Csevegő

renix

Member
A reakció pontszáma
28
ananász pizza,,hát ..) olyan mint a só meg lekvár..de kinek ez kinek az! Egy dolgot szerettem volna hogy vannak vagyunk páran akik nem "na kinek nagyobb a farka"játékot játszünk.Tudja mindenki mire képes,azt is tudja mindenki hogy egymaga semmit nem ér!És azt is tudjuk hogy mi az igazi kh amiért újra és újra neki ugrunk világoknak.. vagy tévedek?

Hát bizonyára nem azért, hogy a nagyságos főmufti átverje a tagokat és a saját malmára hajtsa a játékot... :)
Régi szép idők, mikor még nem volt ennyi gerinctelen.
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Hát bizonyára nem azért, hogy a nagyságos főmufti átverje a tagokat és a saját malmára hajtsa a játékot... :)
Régi szép idők, mikor még nem volt ennyi gerinctelen.
Mindig volt, és lesz is... Régebben voltak akik stratégiának nevezték, vagy nem törődtek vele :D

Csak most már egyre kevesebb a játékosok száma, és jobban látszódnak a dolgok :)
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Azért azt szeretném leszögezni hogy a CotL-nak semmifél tárgyalás nem áll érdekében. Nem tárgyalunk, nem veszünk át már senkit. Akit ilyen információkkal hitegetnek, az ne dőljön be :)

Nincsenek tárgyalások az AC-val utoljára az ASG bomlásánál volt amikor az ottani vezetők úgy döntöttek győzzön a jobbik.
 

renix

Member
A reakció pontszáma
28
Azért azt szeretném leszögezni hogy a CotL-nak semmifél tárgyalás nem áll érdekében. Nem tárgyalunk, nem veszünk át már senkit. Akit ilyen információkkal hitegetnek, az ne dőljön be :)

Nincsenek tárgyalások az AC-val utoljára az ASG bomlásánál volt amikor az ottani vezetők úgy döntöttek győzzön a jobbik.

Ez érdekes, mert azt hallottam Pityuka megbeszélte veletek, hogy ránk, a keltákra szervezitek az armát.
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
De ha belegondolsz, nekünk miért érné meg most rátok armázni?
Hogy aztán az acban legyen szétszórva egy csomó falunk amit alig lehet védeni?
Mikor tudjuk a frontot is bontogatni :)

Kelta klán is sorra fog kerülni mert sok régi barátunk van ott ha eljön az ideje, de még nem most.
 

renix

Member
A reakció pontszáma
28
Talán mert a végére hagynátok a legbénábbat? Ez az egy értelmes magyarázat jutott eszembe. Már-már elgondolkodtam azon is, hogy a kedves fővezér nem veletek van-e véletlen, hiszen 2 nap alatt ellenállás nélkül 70 falut adott, 2 hete pedig (mielőtt elvettem tőle Anonimét), 100 bárdosokkal foglaltatok, láttam. Remélem, hülyeséget mondok azzal, hogy direkt csinálja, mert ez már mindennek a teteje lenne. Csak elég nehéz elhinnem, hogy aki 10 éve nyomja kh-t, ilyen szinten ne tudjon játszani.
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Hát nézd protoss acc úgy mint reckless acc magára van/volt hagyva.
Ha senki nincs az accban akkor ott lehet foglalni minimális sereggel is.
Egyik accban sincs ott a rendes tulaj szerintem, itt inkább arról van szó hogy az AC feladta végleg a harcot ellenünk.
 

DeletedUser19053

Vendég
Nevezzetek el magatokat ASG-nek s akkor marko leszoviz veletek, esku <3
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
ezt a világot nem zárhatnánk már le?Már idegesít a sok keverés,árulás,mindenki bekattan,már mindenki tudja a végét a dolgoknak,igaz inkább itt adják ki mint a való életben,de én már kezdek besokalni... ennyi keverést,kavarást,árulást,hülyeséget mint itt még nem sikerült tapasztalnom sehol..
 

DeletedUser19053

Vendég
Akkor probalj meg nyitott szemmel jarni :D

most komolyan, nem kiemelkedobb mint mas vilagon.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Nem tudom,jelen vagy még a világon?Ha igen,akkor még is mennyit láttál,és jelenleg mit látsz?Jóval kiemelkedőbb higgy nekem..
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.377
ezt a világot nem zárhatnánk már le?Már idegesít a sok keverés,árulás,mindenki bekattan,már mindenki tudja a végét a dolgoknak,igaz inkább itt adják ki mint a való életben,de én már kezdek besokalni... ennyi keverést,kavarást,árulást,hülyeséget mint itt még nem sikerült tapasztalnom sehol..

Keverés kavarás? :D
Az ac bomladozik az nem kavarás kérdése :D
 
Fent