Csevegő

Ultimate King

Forza CotL!
A reakció pontszáma
621
Egy nagyképű egoista majom! :D :D

És igen.. nem Vezér. Az ASG-ben a Király valóban uralkodik.

De.... Tőled sokkal "nagyobb" embereket idézve: "bámulatos ahogyan 200%-ot kitudsz hozni amatőr játékosokból", " a magyar KH egyik ikonja vagy", "az egyik legjobb játékosa vagy a KH-nak, de most nem értek egyet Veled", " a Királyunk vagy!! Követünk bárhogyan is alakul", " tényleg jó vagy... ha gondolod csendestársként behúzhatjuk a v46-ot" " az ASG struktúrális felépítése királyság. És pont ez miatt jók" a teljesség igénye nélkül....

Igen most v45-ön kaptunk egy nagy maflást. Igaz és talán kellett is. Sőt ha Asgard elesik, gratulálni fogok az ellenfélnek. Nem fogok bűnbakokat keresni és nem fogok másokat hibáztatni. A felelős a bukásunkért Én magam vagyok.
De... az ASG nem törik meg, nem fog eltűnni a KH süllyesztőjébe, mint más klánok egy ekkora kudarc után esetleg. Elestünk... , de letöröljük a port magunkról és megyünk tovább! Sőt Dongábor még ezek után is uralkodni fog! S mint láthatod ismét 100 ember követi!

Nos Én egy ilyen Vezér/Király vagyok.

Hmm, így 11 hónap után érdekes az ilyen mondatokon nosztaligázni :D
 

renix

Member
A reakció pontszáma
28
Semmi köze hogy ki mit hogy kavart,eferi egyszerüen csalódás volt nagy! lezso a másik! csalódik az ember,de nem lehet mindent,mindig másra fogni!

Eferi játékát ugyan nem ismerem, de lezsoét mind láthattuk. És emlékszel miért jöttek ők át? Azért, mert az asg bukása után egyedül a mi klánunknak lett volna esélye megdönteni a CotL-t. Ha nem bontottunk volna a szövit a CotL-lel, ők nem maradtak volna. Viszont mai napig emlékszem lezso és baby írására: már amikor beléptek, akkor látták, hogy valami nincs rendben ebben az AC-ben. Vagy hogy tovább folytassam: az F-fel való szövit már réges-régen bontani kellett volna, hogy egyáltalán legyen esélye az AC-nak.

Nem akarok megint arról beszélni, hogy mi lett volna ha... hiszen a cotl 2 héten belül megnyeri ezt a szervert. Sokat tanultam ezen a szerveren az biztos.
 

Ultimate King

Forza CotL!
A reakció pontszáma
621
Eferi játékát ugyan nem ismerem, de lezsoét mind láthattuk. És emlékszel miért jöttek ők át? Azért, mert az asg bukása után egyedül a mi klánunknak lett volna esélye megdönteni a CotL-t. Ha nem bontottunk volna a szövit a CotL-lel, ők nem maradtak volna. Viszont mai napig emlékszem lezso és baby írására: már amikor beléptek, akkor látták, hogy valami nincs rendben ebben az AC-ben. Vagy hogy tovább folytassam: az F-fel való szövit már réges-régen bontani kellett volna, hogy egyáltalán legyen esélye az AC-nak.

Nem akarok megint arról beszélni, hogy mi lett volna ha... hiszen a cotl 2 héten belül megnyeri ezt a szervert. Sokat tanultam ezen a szerveren az biztos.

Utólag mindig okosabb az ember, de máshol ezt hasznát veszed. :)
Lásd, a mi esetünkben ott van v31. Sok mindent csináltunk volna másképp, 46-n megtettük. Megérte :)
 

renix

Member
A reakció pontszáma
28
A bibi az, hogy én egyedüli vezetőségi tagként nem is akartam az F szövit, az asg bukás után rögtön akartam a szövi bontást, és hadd ne folytassam tovább. De sokszor többségi döntés alapján születtek a döntések (néha meg valaki egyedül döntött, de erről már írtam). Szóval nem azt tanultam meg, hogy mit kellett volna csinálni, hiszen ha rajtam múlt volna, csináltuk is volna. Inkább azt tanultam meg, hogy ha a vezetők nem látnak a szemüktől, akkor rossz klánban vagyok. Vagy jobban kell erőltetnem az igazam :D

Egyébként nem tudom már melyikőtök írta, nincs időm visszaolvasni, hogy egyetlen biztos pont a klánunk életében az a CotL szövi volt. Nos a CotL szövi szavazására is tisztán emlékszem. 2 ember volt, aki ellenezte a cotl szövit, és az egyik én voltam.
 

Ultimate King

Forza CotL!
A reakció pontszáma
621
Arra én is emlékszem, hogy pityu felhivott pár embert tőlünk skypera hogy diplomácia így-úgy, aztán kb. két perc szólt arról, majd kb. 43 perc semmi.
A lényegi kérdést cancellaraval beszéltük meg inkább, nála fektettük le az alapokat a szöviről. Az viszont érdekelne renix, hogy mi állt a döntésed hátterében :D
 

renix

Member
A reakció pontszáma
28
Arra én is emlékszem, hogy pityu felhivott pár embert tőlünk skypera hogy diplomácia így-úgy, aztán kb. két perc szólt arról, majd kb. 43 perc semmi.
A lényegi kérdést cancellaraval beszéltük meg inkább, nála fektettük le az alapokat a szöviről. Az viszont érdekelne renix, hogy mi állt a döntésed hátterében :D

Nem titok. Egyik nagyon jó barátom a Cordban volt még az elején. Ő elmesélte, hogy hogyan intéztétek el a Cordot. Röviden ennyi. Nem bíztam egyáltalán bennetek, mert úgy láttam, a győzelemért bármire képesek vagytok.

A szövi elején is láttam, hogy a konti határt velünk kőkeményen betarttattátok, minden egyes lakatért rögtön jött a felháborodás, ti viszont ugyanúgy lakatoltatok és foglaltatok északon, arra hivatkozva, hogy tömbösödni akartok (emlékeztek gondolom, mikor cancellara vagdosta az északi határon a nemesvonataitokat). Pedig akkor még szó sem volt arról, hogy idővel háborúzni fogunk, tehát én már akkor sem értettem ezt az oda-vissza való hisztit. Kiemelném a kistetraxos esetet, akkor 1 napig denso1-et helyettesítettem és láttam, hogy a társaim mennyi faluját kiütötték, és leállítottatok minket arra hivatkozva, hogy rá szervezitek az armát (amiről én személy szerint biztosan nem tudtam). Pedig a megállapodásunk úgy szólt, hogy barbit nem lehet foglalni a másik kontiján, pirosat igen. Akkor lényegében ti besétáltatok azokba a falukba, amiket denso és anonime szétcsaptak.

Persze most jöhettek azzal, hogy mi meg a volt cordosokat toboroztuk, bár az ha jól emlékszem Extrem egyéni akciója volt, akkor még volt neki alvezéri rangja.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.355
Nem titok. Egyik nagyon jó barátom a Cordban volt még az elején. Ő elmesélte, hogy hogyan intéztétek el a Cordot. Röviden ennyi. Nem bíztam egyáltalán bennetek, mert úgy láttam, a győzelemért bármire képesek vagytok.

Hogyan intéztük el a Cordot?
Úgy, hogy beolvasztották az ellenségeinket a területünkre, a szövi alatt csak MI néztünk el mindent?
Ne haragudj, de, aki velünk mocskos, az ne várja, hogy én kedves leszek velük. Örülhetnek, hogy bontáskor betartottuk a 72 órát.


Marko
 

renix

Member
A reakció pontszáma
28
Hogyan intéztük el a Cordot?
Úgy, hogy beolvasztották az ellenségeinket a területünkre, a szövi alatt csak MI néztünk el mindent?
Ne haragudj, de, aki velünk mocskos, az ne várja, hogy én kedves leszek velük. Örülhetnek, hogy bontáskor betartottuk a 72 órát.


Marko

Én úgy hallottam, ti vettétek be az ellenséget, akiket ők akartak foglalni, majd hátba támadtátok őket. De igazából lényegtelen, én csak arra a kérdésre válaszoltam, miért voltam a CotL szövi ellen. Nem voltam érintett, ezért csak arra tudok hagyatkozni, amit meséltek nekem. Szóval ne vedd támadásnak, téged amúgy is korrekt játékosnak ismertelek meg, és amiket rólad hallottam negatív dolgokat, annak a töredékét sem tapasztaltam. Viszont a közös ellenség az közös ellenség, és nem olvasztjuk be. És itt most nem(csak) a cordra gondolok, hanem conq-ra. De ezt azt hiszem már párszor kitárgyaltuk, ne is menjünk bele :)
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.355
Én úgy hallottam, ti vettétek be az ellenséget, akiket ők akartak foglalni, majd hátba támadtátok őket. De igazából lényegtelen, én csak arra a kérdésre válaszoltam, miért voltam a CotL szövi ellen. Nem voltam érintett, ezért csak arra tudok hagyatkozni, amit meséltek nekem. Szóval ne vedd támadásnak, téged amúgy is korrekt játékosnak ismertelek meg, és amiket rólad hallottam negatív dolgokat, annak a töredékét sem tapasztaltam. Viszont a közös ellenség az közös ellenség, és nem olvasztjuk be. És itt most nem(csak) a cordra gondolok, hanem conq-ra. De ezt azt hiszem már párszor kitárgyaltuk, ne is menjünk bele :)

Akkor elmondom, hogy átvettünk nem közös ellenfelet, hanem 2 darab exos tagot, akiket csak mi ütöttünk, egyikük még most is köztünk van, vezetőségi tag is lett a duál, nem titok, hogy az Undertaker fiókról van szó.

Szerintem Conq átvételével sincs semmi baj, jelezve volt, hogy lesz egy átvétel keleten, ami a mi zónánk volt már akkor is. Itt is nem mi szegtünk szövetséget, hanem Ti és az F. Hogy miért? Baby, és még fent a k45-n is bevettetek a mi területünkön személyeket. Amikor elkezdtetek toborozni, na nekünk akkor kellett volna már szakítani, mert ti csak időt húztatok. Tagadni felesleges bármit, mert konkrét leveleket kaptam meg, ahogy pittyu szervezi ellenünk a szerver klánjait. :) Aztán mikor kértem tisztán írja le mit akar csak falazott. Ez nem a te hibád csak mondom, hogy én általában a szétvert ellenféltől csak az arra való tagokat, akikről jókat tapasztaltam vettem át, saját VÉDHETŐ zónában. Szerintem nem leszek tőle kevesebb, sem több, ha a nyerési folyamaton gyorsítok.
 

Christian

Member
A reakció pontszáma
70
V46 játékosai!

Gratulálok mindenkinek, aki teljesítette a szervert! Természetesen mindenkinek meg van a saját igaza, egy valami viszont vitathatatlan: a CoTL megérdemelten nyerte meg a világot, ezért nekik külön is gratulálok! Gratulálok az AC-nek és VT-nek is, hogy egy ilyen játékosállománnyal eddig fennmaradtak a szerveren. Az F-fet is dícséret illeti, hiszen az ASG mögött hónapokig keserítették a Király dolgát. Az Igaz Magyarok pedig lehetnének a bajtársiasság példaképei is; az alapján, amit egymásért mutattak ezen a szerveren. Sajnálom, hogy ennyi negatív élményt kellett megtapasztalni sokaknak a szerveren.

Üdvözlettel:
Krisztián
 

renix

Member
A reakció pontszáma
28
Akkor elmondom, hogy átvettünk nem közös ellenfelet, hanem 2 darab exos tagot, akiket csak mi ütöttünk, egyikük még most is köztünk van, vezetőségi tag is lett a duál, nem titok, hogy az Undertaker fiókról van szó.

Szerintem Conq átvételével sincs semmi baj, jelezve volt, hogy lesz egy átvétel keleten, ami a mi zónánk volt már akkor is. Itt is nem mi szegtünk szövetséget, hanem Ti és az F. Hogy miért? Baby, és még fent a k45-n is bevettetek a mi területünkön személyeket. Amikor elkezdtetek toborozni, na nekünk akkor kellett volna már szakítani, mert ti csak időt húztatok. Tagadni felesleges bármit, mert konkrét leveleket kaptam meg, ahogy pittyu szervezi ellenünk a szerver klánjait. :) Aztán mikor kértem tisztán írja le mit akar csak falazott. Ez nem a te hibád csak mondom, hogy én általában a szétvert ellenféltől csak az arra való tagokat, akikről jókat tapasztaltam vettem át, saját VÉDHETŐ zónában. Szerintem nem leszek tőle kevesebb, sem több, ha a nyerési folyamaton gyorsítok.

TI az ellenségtől toboroztatok. Mi a szétesett volt asg tagokat vettük be. Szerintem van különbség. (Pityut inkább hagyjuk most, nem szeretem, ha az ő cselekedeteit összemossák a mieinkkel).
A taktikai játékot meg sosem szerettem. Gyorsítani ja. Két legyet egy csapásra: nem pazaroltatok időt és sereget conqira meg arra a másikra, nem emlékszem a nevére, illetve plusz több száz falu, nőtt a területi arányotok egyik pillanatról a másikra. Sőt még egy elenyésző játéktudással rendelkező pp huszár játékát is megmentettétek. 3in1. Teljesen szabályos az tény, de az én elveimnek ellent mond.
Na jó, hogy megmondtam nem akarok belemenni :D
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.355
TI az ellenségtől toboroztatok. Mi a szétesett volt asg tagokat vettük be. Szerintem van különbség. (Pityut inkább hagyjuk most, nem szeretem, ha az ő cselekedeteit összemossák a mieinkkel).
A taktikai játékot meg sosem szerettem. Gyorsítani ja. Két legyet egy csapásra: nem pazaroltatok időt és sereget conqira meg arra a másikra, nem emlékszem a nevére, illetve plusz több száz falu, nőtt a területi arányotok egyik pillanatról a másikra. Sőt még egy elenyésző játéktudással rendelkező pp huszár játékát is megmentettétek. 3in1. Teljesen szabályos az tény, de az én elveimnek ellent mond.
Na jó, hogy megmondtam nem akarok belemenni :D

Ahogy látom neked is tanulnod kellene még a játékot, mert amit írtál úgy ahogy van vicces. Ahogy látom a volt AC vezetésből csak Krisztián, és csharp említhető, akik értenek is a játékhoz és jogosan voltak vezetői szerepben.
Mi a mi térfelünkön szétvertük az ellenfeleinket.

Tudod mikor jöttünk rá, hogy nem várhatunk semmit az AC szövitől? Amikor 4x volt beígérve közös arma, de ti vagy csak ''csoportosan'' vagy sehogy nem indultatok. Kb. ti csak stagnáltatok, és az agyon védett lezso-baby-eferi triót akartátok ütni, na meg ütöttétek is. Csak tudod hiába mondja bárki, hogy eferiék nagy ászok voltak ott, de 20-30nukera voltak védve. Mi sosem támadtuk őket, csak fakeltük. Azt hiszem rombolni mentünk eferihez 1x.. Tudom, mert az armákat én szerveztem.

Nekem nincs bajom veled, de te is tudod jól, hogy az amit mondasz úgy ahogy van vicces. Ha egyszer kitapasztalod azt, hogy az miért is volt akkor úgy ahogy helyén való, akkor majd azt fogod mondani, hogy hú lehet, hogy igazuk volt...
De mind1 is, mert ahogy látom minden szó felesleges, mert szerinted azaz igazság... :) Lehet ellenségtől vettünk át, de a háborút nem a CotL vezette közel 1000 faluval? o_O
 

renix

Member
A reakció pontszáma
28
Csharp akit említettél pont az a tag, aki tökéletesen átlátja elejétől kezdve a dolgokat, hiszen Cord tag volt, és nem mellesleg nagyon jó barátom. Részletesen elmesélte, hogy is zajlott a ti háborútok a szerver elején. És ő szervezett sikeres armát is az ASG-re, tehát a tudása valóban magas. Viszont, amit neki is elmondtam kritikaként anno: amikor ellenetek szervezett armát, akkor a frontos falutokra küldetett 10-15 nukokat, ami szerinte jó lépés volt, szerintem meg nem.

Biztos van mit tanulnom, de azért a leminősítésed erősnek tartom, már csak azért is, mert a játéktudásom pont elégszer bizonyítottam veletek szemben is... és nem mellesleg én nem kritizáltalak téged, csak ezzel a döntéssel nem értek egyet. A conq faluk így is úgy is hozzátok kerültek volna, ha nem tagátvétellel, akkor foglalással. Mindkét opcióval győztetek volna ha az AC vezetősége úgy alakul ki, mint ahogy történt. Viszont ha a vezetőség és a szövetségek is úgy alakultak volna, ahogy én jónak láttam, akkor már nem biztos. Tehát mi is olyan vicces?
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.355
Csharp akit említettél pont az a tag, aki tökéletesen átlátja elejétől kezdve a dolgokat, hiszen Cord tag volt, és nem mellesleg nagyon jó barátom. Részletesen elmesélte, hogy is zajlott a ti háborútok a szerver elején. És ő szervezett sikeres armát is az ASG-re, tehát a tudása valóban magas. Viszont, amit neki is elmondtam kritikaként anno: amikor ellenetek szervezett armát, akkor a frontos falutokra küldetett 10-15 nukokat, ami szerinte jó lépés volt, szerintem meg nem.

Biztos van mit tanulnom, de azért a leminősítésed erősnek tartom, már csak azért is, mert a játéktudásom pont elégszer bizonyítottam veletek szemben is... és nem mellesleg én nem kritizáltalak téged, csak ezzel a döntéssel nem értek egyet. A conq faluk így is úgy is hozzátok kerültek volna, ha nem tagátvétellel, akkor foglalással. Mindkét opcióval győztetek volna ha az AC vezetősége úgy alakul ki, mint ahogy történt. Viszont ha a vezetőség és a szövetségek is úgy alakultak volna, ahogy én jónak láttam, akkor már nem biztos. Tehát mi is olyan vicces?

Hát, ha Cord tag volt, akkor Feanor elég szépen befolyásolhatta, mivel ott vezér volt így pontosan tudhatta azt is, hogy a Cord szövi alatt kereste fel a Randomot, hogy lehetne e kezdeni valamit ezekkel a CotLosokkal... :) Tudod az, hogy megszakítok egy szövetséget, és betartom a 3 napot, nem hiszem, hogy a klánom szemét lenne. A miértje pedig egyszerű volt. Egy klánnyi ExoS tagot vett fel, és olvasztott be, ezután meg azt várta el, hogy én folytatni fogom velük a végsőkig, és majd cord néven zárunk, mert ők a nagy cordilla? Vagy mi mosolyogjak, mert a klánom részén, ami ki volt kötve se barbi se toborzás másodjára is megszegik a toborzást.. Biztos jajj a szemét CotL nem hajolt le!!! 4!4!4!4!4!!!!!... :)

Ugyanez történt kicsit nagyobba, mikor Conqekat átvettük. 2 tag jött, később még 5, mikor szakítottuk a szövit... De 2 tagot átvettünk noha, ti meg azelőtt 3 nappal vettetek át egy tagot, aki másnap védelmet is kért tőletek..

Nem megsérteni akartalak, mert nekem is van mit tapasztalnom a játékban, de vicces, ahogyan nem látod a dolgok mögött szereplőket.

Ti nektek volt komplett kontitok már 1.5hónapja mikor mi még csak a háborúk után farmoltunk, a széleket tisztogattuk. Nektek komplett kontinens volt, sőt nem sokkal később minden barbit fel is ettetek... Azaz nektek minden jól kellett volna menjen. Egy ASG-t, ha szervezett erős klán vagytok, amíg mi fejlődgetünk háború után be kellett volna törjetek. Nem gyengén.

Lehet, hogy ellenezted a szövit, de, ha nemet mondtok ott a szövetségre a CotL simán végig robotol rajtatok, és lezsoék sem lázadtak volna annyit, mielőtt kilettek rúgva... :)

De hagy emeljem ki, hogy nekem is van mit tanulnom, nem azért mondtam, de vicces, ahogyan nem látod a dolgod mivoltját, számomra azért, mert mi annó v31-en átmentünk mindenen amin lehetett, mégis most azt mondom, hogy amit ott kaptunk kb. meg is érdemeltük. Remélem, hogy te is tudsz majd fejlődni ezekből, és majd később tényleg megérted.

De szerintem felesleges a témát feszegetnünk.


Továbbá Krisztián, köszönjük a gratulációt. :)
 

DeletedUser19331

Vendég
Szeretnék Gratulálni a "nagyképű" CotL-nak a győzelemhez! :)

Külsősként, igyekeztem követni a szerver állását, és igencsak meglepett amikor a CotL került az élre, majd azt és a kíválló haladási irányt megtartva egészen a szervergyőzelemig küzdötték fel magukat.

Egyéniben pedig gratula a -Conuistador- és a =SoulMurders= fióknak.

Üdv: SF
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Én úgy hallottam, ti vettétek be az ellenséget, akiket ők akartak foglalni, majd hátba támadtátok őket. De igazából lényegtelen, én csak arra a kérdésre válaszoltam, miért voltam a CotL szövi ellen. Nem voltam érintett, ezért csak arra tudok hagyatkozni, amit meséltek nekem. Szóval ne vedd támadásnak, téged amúgy is korrekt játékosnak ismertelek meg, és amiket rólad hallottam negatív dolgokat, annak a töredékét sem tapasztaltam. Viszont a közös ellenség az közös ellenség, és nem olvasztjuk be. És itt most nem(csak) a cordra gondolok, hanem conq-ra. De ezt azt hiszem már párszor kitárgyaltuk, ne is menjünk bele :)


Vicces Nem is tudom Witcher fél szervert ellenünk hergelte hazugságaival.
Jó pár tagunkat a cord eltoborozta tőlünk.
Majd hátbatámadtuk őket olyannyira hogy ők üzentek hadat nekünk.
De ez mind semmi mert miután mi elvertük az exost ők fogták és betoborozták az a maradékot úgy hogy tudták mi hadban állunk velük.
De nyílván mi voltunk a szemetek :)
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Mi a szétesett volt asg tagokat vettük be.
Az asg-ek nem voltak ellenségek?
ASG-ből mentek hozzátok.
Miért fáj az hogy mi a gyorsabb győzelem érdekében saját részen beveszünk egy tagot?

Gondolom utána mindenki ránk pályázott mert coquékat nem voltunk hajlandó kidobni. AC vezetése meg azt hitte hogy pusztán túlerővel nyerhetnek.
Hát nem így lett ez van :)
 
Fent