2017 nyár: a v44 javasolt beállításai

Tetszik az alábbi beállítás?


  • Összes szavazó
    76
  • A szavazás lezárult .

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Így egyébként én se értem a topic meglétének okát ha előre le van fektetve a sebesség és a főbb paraméterek akkor minek kérdezik meg a játékosokat?
Kíváncsi vagyok hogy az itt megfogalmazott kérelmeknek lesz e hatása vagy csak színház az egész :)

1,7-0,67-es világ ugyanolyan ebből a szempontból kb, mint az 1-1. Előbbi az V28 beállítása, ami nagyon jó volt szerintem.

Igy értem :) Köszönöm :)

Klán-készségek: deaktiválásra nincs lehetőség

Ez a rész pontosan mit takar?

V43-on került először bevezetésre a klán készségek, a klán közösen tud megnyitni bizonyos erősítő funkciókat, amit a tagok maguknak tudnak aktiválni utálna egyesével, amikor szeretnék, meg megvan rá a keretük.
 

DeletedUser6473

Vendég
2018-ban politikai választás Magyarországon.... ott is megkérdeznek mit szeretnél... de senkit nem érdekel utánna :DDD Higgyétek el ha nem hozna profitot a tőzsde akkor nem lenne tőzsde :D Ezt a részét kicsit én is nehezen értem meg, mert mióta van tőzsde egy forintot se utaltam a cégnek...előtte meg azért vettem a PP-ket szépen :) De amilyen a magyar ember, szerintem ha nem lenne tőzsde és nem lehetne PP-t szerezni, akkor azért nyígna, hogy pénzért kell vennie a PP-t és mikor indul már tőzsdés világ :D Szóval indul ami indul kit érdekel...
Nekem speciel egy ötletem lenne... 3 nap inaktivitás után a rendszer tegye barbárrá a fiókot... a helyettesítés időtartama pedig maximum 15 nap! összesen!!... ennyi az egész és már mehet is minden beállítás :DD
 

DeletedUser6473

Vendég
és még valami... Szüntessék be a duál fiókokat!!! Vagy ha engedélyezik akkor korlátozzák egyéb helyeken őket...pl, fele termelés, fele fosztogatási teherbírás... mert nem korrekt hogy valaki egyedül játszik más meg 0-24-ben mert duál fiókban van. Ez egy előny amihez nem mindenki jut hozzá.. a PP előnyökhöz mindenki hozzá juthat, az korrekt, de a duálhoz nem mert ha nincs ismerősöd akivel játszanál akkor egyedül játszol a duálokkal szemben és már egyre több duál fiók van... ez nem korrekt.
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
és még valami... Szüntessék be a duál fiókokat!!! Vagy ha engedélyezik akkor korlátozzák egyéb helyeken őket...pl, fele termelés, fele fosztogatási teherbírás... mert nem korrekt hogy valaki egyedül játszik más meg 0-24-ben mert duál fiókban van. Ez egy előny amihez nem mindenki jut hozzá.. a PP előnyökhöz mindenki hozzá juthat, az korrekt, de a duálhoz nem mert ha nincs ismerősöd akivel játszanál akkor egyedül játszol a duálokkal szemben és már egyre több duál fiók van... ez nem korrekt.
Hát ez egy oltári nagy fa..ság volt, gratulálok. Azért, mert nekem több barátom van, mint neked, Én is csak egyedül járjak egy bulikba csajozni, hogy te is versenyben maradjál? Nem, ne engem korlátozzanak, az ilyen looserek maradjanak otthon a gépnél a rosszl.nyok.hu weboldal előtt.... Érted?
 

DeletedUser19098

Vendég
Hát ez egy oltári nagy fa..ság volt, gratulálok. Azért, mert nekem több barátom van, mint neked, Én is csak egyedül járjak egy bulikba csajozni, hogy te is versenyben maradjál? Nem, ne engem korlátozzanak, az ilyen looserek maradjanak otthon a gépnél a rosszl.nyok.hu weboldal előtt.... Érted?


Még ha a triálról beszélnénk esetleg..
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Srácok!

Ahogy már néhányan említették előttem Sajt pár követelményt megfogalmazott, amelyeknek mindenképpen teljesülniük kell, mivel a központ így döntött. Ezekhez mérten próbáltunk egy minél jobb beállítást összeállítani és mivel olyan 6-7 játékos, köztük jómagam is javarészt egyetértett a beállítások 90%-ban, így némi változtatással ezt küldtük el Sajtnak. A szavazás jelenlegi állását elnézve a többségnek nem tetszik, de gondolom jó páran nem nézték meg, hogy milyen követelményeknek kell teljesülniük és egyből nyomták a nemet. Szerintem mindenki olvassa el a központ által kőbe vésett elvárásokat illetve az általunk összeállított beállítást és ha még úgy sem felel meg, akkor javasoljatok egy másikat.

Remélhetőleg v45 egy gyors szerver lesz, ezt a legkönnyebben úgy érhetjük el, ha majd összeállunk és Sajtnak továbbítunk egy javaslatot/kérést, hogy mit szeretne a játékos közösség.

Ahogy nézem még mindig sok embernek csípi a csőrét a tőzsde, bevallom őszintén nekem is. Ezzel kapcsolatban olyan ötletem van, hogy v50-re kérhetnénk egy tőzsde nélküli világot. Ez mégis csak egy jubileumi világ lesz és talán figyelembe vennék a játékosok igényét. Emellett viszonylag még sok idő van addig és egy erős mezőnyt lehetne összehozni illetve Sajtnak is bőven lenne ideje lebeszélni ezt a központtal.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
és még valami... Szüntessék be a duál fiókokat!!! Vagy ha engedélyezik akkor korlátozzák egyéb helyeken őket...pl, fele termelés, fele fosztogatási teherbírás... mert nem korrekt hogy valaki egyedül játszik más meg 0-24-ben mert duál fiókban van. Ez egy előny amihez nem mindenki jut hozzá.. a PP előnyökhöz mindenki hozzá juthat, az korrekt, de a duálhoz nem mert ha nincs ismerősöd akivel játszanál akkor egyedül játszol a duálokkal szemben és már egyre több duál fiók van... ez nem korrekt.

Igaza van, szüntessék be :)

Hát ez egy oltári nagy fa..ság volt, gratulálok. Azért, mert nekem több barátom van, mint neked, Én is csak egyedül járjak egy bulikba csajozni, hogy te is versenyben maradjál? Nem, ne engem korlátozzanak, az ilyen looserek maradjanak otthon a gépnél a rosszl.nyok.hu weboldal előtt.... Érted?

Mindenki érje el egyedül, amit elér :p
 

DeletedUser6473

Vendég
Sonka... :hahaha :DD Neked más kell ahhoz hogy csajozni tudj? :DD ez elég ciki... én egyedül is tudok csajozni, bár már nem teszem mert feleségem van és gyerekem...de egyébként ne keverd össze a szezont a fazonnal... hogy jön ide a csajozás... pont hogy nem én vagyok a nyomi és nem az a több ezer ember aki egyedül játszik az acc-ban, hanem az aki duálban.. nem tudom mennyire ragaszkodnál a duál fiókodhoz ha valami másban korlátoznának... mert ugyebár az aktivitásod fele annyi enerigába kerül mint annak aki egyedül játszik... és a játékban úgy lehet regisztrálni hogy egy emberként.. csak utánna vannak akik mennek sírni a supp-hoz hogy duálban akarnak lenni... de gyere 44-re aztán megmutathatod mit tudsz duálban, de ha már így felázadtál akkor nem hiszem hogy többet mint egy komoly aktív játékos egymaga...
A sértegetést pedig nem szeretem.. az iylen idióták miatt nem hiányzott a játék.. én elmondtam a véleményem senkit nem megsértve te meg rögtön nekem támadsz és személyeskedsz..mit képzelsz magadról? Te még talán nővel se voltál kiscsikó az meg 3-as szexről beszélsz csak a fantáziádban létezik..Istenem... Ez a legrosszabb része a KH-nak... az ilyen nyomorult idióták akik érvek helyett személyeskednek... nah ámen... menj csapd ki a répát valamire vezesd le a stresszt...
 

Séfbácsik

Well-Known Member
A reakció pontszáma
386
Nem értem miért kell a dual miatt hisztizni. A lehetőség mindenki előtt ott áll, hogy dualosodjon.
Szerintem nincs abban semmi kivetni való ha én nem akarok napi 20 órát itt ülni (csak) mondjuk napi 8at és a többit közösen fedem le valaki mással.
 

DeletedUser6473

Vendég
Nem értem miért kell a dual miatt hisztizni. A lehetőség mindenki előtt ott áll, hogy dualosodjon.
Szerintem nincs abban semmi kivetni való ha én nem akarok napi 20 órát itt ülni (csak) mondjuk napi 8at és a többit közösen fedem le valaki mással.

Figy srácok...itt csak ti hisztiztek mert én beírtam az elképzelésemet... beírták még nagyon sokan egyikük post-ját se oltogattam hogy hülyeséget beszélnek stb... elolvastam és kész... véleménynyilvánítást kértek én is azt tettem...ti martatok belém... ha tudnátok olvasni vagy szöveget értelmezni akkor látnátok, hogy odaírtam hogy ha nem szüntetik be mert nincs erre lehetőség vagy akármi akkor korlátozzák... fele nyersitermelés, fele fosztogatási teherbírás. Mert nekem ne arcoskodjon senki hogy ezt meg azt értem el amikor duálban van... ezek semmit nem értek el, mert ha egyedül játszani mint az emberek 90%-a akkor már rég befoglalták volna... ha előnyt adunk akkor azért kérjünk is valamit... PP ad előnyt te meg fizetsz a PP-ért... (vagy tőzsdézel) duál ad előnyt de mit adsz érte??? semmit.... csak az arcoskodást hogy itt vagyok egész nap hiába támadsz.... dual-t is csak azért engedik, hogy egész nap legyen minél nagyobb oldalletöltődés... sok oldalletöltődés ergo többet lehet kérni reklámért... amit nem látsz mert PP szűri de amúgy van...nah ez a pénz... dual számomra egyenlő azzal hogy önálló életre alkalmatlan vagy... olyan mintha kézenfogva mennél az orvoshoz anyukáddal, mert egyedül nem mersz :)) ha nincs időd játszani ne kezdj bele
 

DeletedUser6473

Vendég
Nah léptem innen... ez a külső semmit sem változott :) tele van idiótákkal még mindig :) Marjátok egymást :)
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Aha, te se értesz egyet azzal, amit mondasz, de még érteni se érted. Nem baj, eddig se voltunk veled előrébb, ezután se leszünk hátrébb. :D
 

DeletedUser8560

Vendég
A sebesség és a pp tőzsde alap követelmény volt, tehát hiába nyomtok "nem"re, az úgyis marad...

A sebesség szorzatának kell 1 körül lennie, abba sok minden belefér. A tőzsde valóban követelmény, attól eltérni nem lehet.
 

DeletedUser8560

Vendég
Próbáltuk a lehető legjobbat kihozni belőle.
Tőzsde, új lovag és lassú sebesség mindenképpen lesz.
Szóval úgy gondolkozzatok. Hiába a 'nem' szavazat, max annyi, hogy kapunk egy rossz beállítást. Ez a 3 dolog igyis úgyis benne lesz.

Tőzsde lesz, lassú sebesség nem, mert soha nem mondtam ilyet, az új lovagra pedig azt mondtam, hogy az újdonságok közül VALAMINEK lennie kell. Nem azt, hogy a lovagnak..
 

Séfbácsik

Well-Known Member
A reakció pontszáma
386
Figy srácok...itt csak ti hisztiztek mert én beírtam az elképzelésemet... beírták még nagyon sokan egyikük post-ját se oltogattam hogy hülyeséget beszélnek stb... elolvastam és kész... véleménynyilvánítást kértek én is azt tettem...ti martatok belém... ha tudnátok olvasni vagy szöveget értelmezni akkor látnátok, hogy odaírtam hogy ha nem szüntetik be mert nincs erre lehetőség vagy akármi akkor korlátozzák... fele nyersitermelés, fele fosztogatási teherbírás. Mert nekem ne arcoskodjon senki hogy ezt meg azt értem el amikor duálban van... ezek semmit nem értek el, mert ha egyedül játszani mint az emberek 90%-a akkor már rég befoglalták volna... ha előnyt adunk akkor azért kérjünk is valamit... PP ad előnyt te meg fizetsz a PP-ért... (vagy tőzsdézel) duál ad előnyt de mit adsz érte??? semmit.... csak az arcoskodást hogy itt vagyok egész nap hiába támadsz.... dual-t is csak azért engedik, hogy egész nap legyen minél nagyobb oldalletöltődés... sok oldalletöltődés ergo többet lehet kérni reklámért... amit nem látsz mert PP szűri de amúgy van...nah ez a pénz... dual számomra egyenlő azzal hogy önálló életre alkalmatlan vagy... olyan mintha kézenfogva mennél az orvoshoz anyukáddal, mert egyedül nem mersz :)) ha nincs időd játszani ne kezdj bele

Nem tudom hogy sírjak vagy nevessek :)
Meg lehet nézni a profilomat hogy mit értem el, nézzük meg a tiédet aztán döntsük el hogy ki az életképtelen :D
Nem szoktam belemenni az ilyen cicaharcokba de az ilyen szintű lenézés már zavar.
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Abban a fényben hogy nem tervezek semmiképpen komolyan indulni a most következő világon a véleményem:

-túl lassú,milícia és 1:20 még lassabbá teszi
-a főnemes nagyon keveset megy,nehezíti az armákat
-a klánok taglétszáma nagyon kevés,az új klánszint rendszer bevezetése óta még kevesebb értelmét érzem a 40-50férőhelyes klánoknak...hiszen ekkora klánlimitnél szinte kötelező akadémiát csinálni
-az őrtorony és templom hiánya a többségnek pozitívum,nekem egyikkel sincs különösebb bajom,tudok alkalmazkodni hozzá szóval nem sokat dob a latban

viszont a következő dolgot nem tudom hogy értelmezni...:
Áltámadás: -
nem lehet fakelni? vagy csak nincs fakelimit?

az íjász kiszedése lassítja a védekezést,hiszen így mindenki kardosokat gyárt helyette,kardos sebességű erősítések küldése 0,9es sebesség mellett pedig kínszenvedés lesz

összességében az egész szerver visszafogja a szervezett csapatjátékot,inkább kis területen történő egyéni harcoknak kedvez(kis nemestáv,lassú egység,méglassabb védő),ergo fokozott előnye lesz a ppzabálóknak főleg mivel a barbár/bónuszfalvak csökkentése miatt a farm is kevesebb lenne,a szerver elején hatalmas,szinte behozhatatlan előnyt szerezne mindenki aki komoly pénzeket öl a játékba

hadd ne részletezzem mennyire támogatok egy ilyen irányba elmenő szervert...
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Végjáték: Az a klán nyer, amelyik az összes falu 75%-át birtokolja 40 napon át megszakítás nélkül.
Játék sebessége: 1,7
Egység sebesség: 0.6
Morál: Aktív
Épület bontása: Aktív
Szabad kereskedelem: Korlátlan
Legyőzött ellenfelek ranglistája: Aktív, pontok alapján
Bevezető: Küldetés alapú oktatási rendszer
Időkeret a kereskedés/támadások visszavonására: 10 Perc
Milliszekundum: Aktív
Éjszakai bónusz: aktív 00:00 és 07:00 óra között

Prémium szolgáltatások
Ingyenes Prémium fiók: Aktív, 500 és 15000 pontnál
Ingyenes Fiókkezelő: Aktív, 10,25,100,250,500,1000 falunál
Prémium Tőzsde: Aktív
Építési idő csökkentése prémiumért: Aktív
Azonnali befejezés: Aktív. Ha 10 perc van hátra az építkezésből, akkor az épület azonnal befejezhető. Ha az építkezésből 3 perc vagy annál kevesebb van hátra, a befejezés ingyenes, ha 3-10 perc közötti a hátralévő idő, akkor továbbra is csak prémium pontért lehet gyorsítani az építkezés befejezését.
Építkezés árának csökkentése: Aktív. Az építkezés árának csökkentése 20%-al lehetséges - tehát ha egy építkezés mondjuk 1000 nyersanyagba kerül, és a játékosnak csak 800 van, akkor 30 pontért a rendszer beteszi így is az építkezést
Nyersanyagtermelés növelése: Aktív. 7 napig egy nyersanyag termelése növelhető +20%-al.
Piaci Bónusz: Aktív. a piacon 1:1ben akkor is tudsz vásárolni, ha ilyen ajánlat nincs kinn a piacon.

Jutalmak/Eredmények
Jutalmak: Aktív

Kezdővédelem
Kezdők védelme: 7 nap
Támadó : védekező arány maximális értéke:20 : 1 az első 30 napra

Játékbeállítások
Lovag: Aktív
Lovagi rendszer: ÚJ, a lovagnak nincsenek fegyverei, képességeket szerez.
Íjászok: Inaktív
Fejlesztési rendszer: Egyszerű rendszer
Templom: Inaktív
Őrtorony: Inaktív
Áltámadás: nincs limit
Önállóan fejlődő barbár falvak: Aktív (2500 pontig)
Barbár falvak visszabontása: Inaktív

Zászlók
Zászlók: Aktív

Milícia
Milícia: Aktív

Főnemesek
Főnemesek képzése: Aranyérme rendszer
Főnemesek olcsó újragyártása: Inaktív
Főnemesek árának növekedése: Aktív, az előállítási költség a második nemes leképzése után nő.
Főnemesek maximális hatótávolsága: 100 Mező
Hűség csökkenés főnemes támadásonként: 20-35
Hűség növekedése: Óránként 1,7

Klán
Klánharcok elérhetők: Igen
Klántárs támadható: Igen
Külső támogatás: Van
Klán zárul: Nem
Taglétszámkorlát: 65

Terület
Barbár és bónuszfalvak aránya: normál (tehát az emelt szintű szokásos magyarnál kevesebb)
Bónuszfalvak: Fejlesztett bónuszfalvak
Égtájválasztás: Aktív

Helyettesítés
Fiók-helyettesítés: Aktív
Korlátozott helyettesi hozzáférés: Aktív, mivel a fiók 60 nap napot volt helyettesítés alatt az elmúlt 120 nap napban. A helyettesítés véget ér, ha a fiók folyamatosan 120 napot helyettesítés alatt állt.
 
Fent