2018 július: Összefoglaló a v50 játékosok által kért/kérdezett beállítási és indítási információkról

DeletedUser7641

Vendég
Gondolom, ezt ne vegyem anyázásnak, amikor valójában az. ^_^
 

DeletedUser18465

Vendég
Ugy latszik tegnap se penteken se sikerult kitenni a beallitasokat... az igeret szep szo... ha betartjak ugy jo, aztan kideulne hogy igaza van zyzznek es kapunk valami random pps szerot :)
 

DeletedUser7641

Vendég
Ugy latszik tegnap se penteken se sikerult kitenni a beallitasokat... az igeret szep szo... ha betartjak ugy jo, aztan kideulne hogy igaza van zyzznek es kapunk valami random pps szerot :)
A vezéred épp azért harcolt, hogy ez a világ pp-s legyen és a v51 legyen pp mentes, ami ősszel indul. Lehet nem ártana egy véleményt formálnotok erről a support támadása helyett. ^_^
 

DeletedUser18465

Vendég
Vezerem ? Nikitara gondolsz ? Inkabb jobaratomnak hivom. Vezer az max a cast a zola, vagy a brooky. Dee ha egy picit atgondolod es visszanezed, sajti nem valaszolt ezekre a kerdesekre igy ennyibol le is szurtuk, hogy semmi esely erre es elfogadtuk a dontesuket. Ez van ehhez kell alkalmazkodni. Amugy nekem semmi bajom nem lenne a pps szeroval, pp az van, ha nem ezen a szeron majd masikon felhasznalom. Ennyire egyszeru a keplet :)
 

DeletedUser12157

Vendég
Srácok, még egy kis türelmet kel kérnem a beállításokhoz :(

Ha esetleg megindokolnad, hogy miert kell meg varnunk, talan turelmesebbek lennenk...

... illetve, hogy a "kis" az Nalad mennyi.

Eleg irritalo, hogy 6 nap van indulasig, de semmi konkretat nem tud az ember...
 

DeletedUser19588

Vendég
"Csodálkozom", hogy mindenki csak a negatív oldalra gondol. Az miért nem jut senki eszébe, hogy azért nem kapunk még beállítsokat, mert Sajték épp a mi akaratunkért küzdenek a központ profitorientált elképzelésével szemben?!

Szerintem ha nem szeretnénk tőzsde mentes világot, már meglenne minden :)

Jó azért látni, hogy vannak akik tudnak pozitívan állni a világhoz és nem képzelik azt, hogy nekik minden alanyi jogon jár és mindenki nyalja ki a hátsó-alsó test tájékukat.
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
363
Nyugi van gyerekek!
A beállításokat szerintem majd megkapjuk szerdán, aztán az előreg meg csütörtökön!
Ne reagáljuk túl! :D
 
Fent