D
 

DeletedUser19651

Vendég
Az FS- =H= MNT koalíció megszűnésével hatalmas bajba került Redsnake együttese. Ez könnyen jelentheti a Harcosok klán végét, délről az FS libasorba hajtja őket észak felé a vágóhíd irányába. Redsnake által áhított teljes északi tervnek lőttek, a diplomáciai jelzés narancssárgán villog.
Baj lesz.
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Az FS- =H= MNT koalíció megszűnésével hatalmas bajba került Redsnake együttese. Ez könnyen jelentheti a Harcosok klán végét, délről az FS libasorba hajtja őket észak felé a vágóhíd irányába. Redsnake által áhított teljes északi tervnek lőttek, a diplomáciai jelzés narancssárgán villog.
Baj lesz.

Szerintem is tök igazad van :D
Független attól hogy az MNT-nek nem lőttek mint kiderült + a H-nak észak felé nincs frontja :D
 

DeletedUser18556

Vendég
Az FS- =H= MNT koalíció megszűnésével hatalmas bajba került Redsnake együttese. Ez könnyen jelentheti a Harcosok klán végét, délről az FS libasorba hajtja őket észak felé a vágóhíd irányába. Redsnake által áhított teljes északi tervnek lőttek, a diplomáciai jelzés narancssárgán villog.
Baj lesz.
Meg kozbe nyugatra meg mellénk oda költözik 50rol az SBT nem?
 

DeletedUser19709

Vendég
Mester v52es fórumon osztogasd a kávét ne itt, jobban várom az ottani fejleményeket!
 
Fent