Csevegő

DeletedUser18914

Vendég
És te mi alapján tudod, hogy itt nem ilyen emberek voltak? Lehet hogy számodra egy rakat ismeretlen ember játszott ezen a szerveren, de hidd el, hogy amikor védekezésre voltunk kényszerítve, akkor éjszakákon keresztül még a belünket is kidolgoztuk, hogy minimalizáljuk a veszteséget. Még akkor is, amikor már rég veszett ügy volt. És ezt a BH-ra értem kifejezetten, mert annak voltam a tagja. De nem egy SBT armát vészeltem én is át, és az sem megnyugtató látvány, amikor azt látod, hogy több száz támadás érkezik pontosan 08:00:00-ra. Szóval kivülről könnyű okoskodni, de attól még neked lövésed sincs arról, hogy milyen támadások és védekezések zajlott itt, és mennyi meló volt ebben a szerverben. Addig pedig ne ítélj el senkit, csak mert nem ismerős a neve. Mert hidd el, az ilyenektől kaphatod a legnagyobb pofonokat a játékban, akiket lenézel.
okes na elhiszem :))
am nehezebb levedeni egy olyan armat amikor nem minden tamadas egy idoben csapodik :))))
 

Hytech

Active Member
A reakció pontszáma
84
Ki ez a fece? XD nagyon jókat ír szerintem, mindent átlátott, és jól meg is fogalmazta azt amit ő elképzelt. XD

Imzs Te meg mindenkit kiábrándítasz (szépen foglamazva) mikor csak egy jó kakóra vágysz a harcok helyett! :)
 

Arihana

Active Member
A reakció pontszáma
182
Ki ez a fece? XD nagyon jókat ír szerintem, mindent átlátott, és jól meg is fogalmazta azt amit ő elképzelt. XD

Imzs Te meg mindenkit kiábrándítasz (szépen foglamazva) mikor csak egy jó kakóra vágysz a harcok helyett! :)
Lehet amúgy itt rontottam el...azért tud úgy célozni.::D be kell vezetnem a kakaót nekem is.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.205
picivel tobb tapasztalatom es ralatasom van az egeszre :)
ennek a jateknak a csapatjatek a lenyege, teny sose voltam top jatekos de mindig csapatom egyik legsegitokeszebb tagja voltam, a dolgokat meg jol latom mindig, teny a kozlesem altalaban nyers de a mondanivaloja igaz.

Hojjojojjj, az a dolgokat jól látom mindig az azrt rendberakta a napomat yugikám :DDD
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.205
okes na elhiszem :))
am nehezebb levedeni egy olyan armat amikor nem minden tamadas egy idoben csapodik :))))

Ebben igaza van. A jó védő ellen szét kell húzni egész napra, hadd üljön itt, hadd fáradjon. A gyengécske, ijedős ellen kell berakni mindent egyszerre, összefossa magát és üres fiókba sétálsz :) A jó levágja/ kidodgeolja az összeidőzítést.
 

DeletedUser18914

Vendég
egy jo vedojatekost nemigen lehet megtorni ha klan is van mellette, vadin tapasztalhattad DJ amig a meloja engedte, h egesz nap legyen addig szinte falut se bukott, akkor kezdett bukni mikor delelott nm tudott lenni es ures fiokba setaltatok be, es azert is dobta be a fiokjat mert nem erezte , hogy hasznos tagja tud ugy lenni a klannak, h falut bukik, pedig akkorakat vedett, h ilyen kicsi vilagokon hasonlot nem sok jatekos csinalt erre a nyakamat teszem ra :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.205
egy jo vedojatekost nemigen lehet megtorni ha klan is van mellette, vadin tapasztalhattad DJ amig a meloja engedte, h egesz nap legyen addig szinte falut se bukott, akkor kezdett bukni mikor delelott nm tudott lenni es ures fiokba setaltatok be, es azert is dobta be a fiokjat mert nem erezte , hogy hasznos tagja tud ugy lenni a klannak, h falut bukik, pedig akkorakat vedett, h ilyen kicsi vilagokon hasonlot nem sok jatekos csinalt erre a nyakamat teszem ra :)

Én vadin semmit nem tapasztaltam, mert szerintem faket se kellett rá küldenem sose :) De láttma amit produkált, tényleg lenyűgöző volt
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Ki ez a fece? XD nagyon jókat ír szerintem, mindent átlátott, és jól meg is fogalmazta azt amit ő elképzelt. XD

Imzs Te meg mindenkit kiábrándítasz (szépen foglamazva) mikor csak egy jó kakóra vágysz a harcok helyett! :)
Fogalmad sincs róla, hogy miket beszélsz! Utoljára akkor ittam kakaót, amikor te vettél nekem. De tudod mit? Az annyira bejött, hogy következő születésnapomra is kérek egyet! :)
 

DeletedUser18265

Vendég
valoszinu tobbet vedtem mint te es tobb nemest vagtam tobbet dodgoltam :))) de lenyegtelen errol morfondirozni.
Van egyáltalán olyan ember a világon, aki bármiben jobb nálad? :D
Azt nem értem csak, ha ilyen sokat és jól tudsz védekezni, miért nem nyerők a klánjaid? Egy ilyen aduásznak mint te vagy, egyedül le kéne hozni egy világot...:)
 

DeletedUser18300

Vendég
Végső visszaszámlálás
80 / 80 nap

Nah! Mehet a levesbe :(
 

DeletedUser

Vendég
Yugi hagyd mar oket. Hadd oruljenek, ha szerinted nem eros jatekosok es ugy nyertek, az akkor pedig a "nagy" klanok hibaja, hogy elengedtek egy szervergyozelmet eluszni masnak.
Arihana szerintem sem egy nagy kaland , Fernie meg csak annyit pp-zik amennyit kell :D valamint tyson v33-on kb az volt a szitu mint kb 34-en csak ott gyorsabbak voltunk mint emezek ... szoval a sztory ... azellenseges szovetsegesek nem tudtak osszedolgozni mert nem fertek el egymasmellett mivel nagyobb volt mindenkinek a buszkesege valamint jottek az inajtiv tagok stb stb ... igy kb csak utogetni kellett az entert es hoztak a falukat :D bár azért Szabi meg Tibi jól nyomta ott , respect nekik :D
 

DeletedUser

Vendég
valoszinu tobbet vedtem mint te es tobb nemest vagtam tobbet dodgoltam :))) de lenyegtelen errol morfondirozni.
Akkor az ilyen produkciodat miert nem lattam soha ? :O se v34 se v38 :O tudom már valami mucsaröcsögi szeron megcsináltad ahol ahol a nemesvonatokat szamárháton küldik és egy hét a különbséggel érkezik a nemes :D
 

DeletedUser

Vendég
Amugy ne vegye mindenki magára , nem becsülök ke senkit de ennyi " nagy név " egymásellen kicsit nagyobb élményt is nyújthatott volna , azt azért hozzátenném , hogy volt okyan sbt-s tag is aki azt mondta easy volt és volg olyan a másik oldalon is aki azt mondta , hogy elrontották :) bár a szervergyőzelem az szervergyőzelem azért gratula :)
 
Fent