Csevegő

DeletedUser7641

Vendég
Nem megyek bele, mert nincs értelme. Nem is arra reagálsz amit mondok, nem is érted amit írtam illetve csak kifogásokat látok. De a célom nem a lejáratás csak véleményt nyilvánítottam, igaz elég tényközlőszerűen. Egy dologra reagálnék csak (a reakciót amúgy alátámasztja a most írtakat).

az meg hogy miért megyek rád hát nem tetszel ott mögöttünk ennyi semmi más oka nincs :)

Mint írtam feljebb ennek örülök, nem az volt a gond, hogy támadva vagyok, ez is az a része, hogy nem érted amit írok. Ettől még köszönöm és köszönöm főként leathernek (illetve a többieknek) is a tegnapit. Jó kis akció volt, élveztem minden percét és rengeteget tanultam hisz rengeteget hibáztam. A mai napért meg elnézést kérek, reggel a coplayeremnek kellett volna lennie (de valamiért nem volt o_O) utána meg én voltam lusta vagy inkább szar. A nap maradék részében megpróbálom összekapni magam. ^_^
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Na akkor tudjátok mit "nagy" kings klán :D (tisztelet a kivételnek mert még van 1-2 barátom ott) :D Következő classicra gyertek akár 3-4 klánnal is amennyi taggal csak akartok :D olyan módszerekkel játszhatsz red amilyenekkel csak akarsz mert garantálom sőt ígérem hogy azt esélyetek nem lesz megnyerni ;)
 

*LeatherFace*

Well-Known Member
A reakció pontszáma
277
Na akkor tudjátok mit "nagy" kings klán :D (tisztelet a kivételnek mert még van 1-2 barátom ott) :D Következő classicra gyertek akár 3-4 klánnal is amennyi taggal csak akartok :D olyan módszerekkel játszhatsz red amilyenekkel csak akarsz mert garantálom sőt ígérem hogy azt esélyetek nem lesz megnyerni ;)

Nem mernek többet kiállni ellenünk fogadjunk
 

DeletedUser18556

Vendég
igen ezt már olvastuk a profilodon is :D töbször írtad már ezt le mint ahány falut a kláncsaládunktól hoztál :p
 

DeletedUser12157

Vendég
Felesleges ígérgetni, hogy így - úgy le lesznek verve, ugyanis ha ott is folytatni fogják ezt a játékstílust, amit itt véghez vittek, akkor találni fognak újra olyan kiskapukat, hogy a nagyobb falatokat eltüntessék, s nem harcok árán - hisz láthattuk, úgy nem megy, az már úgy nehezebb dió lenne. Mondhattok akármit, írhattok bármit, a tényeken nem változtat, gerinctelen eszközökkel szereztetek előnyt, mindezt úgy, hogy elméleti síkon ugye nyertetek már classicot, nem is egyszer... s érdekes, mindenkitől csak azt hallani, hogy ott is éltetek a mocskos eszközökkel.

A KH szabályait illetőleg hibáztam azt figyelembe véve, hogy mi is volt a falunevem. De érdekes, addig, amíg nem támadtatok és nem tapasztaltátok, hogy nem tudtok mit kezdeni a fiókkal, addig egyikőtök szemét sem zavarta az a bizonyos falunév. Jöhettek itt azzal, hogy Red is kapott 24 órás tiltást, de Ő nem volt támadva, s nem is lehetett volna oda befoglalni. Ti viszont támadtatok és még infóztatok is a déli kisebb klánok tagjainak, hogy jöjjenek Ők is, most lehet ütni a fiókot. Szóval a szándékos károkozás megtörtént.

Ha ténylegesen olyan erősek, kitartóak és harcedzettek lettetek volna, mint amilyennek beállítottátok magatokat, akkor nem éltetek volna a feljelentés opcióval - hanem ha tényleg sérti valamelyikőtöket a falunév, akkor szóltok és átírom, hisz ahogyan közöltem is, senki és semmi ellen sem irányult, a poén kedvéért volt az, ami... mint ahogy még jó pár falunév, Mónika Show-s aranyköpések, stb.

De már nem is csak azon szörnyülködök el, ahogyan Red viselkedik, hanem azon is, ahogyan a többiek... emberségességből és gerincességből megbukott a 90%-a, akik még egy normális választ is képtelenek adni. De nem baj, remélem Balázs, Neked is megérte ott lenned köztük! :D
 

DeletedUser18556

Vendég
Felesleges ígérgetni, hogy így - úgy le lesznek verve, ugyanis ha ott is folytatni fogják ezt a játékstílust, amit itt véghez vittek, akkor találni fognak újra olyan kiskapukat, hogy a nagyobb falatokat eltüntessék, s nem harcok árán - hisz láthattuk, úgy nem megy, az már úgy nehezebb dió lenne. Mondhattok akármit, írhattok bármit, a tényeken nem változtat, gerinctelen eszközökkel szereztetek előnyt, mindezt úgy, hogy elméleti síkon ugye nyertetek már classicot, nem is egyszer... s érdekes, mindenkitől csak azt hallani, hogy ott is éltetek a mocskos eszközökkel.

A KH szabályait illetőleg hibáztam azt figyelembe véve, hogy mi is volt a falunevem. De érdekes, addig, amíg nem támadtatok és nem tapasztaltátok, hogy nem tudtok mit kezdeni a fiókkal, addig egyikőtök szemét sem zavarta az a bizonyos falunév. Jöhettek itt azzal, hogy Red is kapott 24 órás tiltást, de Ő nem volt támadva, s nem is lehetett volna oda befoglalni. Ti viszont támadtatok és még infóztatok is a déli kisebb klánok tagjainak, hogy jöjjenek Ők is, most lehet ütni a fiókot. Szóval a szándékos károkozás megtörtént.

Ha ténylegesen olyan erősek, kitartóak és harcedzettek lettetek volna, mint amilyennek beállítottátok magatokat, akkor nem éltetek volna a feljelentés opcióval - hanem ha tényleg sérti valamelyikőtöket a falunév, akkor szóltok és átírom, hisz ahogyan közöltem is, senki és semmi ellen sem irányult, a poén kedvéért volt az, ami... mint ahogy még jó pár falunév, Mónika Show-s aranyköpések, stb.

De már nem is csak azon szörnyülködök el, ahogyan Red viselkedik, hanem azon is, ahogyan a többiek... emberségességből és gerincességből megbukott a 90%-a, akik még egy normális választ is képtelenek adni. De nem baj, remélem Balázs, Neked is megérte ott lenned köztük! :D
ismét a lezongorázott szöveg... nem fogok vitatkozni veled hogy most igazad van nincs igazad úgyse fog egyezni a nézőpont

de könyörgöm arra adjon már valaki egy érdemleges válszt, hogy miért kellett beadni a törlés dumát? miért nem lehetett harcolni? mer az arc nagyon is megvolt hozzá valamint akkor még teljesen felesbe volt az egész térkép ti dél mi észak,, inkább jött a harc nélküli menekülés hogy aztán kitudjátok magyarázni a vereséget

és ez nem feltétlen neked szól hanem a kedves kis vezetőségeteknek és a roppant nagy tudással ellátott tagjaitoknak
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.205
De Head, ebből Ti is tanulnotok kéne. Ne írjatok ki még véletlenül se olyat sehova, amibe bele lehet magyarázni, hogy szabálytalan. Volt 43-on egy társam, 80-100 faluk környékén 49 faluja volt, azt hiszem klán top4. Levelezett egy ellenféllel, akinek a levelét kirakta profilra. Ez a gyerek a levélben lebuzizta, ami ugye ott virított a profilon, és kapott érte egy végleges bannt. Noha nevetségesnek tartottam, hogy ilyenért tényleg kibannolják, olyan téren jogos volt, hogy minek rakta ki azt a minimális támadási felületet, ha egyszer nem volt muszáj.
 

*LeatherFace*

Well-Known Member
A reakció pontszáma
277
Én se Reden lepődtem meg hanem a többieken de hát ez van :)
Dolph ez a 2. Alkalom hogy leírtam ezt a mondatot annyiszor nem kellett elolvasnod szerintem :)
Kár ezen vitázni mi hibáztunk abban igazatok van nem kellett volna támadható felületet hagyni hogy jelentsetek..


Red olvastam az irományod :) a szókincsed akár egy 6. as gyereké erre büszke lehetsz
A nagy mellény az meg van a játékstílus marad a gusztustalan verzió.
Idők kérdése és aki most téged véd ugyan úgy ellened fordul...
És lehet azt mondani hogy Mi vesztesek magyarázkodunk de a külsősök miért vannak ezen a véleményen? Ezt magyarázza el nekem valamelyik okostojás ;)
 

DeletedUser18556

Vendég
Neked nem a szókincsel van bajod, hanem neked az faj abba a levélben hogy minden egyes szo igaz benne :p
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Jólvan ezen már felesleges vitatkozni megnyerték kész vége attól semmi nem fog változni ha megy a vita! Majd következő classicon bizonyítunk persze ha csak mernek majd jönni :D
 
Fent