V50 - Milyen legyen?

Melyik világhoz hasonlítson az 50. magyar KH szerver?


  • Összes szavazó
    153
  • A szavazás lezárult .

DeletedUser

Vendég
Mi ez a 1-es sebesség mánia mind a világnál és az egységnél? A külföldi szervereken is ez megy egy csomó helyen. o_O:(
 

DeletedUser12246

Vendég
Korbi egy kérdés lehet: ugye ezeknél a régi lovag volt aktív, esetünkben mi lesz?
 

DeletedUser8560

Vendég
Ahogy írtam a kérdéseitekre az összefoglalóban: a régi lovag mint beállítás nem kérhető, mert nem oldható meg már technikailag.
 

DeletedUser18649

Vendég
Nem szimpatikus annak tekintetében, hogy olyan embereket fogunk látni az első hetekben, akiket tápolni fog a klánja.
 

DeletedUser19482

Vendég
Szabad kereskedelem: Aktív, időbeli korlátozás az egyedi játékkezdés ideje alapján

Csak ennyi bajom van felőlem jöhet mind 3- mert nincs tőzsde
 

DeletedUser14687

Vendég
Ami király volna:
Morál: inaktív
tőzsde: inaktív
külső támogatás: nincs (ha ez összejönne, akkor nyilván magasabb taglétszámkorlát mellett, pl. 50-60)

Ha ez a 3 megvalósulna, akkor a többi beállítás már nem is érdekelne kb., viszont lehetne még finomítani ugy hogy őrtorony van és templom nincs (de ezek mint mondtam már csak mellékes dolgok)
 

DeletedUser9735

Vendég
mindhárom szuper, csak tőzsde ne legyen. meg nem ártana jól megtolni reklámmal, ha már lesz egy jó szerver ne 4 kontinensből álljon már a világ.
 

DeletedUser19053

Vendég
V2:
"Szabad kereskedelem: Aktív, időbeli korlátozás az egyedi játékkezdés ideje alapján"

Tehat miutan eltelt x het a jatekos bejelentkezese utan, akkor lesz szabad csak a kereskedelem?

Akkor oke
 

DeletedUser18512

Vendég
Ahogy írtam a kérdéseitekre az összefoglalóban: a régi lovag mint beállítás nem kérhető, mert nem oldható meg már technikailag.
elég nagy baj, hogy így csinálták meg, hogy a régi lovag rendszert levették(szerintem simán elfért volna még egy pötty, hogy ilyen lovag rendszer, vagy olyan lovagrendszer), pedig személy szerint nekem, sokkal jobb volt az...

tulajdonképpen ha v1, vagy v2-t választjuk, akkor már nem kapjuk vissza a v1-et, v2-öt, ha ezek fognak nyerni, akkor jobb lenne nekik leírni, hogy erre a szerverre tegye vissza a központ, mondjuk szerintem jobb lett volna v1-től - v49-ig az összes szervert betenni szavazásban, mert ha egyik se tetszik senkinek, de mondjuk pl. a v5 beállítás tetszik neki, akkor nem tud semmire nyomni, na de mindegy! :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
10 option van egy szavazásban :) Meg akkor lenne 49 1-2 szavazatos szerver :D Meg amúgy is, elvileg retro-t akarnak, V20-30 felett hol retro?
 

DeletedUser18512

Vendég
az új lovagi rendszerrel hol a retro? :D
Az már régen nem retro, ha pont ugyan az a beállítása, az akkor dolgokkal! :D
Tulajdonképpen csak v3 lehet a retro, mert ott a lovag innaktív, pl.!
De a v3 az nekem nem tetszik! :D
 
Fent