szerverbeállítási javaslat v46-47?!

érdekelne e egy ilyen szerver téged?

  • igen

    Szavazatok: 12 44,4%
  • nem

    Szavazatok: 11 40,7%
  • kisebb változtatásokkal indulnék

    Szavazatok: 4 14,8%

  • Összes szavazó
    27
  • A szavazás lezárult .

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Neked meg lepattannod innen,elvégre már nem játszol (ha a te elméleted szerint nézzük) :p
 

DeletedUser18914

Vendég
amugy ki ez a nikita?komolyan amig nem lattam sef videot azt se tudtam, h letezik.
 

DeletedUser18465

Vendég
Neked meg lepattannod innen,elvégre már nem játszol (ha a te elméleted szerint nézzük) :p

Naaaa, de Arch, én csak a jó fórumrészre akartalak terelni, hogy ne itt oszd az eszet, hanem a v45-ön próbáld meg, hátha több sikerrel jársz, elvégre ott indul a csapatod nem ?
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Hát igen általános probléma manapság,hogy a birka nem fogja fel,hogy ő egy birka,aztán a másikat birkázza le. :D
Mert kell egy alap intelligencia szint ahhoz is,hogy rágyere,hogy buta vagy. De nem szeretnék én lenni az aki szembesít a tényekkel. Csak azért állok szóba veled,mert érdekes eset vagy :p
 

DeletedUser18465

Vendég
Hát igen általános probléma manapság,hogy a birka nem fogja fel,hogy ő egy birka,aztán a másikat birkázza le. :D
Mert kell egy alap intelligencia szint ahhoz is,hogy rágyere,hogy buta vagy. De nem szeretnék én lenni az aki szembesít a tényekkel. Csak azért állok szóba veled,mert érdekes eset vagy :p

Ettől te tudsz jobbat is Arch, elég gyenge volt... nem tudtál meghatni, lányos zavarodban nem találtál ki jobbat ?
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Túl bonyolult volt úgy látom. Na de Yugi azt mondta nem szép kihasználni azt,ha valaki butus.
Szóval jó éjszakát neked barátom. Remélem talizunk még valamelyik világon,szeretem a pps falukat,jó kövérek :D Okos legyél
 

DeletedUser18465

Vendég
Neked is szép álmokat :)
Multival óvatosan, nehogy lebukj, aztán eltáv legyen a vége :(
 

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
Ha a 26-szavazatra engedélyezték a V45-t,itt az 56-szavazatott is figyelembe kellene vegyék..

De mint látom többen játszanának a 2-sebességgel..akkor miért nem lehet a V45-t 1,5-sebességét felemelni 2-re?????

Beadhatnának egy módosítást, ez már a magyar supp csapaton múlik szerintem.
 

Chucky

Active Member
A reakció pontszáma
61
Ilyen lenne szívesen indulnék egy gyors sebességű szerveren már tényleg rég volt.. ;)
Mondjuk a lassú szerver érdekesebb és tényleg még a gyengébbek is lehetnek esélyesek, mert tudjuk a Spárta az szereti a gyors szervereket..
 

DeletedUser18914

Vendég
Ilyen lenne szívesen indulnék egy gyors sebességű szerveren már tényleg rég volt.. ;)
Mondjuk a lassú szerver érdekesebb és tényleg még a gyengébbek is lehetnek esélyesek, mert tudjuk a Spárta az szereti a gyors szervereket..
nehogy mar, a sebesseg hatarozza, meg, hogy ki a jo jatekos es ki nem :D
1.5 nm lassu.
 

DeletedUser8473

Vendég
És ne hogy már te határozd meg ki jó és ki nem jó játékos.:D
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Ilyen lenne szívesen indulnék egy gyors sebességű szerveren már tényleg rég volt.. ;)
Mondjuk a lassú szerver érdekesebb és tényleg még a gyengébbek is lehetnek esélyesek, mert tudjuk a Spárta az szereti a gyors szervereket..

Az 1.5ös egyáltalán nem lassú.
És inkább a lassút nehezebb végigvinni,ott huzamosabb ideig kell klappolnia a dolgoknak.
Nem véletlen,hogy a Spárta v30on olvasztással zárta a szerót,ami 1,2es sebességű volt. De látom megtanulták a leckét azóta :D
 

Chucky

Active Member
A reakció pontszáma
61
nehogy mar, a sebesseg hatarozza, meg, hogy ki a jo jatekos es ki nem :D
1.5 nm lassu.
Én azt nem mondtam, hogy a sebesség határozza meg, hogy ki jó játékos, csak azt mondom hogy lassú szerveren jobban át lehet gondolni a lépéseket, mint mondjuk egy gyors szerveren.. :D
 

DeletedUser18914

Vendég
Beadhatnának egy módosítást, ez már a magyar supp csapaton múlik szerintem.
Alljon mar meg a menet...
Te KI vagy???
Kinek hiszitek ti SPARTASOK magatokat?
Egy mas nagy klant sem lattam igy hisztizni a beallitasokert....
Ha tenyleg raszolgaltatok arra a bizonyos 6 gyozelemre gyertek 45 on mutassatok meg mit tudtok, de ne sirankozzatok es ultimatuozzatok a beallitasok miatt...1.5 es 2 kozott a kulonbseg elhanyagolhato.
 

DeletedUser18312

Vendég
Vicces ez az írásod Yugi!

Kiemeled nincs sok különbség, elhanyagolható a 1,5 és 2 között.
Majd előtte nekiesel Spartanak, hogy kik ők, és milyen jogon, akarják kérni az emelést. Akkor nem tök min1 neked?

Ha tényleg azt szeretnéd hogy Sparta V45ön induljon és harcoljon Arkék meg a többi erősebb klán ellen, akkor ahogy kiemelted hogy ez az elhanyagolható különbségnél, épp úgy kéne viselkedned mint Arknak, hogy támogatja, sőt segítené, hogy már V45ön jelen lenne. Hisz Spartat ismerem, és ha tényleg megemelnék 2esre a sebbeséget 100% hogy itt indulnának!

Sparta mindig kiválasztotta a szervereit. Nem ellenfél miatt, hanem épp beállítás miatt.
Emlékszem mikor a V5ön játszottunk már végefelé tartott a szerver, még sokat vártunk és mikor jött a V15, a 2es sebbeségével és jó beállításával, csak arra regeltünk be. Ez világokon keresztül így volt, hogy türelmesen kivártak. Van egy játékstílusuk, amibe a legjobbak, ami fekszik nekik. Miért menjenek rögös útra, lassú szerverre, ha a pörgös akciót, pörgös szervereket szeretik?
Egyébként épp emiatt van az, hogy kevés a LE a szerverükön, mert mire kialakulnak a nagyfiokok, már ottvannak a nyakukon és szétzuzzák őket...Nem hagynak kényelmesen megnőlni, kényelmesen szervezkedni, hanem a folyamatos támadásokkal, toborzással lépéskényszerbe hoznak.

Itt kicsit belekanyarodok a V40be. Csak hogy tudd Yugi, az EW/JF olvadást a Vibre azért hoztam létre, mert kiakart válni a JF-ből sok játékos, mert nem bírta a nyomást a Spartai oldalon. Ezért hoztam létre a Vibet, hogy foltozzak és rendbe tegyem a dolgokat. Akik váltani akartak, végül azok váltottak. Szóval mondhatod hogy barbárokkal felhizlalva visszaerősődhettünk volna, csak akkor már rég a Vib Jf része lepaktált a Spartaval. A régi EW-sek meg inaktivak voltak és nem játszottak. Igen jöhet a kérdés, hogy miért olvasztottam akkor be a JF-et és hoztam létre a Vibet. Csak akkor meg 3-4* túlereje lett volna már akkor Spartanak. Kockáztattam, hátha tudom rendezni a sorokat. Nem sikerült...
Elbuktam. De büszkén, és kalapot emelek Sparta előtt, mert jobbak voltak. Jöttek, jöttek, folyamatosan. Ha valahol levédekeztük őket, mentek máshova, de nem álltak meg egy pillanatra sem, és egyszerre 8-9 játékosunkat támadták, ezért írtam hogy belese kezdjen senkise, ha nincs 7-8 aktiv fiokhelyettesítőd, mert szétdarálnak....
 

Séfbácsik

Well-Known Member
A reakció pontszáma
386
Azért azt tisztázzuk Vigyó,hogy te nem elbuktál büszkén hanem cserbenhagytad a csapatodat és leléptél márciusba a szerver meg augusztusig tartott. A JF-et meg kevered a ZSK-val de ez a legkisebb probléma az írásoddal :D
 
Fent