Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser19279

Vendég
Másképp nézzük.
Érméket nem számoltam bele, de arra is van zászló, zászlóerősitő, nemesirendelet.

Vonat árán a 4 nemest értettem.
1db beszéd, 1 db kiváltság.

-->
1. nemes ingyen van (kiváltság)
4 nemes után kapsz csomagot, vagyis 2 nemes ára visszajön
Azaz 1 nemes árát kell belefektetni a vonatba így.

Erre értettem.
 

DeletedUser19279

Vendég
Lehet venni ezredeket.
Appon abban a sorban ahol írja az ezredeket. X/10
10es után van egy kis sárga + jel.
 

DeletedUser19087

Vendég
Sziasztok

Az építési-és képzési idő kiszámolásához lenne szükségem a jelenleg érvényben lévő képletekre. Magyar fórumon egyáltalán nem találtam, külföldin pedig azt írják, hogy szoktak rajta változtatni.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Sziasztok

Az építési-és képzési idő kiszámolásához lenne szükségem a jelenleg érvényben lévő képletekre. Magyar fórumon egyáltalán nem találtam, külföldin pedig azt írják, hogy szoktak rajta változtatni.

Képzéshez én az 1-1-es beállítású szerók értékeivel számoltam egy táblázatot excelbe, ami többnyire helytálló értékeket mutat a világsebességek függvényében. Viszont építési időset sehol nem találtam én se :(
 

DeletedUser7641

Vendég
Hogyan működik egy világ egység sebessége? Lehet olyan, hogy elírtak valamit vagy rosszul állították be? Esetleg nálam lehet valami probléma ha nem stimmel a dolog? Olyan létezik, hogy nem egyből, hanem idővel később aktivizálódik?
Csak, mert a német v150-en 4/0.25-es a beállítás, de az egységeim 1-es sebességgel közlekednek.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Hogyan működik egy világ egység sebessége? Lehet olyan, hogy elírtak valamit vagy rosszul állították be? Esetleg nálam lehet valami probléma ha nem stimmel a dolog? Olyan létezik, hogy nem egyből, hanem idővel később aktivizálódik?
Csak, mert a német v150-en 4/0.25-es a beállítás, de az egységeim 1-es sebességgel közlekednek.

Vilásebesség*egységsebességgel közlekednek. 4*0,25=1 :)
 

DeletedUser7641

Vendég
Nem tudom, hogy ezt ide kérne írnom, de nem igen találtam másik fórum topicot erre, ha mégis van akkor elnézést a figyelmetlenségemért.
Egyszer már írtam support levelet és választ is kaptam rá, de nem érzem nagyon az előrelépést szóval megint próbálkoznék itt, aztán lehet valaki tud segíteni.
Tehát, amit nem értek azaz, hogy miért különbözik nézet illetve beállítás terén a magyar és a nemzetközi fórum? Én úgy gondolnám, hogy csak fordításban kellene ugye eltérnie másban egyeznie. Két dolog az, ami engem érdekelne. Az egyik az aláírás megváltoztatása illetve, hogy az aktuális aktív posztokat/topicokat láthassam. Erre .net fórumon van lehetőségem itt nincs.
Pár kép bizonyításként és pontosításként, hogy ne így a levegőbe lógjon:
- Magyar aláírás beállítása hiányzik / Angoloknál létezik "signature" menüpontként
- Magyarban nincs ablak az új posztoknak (teljesség igénye miatt) / Angolban megjelenik az "elérhető "aktív tagok - members online now" ablak alatt "NEW POSTS" néven (teljesség igénye miatt1 / teljesség igénye miatt2)

Nem tudom, hogy nálam vagy a másik oldalt van a hiba, hogy valójában hiba vagy sem -ergo direkt van így-. Csak szeretném kideríteni. :)

PS: Még egy dolog előjött. Amikor 4-en vagy annál többen "like"-olnak egy kommenttet és rákattintok arra, hogy "x személy likeolta" akkor itt magyaron hiba üzit dob, .net-en pedig, mint facebook-on egy pop up ablakban megmutatja a like-olókat.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8560

Vendég
Nem tudom, hogy ezt ide kérne írnom, de nem igen találtam másik fórum topicot erre, ha mégis van akkor elnézést a figyelmetlenségemért.
Egyszer már írtam support levelet és választ is kaptam rá, de nem érzem nagyon az előrelépést szóval megint próbálkoznék itt, aztán lehet valaki tud segíteni.
Tehát, amit nem értek azaz, hogy miért különbözik nézet illetve beállítás terén a magyar és a nemzetközi fórum? Én úgy gondolnám, hogy csak fordításban kellene ugye eltérnie másban egyeznie. Két dolog az, ami engem érdekelne. Az egyik az aláírás megváltoztatása illetve, hogy az aktuális aktív posztokat/topicokat láthassam. Erre .net fórumon van lehetőségem itt nincs.
Pár kép bizonyításként és pontosításként, hogy ne így a levegőbe lógjon:
- Magyar aláírás beállítása hiányzik / Angoloknál létezik "signature" menüpontként
- Magyarban nincs ablak az új posztoknak (teljesség igénye miatt) / Angolban megjelenik az "elérhető "aktív tagok - members online now" ablak alatt "NEW POSTS" néven (teljesség igénye miatt1 / teljesség igénye miatt2)

Nem tudom, hogy nálam vagy a másik oldalt van a hiba, hogy valójában hiba vagy sem -ergo direkt van így-. Csak szeretném kideríteni. :)

PS: Még egy dolog előjött. Amikor 4-en vagy annál többen "like"-olnak egy kommenttet és rákattintok arra, hogy "x személy likeolta" akkor itt magyaron hiba üzit dob, .net-en pedig, mint facebook-on egy pop up ablakban megmutatja a like-olókat.

Jó és nem jó hírek:

  • Az aláírás működik
  • Az új posztoknak nincs ablak, és lehet nem is lesz, de kértem, hogy ha van rá mód, engedélyezzék
  • A like-problémát bár elmondtam, de képet kértek hozzá, ami nekem nincs. Ha kapok, csakúgy mint az előző kérdéseknél (Amit köszönök, mert így sokkal gyorsabban haladtam), azt is továbbítani fogom.
 

DeletedUser7641

Vendég
Jó és nem jó hírek:
  • Az aláírás működik
  • Az új posztoknak nincs ablak, és lehet nem is lesz, de kértem, hogy ha van rá mód, engedélyezzék
  • A like-problémát bár elmondtam, de képet kértek hozzá, ami nekem nincs. Ha kapok, csakúgy mint az előző kérdéseknél (Amit köszönök, mert így sokkal gyorsabban haladtam), azt is továbbítani fogom.

Tehát 4 vagy több "kedvelés" esetén jelentkezik a probléma, amikor megnézem, hogy kit takar az "X másik személy". Jelen esetben "1 másik személy".
Amennyiben ITT (magyar fórumon) rákattintok az "1 másik személy" linkre EZT kapom.
Míg angol fórumon rákattintok ugyan ARRA (angolul "X others", jelen eserben "3 others") akkor EZT kapom (egy felugró ablak, ahogy facebook-on is.
 

DeletedUser7641

Vendég
Illetve, ha ketten likeolnak, akkor az jelenik meg, hogy Te és iser1 kedveli ezt. Az az iser az user akar lenni, csak gondolom el van írva.

"Képes" példa erre az esetre:
- Poszt 1 "like"-kal
- Ugyan az a poszt miután én is "kedveltem"

PS: példa .net szerveren, hogy jól működik:
- 1 like
- 2 like

PS2: Csak pontosításként. A hiba csak akkor jelentkezik, ha "veled" együtt van 2 like és nem nélküled. Amennyiben 2 másik személy kedvel egy posztot az jó, a hiba akkor van ha te és még egy valaki "kedveli" ugyan azt a posztot.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16261

Vendég
Sziasztok..
A Gyűjtögetés-röl van valami info? Kerestem de nem találtam..
Köszi
 

szala1

Active Member
A reakció pontszáma
81
Sziasztok!

Átnéztem a szabályzat erre vonatkozó részét és nem találtam változtatást.
idézet:
# A helyettesítési időszak alatt és az azt követő 24 órás időszakban a helyettes és helyettesített fiókok számára az interakció és koordináció nem engedélyezett; ugyan ez azokra a fiókokra is igaz, akik a helyettes és helyettesített fiókokkal bárminemű (helyettesítés vagy megosztott internet kapcsolat) kapcsolatban állnak.

Viszont a rendszer 48 órát írt ki,nem csak nálam.
Ez hogyan lehetséges?

Szala
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Sziasztok!

Átnéztem a szabályzat erre vonatkozó részét és nem találtam változtatást.
idézet:
# A helyettesítési időszak alatt és az azt követő 24 órás időszakban a helyettes és helyettesített fiókok számára az interakció és koordináció nem engedélyezett; ugyan ez azokra a fiókokra is igaz, akik a helyettes és helyettesített fiókokkal bárminemű (helyettesítés vagy megosztott internet kapcsolat) kapcsolatban állnak.

Viszont a rendszer 48 órát írt ki,nem csak nálam.
Ez hogyan lehetséges?

Szala

Világok tudják változtatni. Azt biztosan tudom, hogy mostanában indult 48 órás szerver, de nem tudom, hogy a tietek-e.
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.181
Üdv!

1. Van-e esély arra hogy a TW Stats-on újra látszódjanak profilokon a napi eredmények és a régi kláncímerek? (lezárt világokon ez már nem elérhető!) Tök jó dolog lenne ez szerintem, hogy ne csak egy "lebutított számhalmazt" lássunk!

2. V-50 re érkezett több szuper beállítás javaslat, jó lenne erről is közösen beszélgetni tovább mert semmi választ eddig még nem kaptunk! :(

köszönet.
 
Fent