EW ~ ElitHarcosok

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
K45re azért nem mentünk, mert nem a DSA ellen jöttünk harcolni, hanem a Horda ellen.
Van egy olyan elméleten, ha nem piszkáljuk a DSA startereit, nem fogják hosszútávon tolni ezt a szerót, és nem fogják úgy odarakni magukat, mint ha DSA színekbe játszanának. Akkor talán lelépnek a szeróról, és kialakulhat az igazi Horda VS EW párbaj.
Mert ez a Horda most nem horda, hanem kb egy világválogatott....

Legutóbb még spárta volt(ha jól rémlik)... A világok már kicsik, így rengeteg az átfedés a tagok között, és az hogy DSA játékosok ellen Kisé túlzás, 3 DSA tag van ottan, ha nem tévedek, akik még nem voltak Horda tagok...tehát eleve nem nevezhetjuk DSA-nak azt a részt, vagy egy másikat sem Spártának, vagy bármi másnak, hisz több klán jatekosaibol áll mindegyik rész.... De szépen próbálod már most keverni a dolgokat ;)

Az írásod alapján nevezhetjuk a Hordát akkor 5 másik néven is, de ahogyan a Horda létrejött anno, úgyan úgy állt össze most is, barátok barátai által :)

Nálatok is vannak más "klán" játékosai, mégsem hívunk másképpen titeket, mint EW :)
 

DeletedUser18312

Vendég
Ha lenézem az ellenfelet, nagyképű vagyok. Ha dicsérem az ellenfelet, szart kavarok.
Döntsétek már el most akkor :D
 

Kelerena

Active Member
A reakció pontszáma
135
Csatak kozti hulyules 1napos kitiltassal jar.ugyan :D rajottem h a meleg eghajlat tenyleg bekoszont xd nem baj , az a deli konti utni fog de nagyon szepen ám. Ha leirjuk a jatekosokat elore akkor mit varunk az ellenfeltol? Sefünk odarakja majd. HAJRA EW !
 

DeletedUser87

Vendég
Minden esetre valld be, picit izgalmasabb lesz ez a világ szomodra és az egész Hordának mint az eddigi hobbiháboru
 

DeletedUser7641

Vendég
Benne van ez tény, de ritka mint a piros hetes ;)
images
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Ha lenézem az ellenfelet, nagyképű vagyok. Ha dicsérem az ellenfelet, szart kavarok.
Döntsétek már el most akkor :D

Legyen mind2, ne legyünk válogatósak :D

Remélem izgalmas harcok lesznek, csak bánom hogy nem itten vagytok, jó kis móka lenne :D

Nah de hanyagolom a külsőt egy darabig, még a végén bele merülők, túlságosan is :eek:
 

Ultores

Member
A reakció pontszáma
86
Legutóbb még spárta volt(ha jól rémlik)... A világok már kicsik, így rengeteg az átfedés a tagok között, és az hogy DSA játékosok ellen Kisé túlzás, 3 DSA tag van ottan, ha nem tévedek, akik még nem voltak Horda tagok...tehát eleve nem nevezhetjuk DSA-nak azt a részt, vagy egy másikat sem Spártának, vagy bármi másnak, hisz több klán jatekosaibol áll mindegyik rész.... De szépen próbálod már most keverni a dolgokat ;)

Az írásod alapján nevezhetjuk a Hordát akkor 5 másik néven is, de ahogyan a Horda létrejött anno, úgyan úgy állt össze most is, barátok barátai által :)

Nálatok is vannak más "klán" játékosai, mégsem hívunk másképpen titeket, mint EW :)
Én mán be is nyomtam a törlést...nincs visszaut..:(
 

DeletedUser19367

Vendég
Ezt magyarázd meg kérlek mert úgy érzem, hogy ütöd a saját szavad. :D

Személy szerint én tudtam, hogy nem mertek K45-re jönni, nem nagyképűségből, de ott esélyetek nem lett volna.
Azzal is tisztában voltam, hogy nem csak 1 kontira mentek mert az hatalmas stratégiai baklövés lett volna. Ergo maradt a K54 amolyan másodlagos kontinak, szóval nem érzem meglepetésnek ezt a regelést. :)
Zyzz....
nagyot csalodtam am benned, te nem szoktal beallni azok melle aki pp vel akarnak ervenyesulni te egy tokos starter szoktal lenni de nem azon az oldalon ahol most vagy :)
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Zyzz....
nagyot csalodtam am benned, te nem szoktal beallni azok melle aki pp vel akarnak ervenyesulni te egy tokos starter szoktal lenni de nem azon az oldalon ahol most vagy :)

Nem hiszem, hogy a Horda csak pp-vel tudna érvényesülni. Manapság már minden klán pp-zik, V45-ön a DSA és Spárta is rendesen vette a nyersit, ilyen lett ez a játék. Még most is tökös starternek tartom magam. :D
Szeró előtt megkeresett Durin, hogy nem-e mennék velük. Akkor nemet mondtam időhiány miatt, hiszen emiatt is szálltam ki 45-ről, miután lett egy "utódom". Utána írt Arch, dumáltunk majd végül behívott maga mellé. Bárki más keresett volna meg biztosra mondom, hogy visszautasítom. 48-ra nem a Horda miatt mentem és nem is az EW ellen, hanem csak Arch miatt.
 

Kelerena

Active Member
A reakció pontszáma
135
Sracok mindenki szidhat mindenkit de ebbe a ket klanba lehetnek barmilyen jo jatekosok egyedul senki nem tud majd ervenyesulni. A csapatmunkan mulik a vilag . Sok sikert mindenkinek.
 

DeletedUser19367

Vendég
Nem hiszem, hogy a Horda csak pp-vel tudna érvényesülni. Manapság már minden klán pp-zik, V45-ön a DSA és Spárta is rendesen vette a nyersit, ilyen lett ez a játék. Még most is tökös starternek tartom magam. :D
Szeró előtt megkeresett Durin, hogy nem-e mennék velük. Akkor nemet mondtam időhiány miatt, hiszen emiatt is szálltam ki 45-ről, miután lett egy "utódom". Utána írt Arch, dumáltunk majd végül behívott maga mellé. Bárki más keresett volna meg biztosra mondom, hogy visszautasítom. 48-ra nem a Horda miatt mentem és nem is az EW ellen, hanem csak Arch miatt.
de miert nem a kihivast keresed?:)
 
Fent