Csevegő

DeletedUser18773

Vendég
Természetesen meg lehet fordítani ez nem kétséges

Viszont a kérdés, hogy lesz e rá idő?


A magam részéről kicsit többet várok mint barbár és belső, főleg egy FS szintű klántól. Mert ez ha a világ eleje ha a világ utolsó napja akkor is elég gyenge.
 

DeletedUser6473

Vendég
Üdv mindenkinek! Visszatértem én is a játékba pár év kihagyás után. A V39-en az FS2 csapatát erősítem. Célom, hogy maradandó nyomot hagyjak az ellenségben ahogy eddig is! Frissen üdén jöttem vissza és a harci kedvem cseppet sem kopott meg az évek alatt úgyhogy győzzön a jobb, győzzön az FS kláncsalád ! :)
 

DeletedUser18773

Vendég
Lassan egyenlő felek állnak harcban.:)

Lassan... nagyon lassan.:)
 

DeletedUser18773

Vendég
Üdv mindenkinek! Visszatértem én is a játékba pár év kihagyás után. A V39-en az FS2 csapatát erősítem. Célom, hogy maradandó nyomot hagyjak az ellenségben ahogy eddig is! Frissen üdén jöttem vissza és a harci kedvem cseppet sem kopott meg az évek alatt úgyhogy győzzön a jobb, győzzön az FS kláncsalád ! :)

Régen nem láttalak de legalább most már van ott is egy egyéniség:)
 

DeletedUser18773

Vendég
Szia,

Persze-persze, csak kicsit el voltam havazva.

A statisztika a mindenkori szövetségeseket is tartalmazza, akik korábban egymás oldalán harcoltak a háborúban.
Side 1:
Tribes: CoL, C.P, C.HOPE, C.HOPA
Side 2:
Tribes: FS, FS2, ~S~

Timeframe: 04/02/2017 00:00:00-tól ől30/03/2017 10:10:50



Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 303
Oldal 2: 160
Különbség: 143

chart



Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,830,216
Oldal 2: 1,062,015
Különbség: 768,201

chart
 

DeletedUser18773

Vendég
Ez pedig a mára megmaradt klánokat mutatja.

Side 1:
Tribes: CoL, C.P, C.HOPE, C.HOPA
Side 2:
Tribes: FS, FS2

Timeframe: 04/02/2017 00:00:00-tól ől30/03/2017 10:10:50



Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 201
Oldal 2: 147
Különbség: 54

chart



Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,259,520
Oldal 2: 945,645
Különbség: 313,875

chart
 

DeletedUser18773

Vendég
Köszi. :) Most már elég egyre gyakrabban fogsz látni. :) Látom a stat még nem túl rózsás, de bízom benne 1-2 hónap és fordítva lesz az az ábra... :D

Én bízom egy remek harcban. A többi már csak rajtunk áll jelen pillanatban.

Tipp: ne vegyél át annyi fiókot, mert meg fogod unni!:)
 

DeletedUser6473

Vendég
Én bízom egy remek harcban. A többi már csak rajtunk áll jelen pillanatban.

Tipp: ne vegyél át annyi fiókot, mert meg fogod unni!:)

Segítek ahol tudok vagy ahol kérik..ez természetes :)) Megunni azt fogom ami jelenleg van... nem támad egyik tagod sem :DD Néha kicsit noszogatni kell őket... :))
 

DeletedUser6473

Vendég
de egy tippem nekem is van, hogy csatlakozzak hozzád: :)
Tehát..
Tipp: Jelezd a tagjaidnak, hogy indul a V42, regezzenek mert itt hamarosan úgyis végük van mint a botnak :D
 

DeletedUser18773

Vendég
de egy tippem nekem is van, hogy csatlakozzak hozzád: :)
Tehát..
Tipp: Jelezd a tagjaidnak, hogy indul a V42, regezzenek mert itt hamarosan úgyis végük van mint a botnak :D

Hát megtennénk, ha az FS helyében volnánk, de sajnos ez jelenleg nem elérhető.:)

A NAGY FS arma meg úgy tűnik elmaradt, pedig nagyon készültünk,vagy betalált a megelőző támadás.:) De várjuk a további próbálkozásokat, hiszen szeretünk harcolni. Szerencsétlen fakanál most összesírta a védőket a backbe, mert ő vezér és ő nagy játékos, de a frontos játékosok dobálják el a fiókokat, mert nem bírják. 300 támadás miatt dobni egy fiókot...hááát?:D Visszatérve a kis kuktához: "Az acc már csak fakefogásra és nemesvágásra alkalmas"... ha minden igaz ezt Te írtad, meg 500+nál már kell helyettes...ugyiiiibár. Kukta barát elmondta, hogy momo szépen szétverette a fiókját, ezúton is köszönjük neki a segítséget, majd meghálálom valahogy.:D

Illetve, Mi nem kérünk fel játékosokat innen-onnan, hogy legyenek kedvesek vágni, mert a társaink már nem bírják, tehát az állításod nem túl acélos, illetve meg kell jegyeznem, hogy mi nem "küzdünk", hanem "harcolunk". Lsd: V42 FS profil: "...v39-en küzd a szervergyőzelemért"...
 

DeletedUser18465

Vendég
Hát megtennénk, ha az FS helyében volnánk, de sajnos ez jelenleg nem elérhető.:)

A NAGY FS arma meg úgy tűnik elmaradt, pedig nagyon készültünk,vagy betalált a megelőző támadás.:) De várjuk a további próbálkozásokat, hiszen szeretünk harcolni. Szerencsétlen fakanál most összesírta a védőket a backbe, mert ő vezér és ő nagy játékos, de a frontos játékosok dobálják el a fiókokat, mert nem bírják. 300 támadás miatt dobni egy fiókot...hááát?:D Visszatérve a kis kuktához: "Az acc már csak fakefogásra és nemesvágásra alkalmas"... ha minden igaz ezt Te írtad, meg 500+nál már kell helyettes...ugyiiiibár. Kukta barát elmondta, hogy momo szépen szétverette a fiókját, ezúton is köszönjük neki a segítséget, majd meghálálom valahogy.:D

Illetve, Mi nem kérünk fel játékosokat innen-onnan, hogy legyenek kedvesek vágni, mert a társaink már nem bírják, tehát az állításod nem túl acélos, illetve meg kell jegyeznem, hogy mi nem "küzdünk", hanem "harcolunk". Lsd: V42 FS profil: "...v39-en küzd a szervergyőzelemért"...

Bent voltam az accba, de olyan szutyok módon támadtatok, hogy az szégyen, főleg te csempion, mint egy rossz kezdő. És elvileg Te vagy a vezére annak a "csapatnak". Hát első pillanatban kilépnék ilyen szervezések után, vagy nem voltatok még jó klánba, vagy nagyon gyorsan cseréljétek le a támadás szervezőtöket :) Mert elég trágya munkát végez :)
 

DeletedUser18773

Vendég
Bent voltam az accba, de olyan szutyok módon támadtatok, hogy az szégyen, főleg te csempion, mint egy rossz kezdő. És elvileg Te vagy a vezére annak a "csapatnak". Hát első pillanatban kilépnék ilyen szervezések után, vagy nem voltatok még jó klánba, vagy nagyon gyorsan cseréljétek le a támadás szervezőtöket :) Mert elég trágya munkát végez :)

Furcsa mert cactus mintha mást írt volna.:D

te pedig állítólag már nem vagy a fiókban legalábbis a tulajdonos ezt állítja. Vagy lehet azt mondta hogy a beérkező támadások után hirtelen maradt egyedül? Megnézem:
Az egyik hirtelen külföldre ment... ja persze

A másiknak problémái vannak. Azt elhiszem. Eléggé meg kell szórva a fiók.:D

mindjárt bemásolom Cactus levelét.
 

DeletedUser18773

Vendég
íme originális formában

FS - Cactusland

"Hát.. gyerekek... kezdek kifogyni... nemesfogásra alkalmas még az acc és a fake-ek megfogására, de a nuke-okat át kell engednem mert képtelen vagyok ennyit megfogni... nem csillapodik a nyomás..sőt egyre intenzívebb.. egyre több az éles... teszek fel pár falut ahová jó lenne valami, de ne várjátok holnap is állni fog a fal vagy mire beértek... ahol éles előtt nincs elég sereg azt vissza fogom tolni, ne hulljanak el...vagy Fakanál ha visszatér addig... szóval ezekbe kellene pumpálni egy kis vért:"
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Tudod veled egy nagy baj van Chevalier...többnek gondolod az apróságokat,mint amik,pedig tényleg csak apróságok.Igazából kémre se lenne szükséged,nem befolyásol semmit,kémkedhetsz nyugodtan.Még teljes erejű armát se kaptatok te meg máris temetnél minket,fogalmad sincs milyen messze még a szerver vége.Arról nem is beszélve,hogy a legfontosabb dolog nem tűnik fel neked,hogy történetesen nemhogy közelebb lennétek a győzelemhez hanem egyre távolodtok tőle.Te lehet szereted amit csinálsz,de már a saját vezetőséged sem tolerálja maximálisan,gondolom nem véletlenül kazako lett a vezér helyetted.Az elmúlt hónapban nagyjából 2armátok csapódott ránk.Összesen elvittetek mennyi falut is belőlük? 10et sem.A 2armában mennyi nuke lehetett? 400-500?Tudom,hogy nem vetted észre,ezért elárulom: nem álltok jól.Az armánk miatt meg ne aggódj.Hidd el észre fogjátok venni,ha megy...mert menni fog:) A nagy kérdés az,hogy ti mit kezdtek vele:)
 

DeletedUser18465

Vendég
Furcsa mert cactus mintha mást írt volna.:D

te pedig állítólag már nem vagy a fiókban legalábbis a tulajdonos ezt állítja. Vagy lehet azt mondta hogy a beérkező támadások után hirtelen maradt egyedül? Megnézem:
Az egyik hirtelen külföldre ment... ja persze

A másiknak problémái vannak. Azt elhiszem. Eléggé meg kell szórva a fiók.:D

mindjárt bemásolom Cactus levelét.

1 vagy a sok közül akinek a szavára senki nem fog sose adni, főleg nem én :)
Tisztában se vagy azzal, kik játszanak veled, nem hogy az ellenfél embereivel, az hogy Te mit hiszel az senkit se érdekel továbbra se Atikám :) Mizu a nyugati pályaudvaron Teással taliztál már,, vagy nincs elég vér ott lent ? :)
 
Fent