Csevegő

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Csak hogy egyszer már én is nyissak egy ilyet. :D Szokásos sablonszöveg helyett, ahol sok sikert kívánnék mindenkinek inkább pár képet teszek be. :D Néhányan gondolom magukra ismernek majd, de csak poénból csináltam. :D


2e3vb7.jpg



2e3vq6.jpg


2e3wi9.jpg


2e3wpk.jpg


2e3wk6.jpg


2e3xa8.jpg


2e3xoi.jpg


2e3y24.jpg
 

DeletedUser19133

Vendég
Sziasztok!

Akkor végül 3 nagy, szervezett klán indulására lehet számítani? Én már nem igazodok ki, de ahogy a mémek alapján látom van okom. :p
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Igy van, Asg, sbt, nf...
De en archekat is idesorolnam... respect klanjukat szoval inkabb 4 nagy klan :)

Aldi, a Spártát miért hagyod ki? :D
Röviden, 3 nevesebb klán lesz a szerón, az NF, SBT és a Spárta, illetve a sok tapasztalatot szerzett ASG. :D

Eközben keressük a megfelelő stratégiát és eddig Csabika ötlete tűnik a legjobbnak. :D

2e4397.jpg
 

DeletedUser18465

Vendég
Aldi, a Spártát miért hagyod ki? :D
Röviden, 3 nevesebb klán lesz a szerón, az NF, SBT és a Spárta, illetve a sok tapasztalatot szerzett ASG. :D

Eközben keressük a megfelelő stratégiát és eddig Csabika ötlete tűnik a legjobbnak. :D

2e4397.jpg
Ez csunya volt :( ilyet nem tehettek az asgvel.
En nem ertem miert gondolja mindenki h a sparta indul. :oops::rolleyes:
 

DeletedUser19087

Vendég
Aldi, a Spártát miért hagyod ki? :D
Röviden, 3 nevesebb klán lesz a szerón, az NF, SBT és a Spárta, illetve a sok tapasztalatot szerzett ASG. :D

Eközben keressük a megfelelő stratégiát és eddig Csabika ötlete tűnik a legjobbnak. :D

2e4397.jpg
RDIHrc1.jpg


Előregbe bevinni egy egész klánt... vajon kinek támadt ez a világmegváltó ötlete?
Most nem lesz annyira ciki, ha 150-en lesznek, elég lesz csak 2 klán:p
 

DeletedUser7641

Vendég
Egyébként ha van valaki, akiknek ez összejöhet az ők és ahol összejöhet az a v50. Egyébként a v49-en a Col is előregbe ment.
 

DeletedUser19513

Vendég
RDIHrc1.jpg


Előregbe bevinni egy egész klánt... vajon kinek támadt ez a világmegváltó ötlete?
Most nem lesz annyira ciki, ha 150-en lesznek, elég lesz csak 2 klán:p
Moderátor létedre szégyenkezhetnél a pártatlanságod miatt! Nem voltak előtted példát mutató moderátorok? Kezd vicces lenni, hogy az ASG-be állsz mindenhol bele!
 

DeletedUser19087

Vendég
Tehát szerinted én nem írhatom le a véleményem? Elég érdekes világban élsz...
Egyébként script moderátor vagyok és nem fórum, ha ez mond neked valamit :D
 

DeletedUser19513

Vendég
Tehát szerinted én nem írhatom le a véleményem? Elég érdekes világban élsz...
Egyébként script moderátor vagyok és nem fórum, ha ez mond neked valamit :D
Semmit! Csak azt látom: MODERÁTOR! De teljesen mindegy, tgszisz leírta....
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Szerintem felelőtlenség ezt megpróbálni az ASG-nek,amit eddig valahogy sikerült felépíteni át fog menni vicckategóriába ezen a szerveren. Az ASG-nek egy lassú komoly ellenfél nélküli szerver kell,hogy komolyabb csapat épülhessen belőle,leszűkítve a játékoslétszámot és felépítve egyfajta rendszert,nem pedig egy olyan szerver megint ami tele van szervergyőztes klánokkal akik sokkal szervezetebbek,játszottak és nyertek meg végjátékokat...ráadásul a pp mentes szerver nem az ASG-nek kedvez...az viszont tényleg érdekes,hogy indul e a Spárta :) Ha igen én nekik fogok szurkolni :)
 

DeletedUser19513

Vendég
Szerintem felelőtlenség ezt megpróbálni az ASG-nek,amit eddig valahogy sikerült felépíteni át fog menni vicckategóriába ezen a szerveren. Az ASG-nek egy lassú komoly ellenfél nélküli szerver kell,hogy komolyabb csapat épülhessen belőle,leszűkítve a játékoslétszámot és felépítve egyfajta rendszert,nem pedig egy olyan szerver megint ami tele van szervergyőztes klánokkal akik sokkal szervezetebbek,játszottak és nyertek meg végjátékokat...ráadásul a pp mentes szerver nem az ASG-nek kedvez...az viszont tényleg érdekes,hogy indul e a Spárta :) Ha igen én nekik fogok szurkolni :)

Be lehet regelni és megmutatnotok! :D
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Az asgnek vagy a spartanak ? :D

Spártának :D Hadd mi legyünk az egyetlenek akik megverték őket :D De hát lássuk indulnak-e egyáltalán :D

Be lehet regelni és megmutatnotok! :D

Már akkor leírtam mikor 45ment,hogy ősszel fogunk indulni...de azt már 3éve is megmondtam volna,hogy nyár kellős közepén nem :D Egyik alvezérem aznap fog menni nyaralni mikor indul a szerver,másik erasmuson még két hétig,másik vezetőségi tag egész augusztusban külföldön lesz,van aki most Székelyföldön van családdal,van aki tengerparton,van aki kifejezetten írta,hogy csak ősszel fog ráérni nyáron nem...egyébként augusztusban én sem vagyok egy hosszabb időszakot egyáltalán...van aki augusztusban házasodik,majd biztos a nászútján fog kh-zni és még folytathatnám. Majd vezeti magát a klán és 10ember helyelget 30fiókot ugye? Fáj a szívem a pp mentes szerverért,39en több mint 1millió falut fosztottunk ki Légióval,45ön is félmillió falu felett voltunk...én is szeretném megmutatni mire vagyok képes tőzsde mentes szerveren,ugye én még játszottam anno olyanon is :D de hát az élet nem habostorta és ha nem megy nyáron akkor nem megy...valszeg majd 51re megyünk és várjuk oda az ellenfeleket,akár a Spárta az,akár más...:D
 
Fent