2018 július: Összefoglaló a v50 játékosok által kért/kérdezett beállítási és indítási információkról

DeletedUser18512

Vendég
hát ez érdekes, akkor 2009 október 11 előtt 1 évig nem volt senki, aki coma lett volna??
 

DeletedUser7641

Vendég
Archívum -> Lezárt világok -> v1 -> világ beállításai -> Legörgetsz: Kezdő dátum: 2008-05-08
Lezárás dátum: 2014-06-01

Ez a magyar KH kezdő dátuma.
 

DeletedUser87

Vendég
V50 a jubileumi server, a kért beállításokkal, viszont 1 hónappal előbb.Semmi gond!. Elszaladt alattatok a ló! A nyáron is aktívabb klán tesz szert majd némi előnyre.Teljesen rendbe van! Az hogy a Sparta nyaral az nem érdekel senkit. Több ezren aktívak vagyunk nyár középén is. Már csak 2 hét!
 

DeletedUser7641

Vendég
Te azért vered ennyire a seggedet a földhöz, mert a cotl-ösük később mennének az új szerverre? Mert ezrekről beszélsz és igazából egyedül vagy, míg a másik oldalon vagyunk párat. Az átlag játékosnak mindegy, hogy milyen a szerver. pp-s vagy mentes. Akinek meg számít annak a nagy részének pedig inkább Ősztől passzolna jobban. Nekem mindegy, de ha másoknak fontos az Őszi indítás akkor természetesen azt fogom pártolni.
 

DeletedUser18512

Vendég
attól függetlenül, nem azért jubileumi, mert akkor indult, hanem azért mert v50, így is lett a szavazás megtéve!
 

DeletedUser18512

Vendég
amit nem értek, hogy gyűjtögetés, miért is van??
 

DeletedUser87

Vendég
Jubileumi v51 Gratulálok :D azthiszem jó néhányan kihagyják, meg lettünk vezetve v50el . Sokan indulnak v50en és azt veszik majd eszre az lettek verve! Szerintem gáz lenne.
 

DeletedUser87

Vendég
Gyakorlatilag minden jubileumos hype egy hazugság volt v50ről ebben az esetben.
 

DeletedUser18512

Vendég
így is már hallom sokaktól, hogy nem jönnek v50-re, a gyűjtögetés miatt!
meg, hogy a lovag nem lesz a régi!
 

DeletedUser7641

Vendég
Mert a régi lovag opció volt egész végig xDDDD
De én voltam a hülye, hogy vitatkozni próbáltam. Elfelejtem mindig, hogy az interneten vagyok. Az én hibám, sajnálom!
 

DeletedUser18512

Vendég
igen azt mondtuk mi, hogy legyen az, de írta vagy Sajt, vagy korboncnok, hogy ez nem megoldható!
Ha lesz lovag, akkor csak is az új lesz, de miután kb. mindenki írta, hogy a régi legyen, így inkább nem lesz! :D
 

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
Természetesen igazuk van azoknak a felszólalóknak, aki azt írja a V50 szerverre lett meghirdetve a beállítás, arra szavaztak függetlenül attól, hogy az nyár közepén indul.
Azonban, akik ezt a kezdeményezést elindították, jubileumi szervert kértek(három alap prémium beállítással) nyár végi, ősz eleji indulással.
Tehát itt a kettősség.
Nem magam nevében kértem Sajtmacskát, hanem a játékosok érdekében, akik időd, energiát tettek bele, hogy egy ilyen szerver elinduljon. Többségük már belefáradt, elkeseredett..Ezek a játékosok pedig csapatokat képviselnek, fognak össze, viszik szerverről szerverre. Átlátják a csapat aktivitását a nyári vagy az őszi időszakban.
Szabadságolások nyáron vannak, akkora tervezik be a családok a nyaralást, akkor végzik el a házban, ház körül azokat a teendőket, amit ebben az időszakban beterveztek.. fiatalok fesztiváloznak, józanodnak.. nem hinném sokat kéne ragozni, miért kevesebb az indulók száma nyáron.
Azonban én is feladom, ha azzal érveltek hogy a sorszáma nem V50, akkor az már nem jubileumi..
Akkor hagyjuk.
Lesz kb egy kontinyi induló..
Ha tudnánk valamit a nemzetközi szerverről, talán az jobb lenne, ki tudja. lehet ismételten nagy szerveren játszhatnánk. Aztán kérdés, hogy a közös szerveren milyen anyagi háttérrel rendelkező versenyzők indulnak, mi tudjuk azt a prémiumot bele tenni mint más országbeliek.
Részemről ennyi.
Semmi rossz szándék nem állt a háttérben, egy lehetőséget akartam csak kérni.
N.
 

DeletedUser18512

Vendég
Én sose vettem észre különbséget szerver indulásokra :D
Általában mindig egyformán indultak emberek :D

Lehetett tudni(kb. június 10-én már), hogy v50 júliusban indult, mondjuk bevallom én július elejére tippeltem, de nem sokat tévedtem :D

Mindenki hogy mondta, hogy biztos, hogy nem fog júliusban indulni, talán majd augusztusban, hát a jelen helyzet nekem hozott "részben" igazat. :D
Semmi új senkit nem ért :D
 

DeletedUser12398

Vendég
50 vagy 51.. egyik sem "jubileumibb" mint a másik.
Tökmindegy milyen számon fut a szerver, de úgy látom a többségnek az lenne jó ha ősszel indulna és tőzsdementes lenne, a többi mellékes.
 

DeletedUser17151

Vendég
"A világ/egységsebesség arányának mindig 1 körülinek kell lennie, ezen nem tudunk változtatni."

Itt gondolom nem arányt, hanem szorzatot kell érteni.
 

Sir Kamra

Well-Known Member
A reakció pontszáma
277
Induljon igy ahogy van a jubileumi v50. Ha v51en volna ez a beállitás az megölné a 10 éves jubileumot. Nem támogatom Nikita felvetését. Ne a nagy klánok vezetői döntsék el ezt, a nép döntött. A Központ is döntött. Ne variáljatok.


Mi van Chew ennyire szeretnéd, hogy kiessenek, vagy csökkentsék az aktivitásukat v46ról a Cotlos játékosok és így legyen egy parány reményetek? Abba nem gondoltál, hogy ez még erősebben fogja súlytani a szövetségeseket? Hisz egyenlőre a morális fölény a Cotl-nál van. És ha egy új világ nyílik oda fognak menni a kiábrándult, befásult és reményt vesztett társaid. Úgy még hamarabb zárja a Cotl 46-on.
 
Fent