Csevegő

DeletedUser19279

Vendég
Mondjuk lehet odaát másmilyen... :D
De amúgy így, hogy nincs egységes nyugat, sima hengerlés lesz a klánunknak, és igazad van abban, hogy kb. zárhatnák is a világot. :D

De akkor hogy lennék majd a végén top2? o_O:rolleyes:

Mindig csak top2?
Nem értem miért nem írod sosem, hogy top1... :D
 

DeletedUser19053

Vendég
Nem tudom,jelen vagy még a világon?Ha igen,akkor még is mennyit láttál,és jelenleg mit látsz?Jóval kiemelkedőbb higgy nekem..
itt vagyok meg :D lehet nem latom mindazt amit Te, de pl v31hez viszonyitva nem volt olyan kiemelkedoen sok kavaras. Az, hogy pityu mit csinal(t) s mit nem arrol meg annyit, hogy megmondtam meg aprilis vegen, hogy hulyeseget fog csinalni hacsak valaki nem nevel ki belole egy klanvezert.
 

renix

Member
A reakció pontszáma
28
Hát amit Pityu művel, az már-már szánalmas, például tegnap az egyik tag fiókjával visszaélt mint helyettes, megváltoztatta a profilját, és tagoknak írogatott, majd tagadta, hogy ő lett volna. De felismertem a "helyesírását", és amikor az eredeti tulaj rám rakta a fiókot, be is bizonyosodott, hogy ő helyelte.

Sok világot megjártam már, de ilyen beteg emberrel még életemben nem találkoztam. Amíg nekünk ez egy játék, addig neki (szerintem egyedüli emberként az egész szerveren) ez már maga az élet, nem tudja a kettőt szétválasztani. És hát mit is mondjak, igazából nem kéne már semmit, csak lezárni ezt a témát, lezárni ezt a világot, és mehet tovább az élet.
 

DeletedUser13406

Vendég
De ha belegondolsz, nekünk miért érné meg most rátok armázni?
Hogy aztán az acban legyen szétszórva egy csomó falunk amit alig lehet védeni?
Mikor tudjuk a frontot is bontogatni :)

Kelta klán is sorra fog kerülni mert sok régi barátunk van ott ha eljön az ideje, de még nem most.
Jogos",Hogy aztán az acban legyen szétszórva egy csomó falunk amit alig lehet védeni?"pont ezért)
Nevezzetek el magatokat ASG-nek s akkor marko leszoviz veletek, esku <3

Gonoszak vagytok.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Minden kétséget azért én is elfednék..

CotL-nak nem áll érdekében senkivel sem diplomáciai kapcsolatot, ahogyan el lett utasítva az F klán, és az AC klán kérése is. Pedig még mindig hallom, hogy én hogs keverek a diplomáciával... Csakúgy megsúgom, hogy a CotL-nak már az AC háború óta nem működik a diplomáciája... :)

Marko
 

DeletedUser13406

Vendég
Minden kétséget azért én is elfednék..

CotL-nak nem áll érdekében senkivel sem diplomáciai kapcsolatot, ahogyan el lett utasítva az F klán, és az AC klán kérése is. Pedig még mindig hallom, hogy én hogs keverek a diplomáciával... Csakúgy megsúgom, hogy a CotL-nak már az AC háború óta nem működik a diplomáciája... :)

Marko
Nem hiszem hogy mostanság keresett volna valaki ez ügyben,ha egyszer A mondott az ember akkor marad..
:eek:)
 

DeletedUser13406

Vendég
Ezt gyorsan megtehetitek :)
Ott van a törlés gomb :D
Volt egy világ ahol ezt megtették,élveznéd hogy csak 10ezer pontos barbikat foglalsz? szerintem nem,,azt ti,is mi is tudjuk ez a világ a kh legszégyentelenebb világa nem miattatok,vagy miattunk.de még rögös az út a pokolba)
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Volt egy világ ahol ezt megtették,élveznéd hogy csak 10ezer pontos barbikat foglalsz? szerintem nem,,azt ti,is mi is tudjuk ez a világ a kh legszégyentelenebb világa nem miattatok,vagy miattunk.de még rögös az út a pokolba)


Lehet, az hogy az AC-ben mi minden történik ahhoz semmi közünk nincsen. Volt egy terv...ha azt az AC nem rúgja fel 25-ac-s már megnyerte volna a szervert.

De hát úgy gondolták hogy a pont számít és nem az eredmények.
Ha akkor nem döntenek máshogy már réges régen nyertünk volna, és nem történtek volna meg ezek a dolgok...
 

Christian

Member
A reakció pontszáma
70
Tisztelt V46 játékosai!

A fiókomban szintén visszaélés történt Pityu által. A társam, aki neki jó barátja megadta a belépési adatainkat (gondolom Pityu manipulálta). Hozzátenném, hogy elkezdte osztogatni a falvaimat, anélkül, hogy a fiók igazi gazdáját (engem) megkérdezné... Írt nekem messengeren, hogy Renix kizáratta őt. Én meg még neki adtam egy ideig igazat, mert nem tudtam mik történtek. Beléptem, mivel mondta, hogy ő helyelte a fiókot. A társam nem is foglalkozott már a játékkal, tehát írtam egy végrendeletet és Powerhell-re dobtam a fiókot. A V50-en, ahol bohóckodom arra lettem figyelmes, hogy 0 pp-ém van. A log pedig mutatta mi történt. Márkó írt facen, hogy írogatok neki a fiókból. Mondtam neki, hogy az lehetetlen, mert nem vagyok benne már. Mivel a helyelésnél nem volt engedélyezve a pp használat, tudtam, hogy valaki belépett. Na ugyan ki? A kizárt Pityu. A helyesírásából (inkább nevezzük helytelennek) egyből rájöttem, hogy ő volt. Tény és való, hogy M. megkérdezte, hogy nem-e adom át a falvaim, de erre én nem is reagáltam, mégis ezzel indokolta a fiókátvételt.

Egy végtelenségig egyszerű, üldözési mániás emberről van szó, aki egyszerűen nem tud különbséget tenni a játék és a való élet között. Akik végig kiálltak mellette szembeköpte. Engem folyton kémkedéssel gyanúsított, pedig aki ismer tudhatja, hogy erről szó sem lehet. Igazából megvallva, ha nem ilyen "Vezér" lett volna az AC-ben, akinek 0 a játéktudása; egy elég jó kis csapat jött volna össze.

Köszöntem a figyelmet:
Krisztián
 

lordne

Member
A reakció pontszáma
45
Tisztelt V46 játékosai!

A fiókomban szintén visszaélés történt Pityu által. A társam, aki neki jó barátja megadta a belépési adatainkat (gondolom Pityu manipulálta). Hozzátenném, hogy elkezdte osztogatni a falvaimat, anélkül, hogy a fiók igazi gazdáját (engem) megkérdezné... Írt nekem messengeren, hogy Renix kizáratta őt. Én meg még neki adtam egy ideig igazat, mert nem tudtam mik történtek. Beléptem, mivel mondta, hogy ő helyelte a fiókot. A társam nem is foglalkozott már a játékkal, tehát írtam egy végrendeletet és Powerhell-re dobtam a fiókot. A V50-en, ahol bohóckodom arra lettem figyelmes, hogy 0 pp-ém van. A log pedig mutatta mi történt. Márkó írt facen, hogy írogatok neki a fiókból. Mondtam neki, hogy az lehetetlen, mert nem vagyok benne már. Mivel a helyelésnél nem volt engedélyezve a pp használat, tudtam, hogy valaki belépett. Na ugyan ki? A kizárt Pityu. A helyesírásából (inkább nevezzük helytelennek) egyből rájöttem, hogy ő volt. Tény és való, hogy M. megkérdezte, hogy nem-e adom át a falvaim, de erre én nem is reagáltam, mégis ezzel indokolta a fiókátvételt.

Egy végtelenségig egyszerű, üldözési mániás emberről van szó, aki egyszerűen nem tud különbséget tenni a játék és a való élet között. Akik végig kiálltak mellette szembeköpte. Engem folyton kémkedéssel gyanúsított, pedig aki ismer tudhatja, hogy erről szó sem lehet. Igazából megvallva, ha nem ilyen "Vezér" lett volna az AC-ben, akinek 0 a játéktudása; egy elég jó kis csapat jött volna össze.

Köszöntem a figyelmet:
Krisztián


Úristen ez nagyon durva, normális ember nem tesz ilyet... :(
És folyamatosan a mi vezetőink voltak szidva....:D
Ez nem semmi.


Volt egy világ ahol ezt megtették,élveznéd hogy csak 10ezer pontos barbikat foglalsz? szerintem nem,,azt ti,is mi is tudjuk ez a világ a kh legszégyentelenebb világa nem miattatok,vagy miattunk.de még rögös az út a pokolba)

Hát most is majdnem olyan, mintha barbikat foglalnánk :):D
Időnként kapunk csak némi ellenállást!

Betti
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Az igen.
De örömmel jelenthetem be hogy az F-S klánt is alkalmunk adódik megverni itt V46-on.
Remélhetőleg valaki még spártát is alapít és akkor minden nagy klán meglesz :D
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Az nem jó, mert akkor nem tudom megverni :D
Bár lehet menni fog megverem saját magamat.
Kérek tanácsot chewtől mindjárt.
 
Fent