Csevegő

DeletedUser19612

Vendég
Üdv.
Micsoda érdekes fordulatok.
Ahogy belső infóimból hallom,a =H= és FS MNT-ben van.
FS is szövi JF-el s a =H= is.
Akkor most a favorite FS nem elég hogy úgy játszik ahogy de a fél világgal diplomáciázik a DREAM ellen? :D
Akkor most ki az igazi Favorit srácok? :S

Továbbá látom statból Red is hozza a formáját..:D
Play és DREAM közt diplomácia volt,s ma a toppos play játékos reggel kilépett a play klánból,betámadta a DREAM-et,s már a =H=ban van..:D
Red vs Light,micsoda végjáték lenne,a színvonal csökkenés tetőfoka,amit itt művel a =H= és az FS..:D
 

DeletedUser19598

Vendég
Igazad van csücsöri :D Jóllátod a dolgokat , kár hogy az èjszaka világosabb nállad :/
Fys egy barátunk Aphroditè segítsègèvel jött hozzánk . Mivel a playben nem èrezte jól magát . A dream szoba se johetett mert witchert ki nem állhatja , Fs messze , mi is messze . Megmondtam neki hogy ha ide koltozik hozzánk , akkor termèszetesen kap helyet , mivel Rebeka ajánlotta. Igy mar több napja èszakra foglalt falut hozzánk :D Mivel mondtam neki hogy azokat a faluit ott nem tudjuk megtartani keleten sajnos . Elfogadta ezt a döntèst , de mèg ellövöldözi mindenèt :D
Diplomáciáról annyit , hogy nem tudom csücsöri milyen belső infó kellett hozzá hogy MNT van az FS el mikor èn magam szóltam erről Witchnek :D Ezekszerint nagy titok volt :D Jf el lenne arról nem tudok , talán vittünk is tőlük falukat .. FSnek van velük ,ez köztudott .
Olyan playből kiknek a vezère elmult 2 hètben többször leírta h nincs kedve játszani , valamint witcherről is a vèlemènyèt. Vagy èpp pampalini aki a váltáson gondolkozik ?
Dream klánok , play klánok wow klán plusz mèg ki tudja mennyi van az FS ellen . Elhiszem hogy jólett volna ha mi is beszállunk , jön is erre felkèrés mai napig . De egyenlőre van mèg egy kis MNT ;)
Harcosok közül , külsőn kevesen vannak , jómagam sem írok szinte soha . Ha már a tagjaimat megkèrtem erre akkor èn se járjak ide a szenny telepre..

További jó játèkot mindenkinek .
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Jól látom DREAM top játékosa kilépett a DREAM-ből?
Valahogy sohasem jön össze ez a DREAM team :)
Kíváncsi leszek most ki(k) lesz(nek) az áruló(k) :D
Szerény személyem is szerveren van szóval lehet megint én leszek a hibás :D
 

DeletedUser18098

Vendég
Hülye kérdés de mi minősül ebbe a játékba drím tímnek?
 

DeletedUser18098

Vendég
hát az :D csak hát az érdekkel miből ered, mert ha Dream Team, akkor az olyan álomcsapatnak minősül ahol szívesen játszanak az emberek és nem lelépnek egyik pillanatról a másikra, erre inkább a tiszavirág jut az eszembe, szépnek szép de egyszer úgy is vége :)
 

DeletedUser19395

Vendég
hát az :D csak hát az érdekkel miből ered, mert ha Dream Team, akkor az olyan álomcsapatnak minősül ahol szívesen játszanak az emberek és nem lelépnek egyik pillanatról a másikra, erre inkább a tiszavirág jut az eszembe, szépnek szép de egyszer úgy is vége :)

Ne keress valóságot minden klánnév mögött, semmi sem köti meg, hogy mi legyen.
Én is voltam ASG-s mégsem ott születtem, a Spártások is lehet hogy Athéniak..:)
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Szemét FS hát mindenkivel dipóznak, eszem megáll...jah hogy 2klánjuk vezeti a legyőzött ellenfeleket,de látom hogy biztos nem csinálnak semmit,mások harcolnak helyettük,tuti hibás a rendszer is ami ezeket számolja...mindegy ,mér nem annyira megszállottak hogy mindenkivel egyszerre akarjanak háborúzni...hát a gyávák,ez lenne a minimum....a lényeg hogy szégyelhetnék magukat mindenért is!!!!!!44444négy
A DREAM az már favorit a javából,ők mindent jól csinálnak azért is olyan népszerűek!!!Mindenki csak ellenük szövetkezik mert rajtuk nem fog a kard,nem talál a nyílvessző leigáznak mindenkit! Az irigységtől sárguló egyének meg képesek olyan dolgokat felróni nekik,mint a 2hét alatt 10faluig eljutó játékost,azt amelyik 6óra leforgása alatt eljutott 2400pontról nemesvonatig vagy azt amelyiknek előbb lett meg az 1000kereskedése mint a 100kifosztott falva! Pedig micsoda remek üzletemberekről beszélünk akik hihetetlen szakértelmükkel,játéktudásukkal és aktivitásukkal mindig lenyűgöznek! De a szemét FS csak veszi a nyersit! Azért volt a DREAM arma kenődése után 160as nyersanyag ár a délkeleti tőzsdén,pótolni akarták a kiesett védőket ! A délnyugati kontinensen meg 1700 nyersit lehet venni 1ppért! Ez is az FS hibája,elrontják az árakat! Tegyük hozzá,hogy arról is az FS tehet,hogy kilép a top1 DREAM-es játékos,biztosan szabotálták a kereskedője szamarát! Bezzeg a régi szép időkben a DREAM volt mikor 4hónapig is húzta DE MOSTMÁR CSÖKKEN A SZÍNVONAL!!!Csakis ez lehet az oka,hogy máris szétesőben! Lázadjunk,le a bitorlókkal,éljen az ÁLOMCSAPAT és dicső vezetőjük a BOSZORKÁNYOS!!!! Ha bármi rosszul sülne el amúgyis minden közbejött,nem volt elég időnk,meg a szabályok ellenünk dolgoztak,mindenki csak ellenünk szövetkezett és még a szamarainkat is szabotálták! Álomcsapat előreeee!

-a szöveg nyomokban iróniát és szarkazmust tartalmazhat - szövegem szereplői kitalált alakok,bármiféle hasonlóság mindössze a véletlen műve...
 

DeletedUser19651

Vendég
Sziasztok!

Hullaszagot érzek egy igazi tömegsírból. A Dream 2 Top távozója mérhetetlen morális hanyatlását hagytak maguk után, klánjuk bomlófélbe. A szalmaszál amibe kapaszkodhatnak az Witcher a boszorkányos cirokkseprűje amivel meg kell tisztítania a klánt az oda nem illő hiteveszett alakoktól. Az álom rémálommá változott eljött a hajnal hamarosan K55 a holtak hajnala.
Egy dicső korszakot megélt klán hogy juthatott idáig , 2 Top játékos távozásával az álom máris véget ért a tagokban törés a klánban pszichikai stressz uralkodik, mindenki távozna de hová?
Én egy új klán létrejöttére tippelnék a régi Dream kláncsalád egy végtermékére , Witcher nélkül új célokkal a végzet hős harcosaival. Redsnake befolyással K55ön.
 

DeletedUser19651

Vendég
Szerintetek van ebből a jelenlegi DREAM pszichoterrorból kiút? Ha igen,mi?
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Fys-nek jár a keksz az biztos :)
Az is hogy ez csak az érme egyik fele, lehet megvolt az oka annak hogy a tag távozott a DREAM szövetségből.
Nyíltan FS drukker voltam eddig is ezután is maradok. Harcosok eddig semlegesek voltak ezután majd legalább nyugtázom, hogy mikor elverik őket azt kapják amit megérdemelnek :)
 

DeletedUser18098

Vendég
Vajon v50et túl tudjátok tolni ?:D

a KH ballasztja itt rontja a levegőt, csodálkozom hogy nem a Dream-et pártolja :D
Sziasztok!

Hullaszagot érzek egy igazi tömegsírból. A Dream 2 Top távozója mérhetetlen morális hanyatlását hagytak maguk után, klánjuk bomlófélbe. A szalmaszál amibe kapaszkodhatnak az Witcher a boszorkányos cirokkseprűje amivel meg kell tisztítania a klánt az oda nem illő hiteveszett alakoktól. Az álom rémálommá változott eljött a hajnal hamarosan K55 a holtak hajnala.
Egy dicső korszakot megélt klán hogy juthatott idáig , 2 Top játékos távozásával az álom máris véget ért a tagokban törés a klánban pszichikai stressz uralkodik, mindenki távozna de hová?
Én egy új klán létrejöttére tippelnék a régi Dream kláncsalád egy végtermékére , Witcher nélkül új célokkal a végzet hős harcosaival. Redsnake befolyással K55ön.
Szerintetek van ebből a jelenlegi DREAM pszichoterrorból kiút? Ha igen,mi?


letöltés.png

2mv512.jpg
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

-FyS-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Értelmetlen vitákat szeretném elkerülni így többször nem írok ide,mert úgysem mindenki fog egyetérteni velem.Elárultam a playt valóban ez így van.Mindenki eldönti magában h jogosan tettem vagy sem.Már egy ideje beszélgettem Reddel,hogy váltani szeretnék,ő megadta nekem az esélyt,hogyha odaköltözök a klán központjába.Megtettem és witcher v49-es árulása bennem volt/van.A play és a DREAM MNT-ben volt ez köztudott,az MNT-be majd később a szövetségbe is leszögezte witcher,hogy ÉN merre terjeszkedhetek...ez zsarolás,amit gyűlölök és csak fokozta az előző világbeli tettét.Esélyem nem volt arra,hogy ebbe bármiféle beleszólásom legyen,csak egy tag voltam a sok közül a playben.Korábban felvett a vezetőség egy tagot a korábbi oszlott Venom klánból akit szintén kidobattak a klánnal.Semmi személyes nem volt pampalini felé,egyszeren ő volt a legközelebb és DREAM játékos volt.Azért nem witcher lett a célpontom mert értelmetlen lett volna olyan távolságba támadnom,örültem volna annak ha pampalini helyett ő lett volna közelebb hozzám.Ennyi a magyarázatom minderre.Pampalini pedig nyílván azért távozott a DREAM-ből mert a támadás idején összesen 3-4 erősítés érkezett felé...
 
Fent