Off

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.181
0c9f93e964a728f873e2df7a0d74e8f7.png
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.181
Itt lehet folytatni? Mert szerintem tök jól pörgött az 50 es fórum..Jó volt újra olvasgatni itt (Arkhimedes is írta, és én is láttam..semmilyen trágár kifejezés nem volt! Sem anyázás! Megint belenyúltatok hibásan egy jól pörgő fórumba! Most meg nézegeti mindenki a némaságot!
A "Bann" nem a játékosoknak jár!

Én még végigolvastam. Semmi olyan durva nem hangzott itt el, ami bannt érdemelt volna. Tény, hogy összekaptak kicsit a résztvevők, és nem voltak jó véleménnyel egymásról, de hát istenem, akinek kicsi, az hadd bizonygassa már, hogy a másiknak még kisebb! Ha egyszer van ehhez közönsége is. Nyilván mindannyiunknak megvan a véleményünk a bannolt tagok személyiségéről, de annyi ilyen van, aki egy kicsit is életrevaló, az megtanul az ilyenekkel együtt élni, a KH-ból ne csináljunk szerintem elkényeztetett széltől is óvott gyerekek szigorúan őrzött óvodáját!

Arkhimedesz2, Tegnap ekkor: 12:28Jelentés
#2464Kedvelés visszavonása
[/QUOTE]
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser7641

Vendég
Amikor már 3 komment arról szól, hogy le kéne lőni egy másik embert akkor egyet tudok érteni a szupport döntésével.
 

DeletedUser

Vendég
Itt lehet folytatni? Mert szerintem tök jól pörgött az 50 es fórum..Jó volt újra olvasgatni itt (Arkhimedes is írta, és én is láttam..semmilyen trágár kifejezés nem volt! Sem anyázás! Megint belenyúltatok hibásan egy jól pörgő fórumba! Most meg nézegeti mindenki a némaságot!
A "Bann" nem a játékosoknak jár!

Ne aggodj engem is bannoltak csak mert leírtam a véleményem. A külsönek semlegesnek kellene lennie,és azért bannolni mert kritizáltam a supportot Hadd legyen már vélemémye az embernek, ez az egyik ami megkülönböztet az állatvilágtól.
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Ne aggodj engem is bannoltak csak mert leírtam a véleményem. A külsönek semlegesnek kellene lennie,és azért bannolni mert kritizáltam a supportot Hadd legyen már vélemémye az embernek, ez az egyik ami megkülönböztet az állatvilágtól.
Tilos a fórumon, konkrét kizárásos ügyek kitárgyalása, illetve a játék, a játéküzemeltető, a support nem megfelelő hangnemű kritizálása. -> Ez végleges kizárással, global bannal jár
A konkrét kizárásos ügyek/support, az üzemeltető nyílvános lejáratása és kritizálása miatt pedig jószándékú elbírálást igyekszünk alkalmazni.
 

DeletedUser

Vendég
Tilos a fórumon, konkrét kizárásos ügyek kitárgyalása, illetve a játék, a játéküzemeltető, a support nem megfelelő hangnemű kritizálása. -> Ez végleges kizárással, global bannal jár
A konkrét kizárásos ügyek/support, az üzemeltető nyílvános lejáratása és kritizálása miatt pedig jószándékú elbírálást igyekszünk alkalmazni.
Rendben. Megértettem. Elköszönök akkor, további jó fórumozást.

Sziasztok
=Rafiki=
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.181
1848.Szeptember 29.
170 évvel ezelőtt arattunk diadalt Pákozdnál, megnyerve az 1848–49-es szabadságharc első ütközetét 1848. szeptember 29-én aratta az újonnan felállított magyar honvédsereg egyik legfényesebb diadalát Pákozdnál. Ez volt az 1848–49-es szabadságharc első ütközete, amelyben a honvédek sikeresen megfutamították Jellasics képzettebb és nagyobb létszámú seregét.
Dicsőség a Hősöknek!
82f56b01f7fbabd2f7bf73f8aaa0b2e7.jpg
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.181
Tisztelet a Bátraknak!
1849 Október 6

Aulich Lajos, Damjanich János, Dessewffy Arisztid, Gáspár András, Knezić Károly, Lahner György, Lázár Vilmos, Leiningen-Westerburg Károly, Lenkey János, Nagysándor József, Poeltenberg Ernő, Schweidel József és Török Ignác Kiss Ernő és Vécsey Károly
549759f0ba0b9b6bc66322d9acf47613.jpg
 
Utoljára szerkesztve:
Fent