Csevegő

DeletedUser18265

Vendég
V34
2016.jan 28 indult, utolsó foglalás 2017 december 30. Vagyis 11 hónap volt a szeró. 7 hónap alatt 287milla levet szereztünk a Hydrával, a Temp meg 301 milla levet.
Titeket ennyire támadtak 11 hónap alatt....a mi 7 hónapunkhoz képest...Ha már hasonlítgatni akarunk.
LE Védekező Rang: 1.(214,541,097 score)

Ti 904 Le-t szereztetek 11 hónap alatt, míg mi 7 hónap alatt 778 Le.
Mihez képest is vagyunk lemaradva? Szerintem tisztán látszik hogy 11 hónap után, minden adatotok meglesz döntve, és reálisan lehet majd látni, a V42ön "nagyobb" harcok voltak a V34nél. Vagy te máshogy látod?
Pedig a V42 összenem hasonlítható egy V18, V28, v38, V40, V45el....


Lehet elbeszélünk egymás mellett, vagy lehet csak te nem akarod megérteni.
Ha szerinted a 42 hasonlítható a 41-hez, akkor hasonlíthatnád a V1-eshez is.


Csak a sebességeket nézd meg semmi mást.
Majdnem fele akaroka a sebessége a világoknak, ezért írtam, hogy reális képet nem tudsz alkotni ezen két világ összehasonlításából.
Ezek mellett a végjátékok is teljesen másak. Nálatok 80% kell 14 napig, nálunk 65% kell 1 napig. Csak gondolj bele, 70%-os területtel mennyi LE-t tudtok szerezni még? A tripljátát annak amit bárki a 41.esen majd a kis 65% előnyöcskéjével :)


Gratulálok ahhoz amit ott elértetek, sok ismerősöm van/volt ott, és sok srácot tisztelek ott, köztük téged is, de most egy olyan összehasonlítást készítettél aminek semmi értelme nem volt, ezt te is tudod :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Áh, V47 az kb Január vége-február elején fog indulni. Viszont ha a következő szerveretekig V43-on az NF végez, szívesen játszanánk veletek :)
 

DeletedUser18324

Vendég
Szép estét mindenkinek!

Szeretnék gratulálni a Hydra klánnak,mára kétség sem fér hozzá,elfogják hozni a szervert!
(Tudom,ez már látható 1 ideje)
De mégsem ez a legfontosabb,hanem az hogy büszkén tekintek erre a világra,mert bár sok minden volt ami oka a TEMP bukásnak (s a mostani TEMP az én szememben nem a TEMP,de ez nem ide tartozik.) de mégis megmaradt a játékon belül minden ami oda tartozik..
Nem volt itt,sem a játékban olyan mocskolódás,sem semmi,mint más világokon,pedig itt is volt árulásnak mondható lépéstől kezdve sok minden,de világok óta egyik legtisztességesebb,háború dús világom volt.
Köszönet ezért minden résztvevőnek,s nagy dicséret mindenkinek aki odatette magát!
Ha érdekel esetleg az én szemszögemből miért alakult így a világ ahogy s van rá igény azt is leírom,de ez már 1 másik komment lesz..:)

Maradok tisztelettel =Dark Vicious Creature=
 

DeletedUser19067

Vendég
Szép estét mindenkinek!

Szeretnék gratulálni a Hydra klánnak,mára kétség sem fér hozzá,elfogják hozni a szervert!
(Tudom,ez már látható 1 ideje)
De mégsem ez a legfontosabb,hanem az hogy büszkén tekintek erre a világra,mert bár sok minden volt ami oka a TEMP bukásnak (s a mostani TEMP az én szememben nem a TEMP,de ez nem ide tartozik.) de mégis megmaradt a játékon belül minden ami oda tartozik..
Nem volt itt,sem a játékban olyan mocskolódás,sem semmi,mint más világokon,pedig itt is volt árulásnak mondható lépéstől kezdve sok minden,de világok óta egyik legtisztességesebb,háború dús világom volt.
Köszönet ezért minden résztvevőnek,s nagy dicséret mindenkinek aki odatette magát!
Ha érdekel esetleg az én szemszögemből miért alakult így a világ ahogy s van rá igény azt is leírom,de ez már 1 másik komment lesz..:)

Maradok tisztelettel =Dark Vicious Creature=
Én kiváncsi lennék erre az egészre , a te szemszögedből :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19067

Vendég
Boldog új évet mindenkinek!

Lassan vége ennek a világnak, nagyon jó csatákban volt részünk a Temppel és aminek kifejezetten örülök, hogy nem igazán volt szitkozódás a klánok között(miután az asg eltűnt a térképről). Köszönöm, hogy veletek játszhattam, a Tempből kiszeretném emelni Pachira2-őt, aki megmutatta nekem/nekünk, a végsőkig küzdés fogalmát.

Elkészült a Hydra klánvideója is, ami szerintem igen jól sikerült, ezer köszönet érte Ankesznak. Remélem mindenkinek tetszeni fog.
 

DeletedUser19040

Vendég
Ilyen klánvideót a helyetekben össze se mernék állítani:D Gerinctelenül harcoltatok jaja aztán 2x-es túlerővel a tempet levertétek.Gratulálnék ha tisztességesen ment volna:)
 

DeletedUser18465

Vendég
Pont mondani akartam hogy hianyoltam belole zsemle hatalmas jatektudasat. Hianyerzetem volt ezzel kapcsolatban, koszi zsemle hogy kijottel forumra es megtiszteltel bennunket a meglatasaiddal. Szerintem hamarosan leszedik a videot es a kereseid alapjan osszeallitjak kevesebb ‘arrcal’ a videot es termeszetesen tobb szerepet szentelnek szereny szemelyednek. Minden nap ugy kelek fel hatha tanulok valami ujat Toled, (sztem nem csak en vagyok ezzel igy , dj is biztos hasonlo allasponton van mint en vagy antoan csak hogy ilyen kis szaros jatekosokat emlitsek... <3) koszi azott zsemi hogyha vegigolvastad legalabb az elso betuig maris megtisztelsz agyhalott szemelyeddel :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Pont mondani akartam hogy hianyoltam belole zsemle hatalmas jatektudasat. Hianyerzetem volt ezzel kapcsolatban, koszi zsemle hogy kijottel forumra es megtiszteltel bennunket a meglatasaiddal. Szerintem hamarosan leszedik a videot es a kereseid alapjan osszeallitjak kevesebb ‘arrcal’ a videot es termeszetesen tobb szerepet szentelnek szereny szemelyednek. Minden nap ugy kelek fel hatha tanulok valami ujat Toled, (sztem nem csak en vagyok ezzel igy , dj is biztos hasonlo allasponton van mint en vagy antoan csak hogy ilyen kis szaros jatekosokat emlitsek... <3) koszi azott zsemi hogyha vegigolvastad legalabb az elso betuig maris megtisztelsz agyhalott szemelyeddel :)

De jó, hogy tiltva van xD
 

DeletedUser19040

Vendég
Még jó hogy kijöttem a fórumra, mikor ilyen kamu egy vidót se sokat látni.Gerinctelenül de a v42 dobogójának tetejére állt a klán az kellett volna a belexD
aladron amúgy meg nem tudom mit asszonykodsz mikor 1 nulla játékos vagy.Neved se mered felvállalni hol játszol.
 

ankesz10

Active Member
A reakció pontszáma
155
igaz, el is bújok a sarokba, hogy mertem ilyen videót csinálni, le is szedem azonnal, csinálok egy újat, amiben nem az lesz hogy Hydra klán harcosai hanem, Hydra arcosai

ohh várjunk, tényleg eszembe jutott, egy ilyen ember véleménye még mindig nemtud érdekelni ;)
 

DeletedUser18465

Vendég
Még jó hogy kijöttem a fórumra, mikor ilyen kamu egy vidót se sokat látni.Gerinctelenül de a v42 dobogójának tetejére állt a klán az kellett volna a belexD
aladron amúgy meg nem tudom mit asszonykodsz mikor 1 nulla játékos vagy.Neved se mered felvállalni hol játszol.
Xdddd te agyoniskolazott nezz mar fel v46ra, vakcsöcs
 
Fent