v39 beállításai

DeletedUser

Vendég
a kamu vader hatalmas arc volt:D
egy levelezésünk volt,de folyt a könnyem :D:D:D:D
 

DeletedUser18553

Vendég
Én hátast dobtam tőle
Hozzám vágott egy háborúba hivást
Na mondom ez azt hiszi április elseje van.. Vagy csak engem tart bolondnak
Na végül is mindkettőt leoltottam magamról
 

DeletedUser18627

Vendég
Üdv mindenkinek.
Köszönöm Aldaron s Night öröm látni,hogy megint velem van tele a külső a sok rosszakaróval..:)
Szépen sorban reagálok ha megengeditek:
1. Három világot nyertem ebből sajnos csak 1 Magyar győzelem van.
2.Night csak szólj,s átküldöm neked a levelet amiben dipit ajánlott 1 társad,bár elmondása szerint csak pojénkodott,nem nagyon foglalkozom vele,de igen csak büszke vagyok hogy a 3-ik nap már a nagy ~S~ és az FS szövetkezett ellenünk..:D
Valamit akkor jobban csinálunk mint ti? :)
Továbbá,Night s Aldaron tudtommal 1 világot sem nyertetek,sőt Night mindenhol első hónapban olvadsz..:D
Előre látom már itt is lesz majd ~FS~ klán Fekete Spárta néven..:D
(Zsámóóóóó)
Tudjátok,érdekes hogy ti folyamat csak rólam beszéltek,tudom helyes vagyok,de ennyire? :'D
No mind1.
3.Aldaron te legalább nem menekültél a világ másik végére mint night meg Lightrex,de kezdesz eléggé személyeskedni..
Akarsz tőlem tán valamit drágám? :O ;)
4. Nem tudom miért hiszitek hogy a külső fórumon való szarkeverésetek elér valamit..
Az ~S~ klánodból Night pontosan most utasítottam el a 6-ik jelentkezőt...Mégsem írtam hogy Night nagy vezetése s karrierje ismét megismétli eddigi világon elért teljesítményét..:'D
Én játszani jöttem,szórakozni.
Ha jobbak vagytok verjetek el KH-n,ha nem akkor mi verünk el titeket,ettől senki sem több a másiknál,csak pár embernek ezt nehéz felfogni úgy látom.
V34-en még más fontossági sorrendem volt,bizony én is volt hogy komolyabban vettem a KH-t,mint kéne,mint ti..
Minden esetre szívből kívánom hogy győzzetek le minket ha ez ekkora gyerekkori vágyatok..:)
S sok sikert mindenkinek!
 

DeletedUser18465

Vendég
2 csomag virslit szeretnék ! Fish lee ;)= füst lee
és senkit nem érdekel mennyi világot nyertél mert én konkrétan el sem hiszem, hazudni bárki tud, de te nem hazudsz hanem nincsen meg a képességed hozzá :)
Szarkeverő vagy de ezt már kb a fél klánod elmondja, én csak nyugodtan fogom végignézni, hogy megint elhullasz mint ahogy szoktál :)
Ohh én amiatt nem aggódom hogy te olyan messze vagy nem félek a hozzád hasonlóktól
de a nyersid fel az enyém ugye ?
 

DeletedUser

Vendég
Üdv mindenkinek.
Köszönöm Aldaron s Night öröm látni,hogy megint velem van tele a külső a sok rosszakaróval..:)
Szépen sorban reagálok ha megengeditek:
1. Három világot nyertem ebből sajnos csak 1 Magyar győzelem van.
2.Night csak szólj,s átküldöm neked a levelet amiben dipit ajánlott 1 társad,bár elmondása szerint csak pojénkodott,nem nagyon foglalkozom vele,de igen csak büszke vagyok hogy a 3-ik nap már a nagy ~S~ és az FS szövetkezett ellenünk..:D
Valamit akkor jobban csinálunk mint ti? :)
Továbbá,Night s Aldaron tudtommal 1 világot sem nyertetek,sőt Night mindenhol első hónapban olvadsz..:D
Előre látom már itt is lesz majd ~FS~ klán Fekete Spárta néven..:D
(Zsámóóóóó)
Tudjátok,érdekes hogy ti folyamat csak rólam beszéltek,tudom helyes vagyok,de ennyire? :'D
No mind1.
3.Aldaron te legalább nem menekültél a világ másik végére mint night meg Lightrex,de kezdesz eléggé személyeskedni..
Akarsz tőlem tán valamit drágám? :O ;)
4. Nem tudom miért hiszitek hogy a külső fórumon való szarkeverésetek elér valamit..
Az ~S~ klánodból Night pontosan most utasítottam el a 6-ik jelentkezőt...Mégsem írtam hogy Night nagy vezetése s karrierje ismét megismétli eddigi világon elért teljesítményét..:'D
Én játszani jöttem,szórakozni.
Ha jobbak vagytok verjetek el KH-n,ha nem akkor mi verünk el titeket,ettől senki sem több a másiknál,csak pár embernek ezt nehéz felfogni úgy látom.
V34-en még más fontossági sorrendem volt,bizony én is volt hogy komolyabban vettem a KH-t,mint kéne,mint ti..
Minden esetre szívből kívánom hogy győzzetek le minket ha ez ekkora gyerekkori vágyatok..:)
S sok sikert mindenkinek!

Akkor szépen sorjában.Csak várjál mert rágyújtok.Ehhez kell:D
Na drága virsli.
Ja várj,még bekapcsolom a no roxa ájt,arra jobban megy.
Szóval:
Mivel lenne tele a külső fórum?Beszéljünk a hüvelygombáról?Kb egy szint:)
3világot nyertél?Gratulálok,gondolom mind másik néven volt,olyanon amin senki sem ismer,hogy ne befolyásolja az új világokat.Szép játék,nem csak szép fiú vagy,de még ügyes is.
FS és mi szövetkeztünk?Megnyugodhatsz,teljesen tévhitben élsz:) Nem volt még csak szó sem a szövetségről.De még a CoL-al sem:) Hogy őszinte legyek,még levelezésem sem volt a vezetőjükkel,és egy darabig nem is lesz:)
Miért hiszed azt,hogy ellenetek kell 3klán szövetsége,hogy legyen esély?Nem vagy te olyan nagy szám virsli:)
1x olvasztottam a klánomat,a struccal,amit 3nap után meg is bántam,és abba hagytam a játékot!:)
Menekültünk?Megvolt beszélve a térkép széle,még mielőtt megjelentél volna:) De igen,ez egy jó szöveg,így utólag:) Megijedtünk tőled,azért volt a restart:)
Személyeskedni te kezdtél az egyik társammal:D Mi majd folytatjuk,ha te is szeretnéd:)
Külső fórumon való szarkavarás?:)Melyik sort gondoltad sz*rkavarásnak?:) Mi csak tényeket soroltunk,ellenben veled:)
6játékost utasítottál el?:D
Ismerős,v29en 40 jelentkezőt utasítottál el a FRONTLINE-ból:DDD Mi is lett a vége?:D:D:D:D
Mondtam,a v29es szövegek már lejártak,azokat már kivülről fújja mindenki:) Miértnem találsz ki mást inkább?:)
Játszani jöttél?
Akkor csináld úgy,hogy maradjanak emberek,akikkel egy oldalon játszhatsz:)
Mert ha sokáig folytatod,akkor a társaid is rájönnek a dolgokra,és vagy abbahagyják,vagy lelépnek mellőled:)

na?
 

DeletedUser18627

Vendég
Köszönöm a reakciókat,kb erre számítottam..:)
Tipikus uhh beszóltak,most majd én megmutatom mekkora nekem..:)
Sok sikert nektek.:)
 

DeletedUser18618

Vendég
Nagyon eltértünk!
Itt gy remek fejlesztés, amit átbeszélhetnénk.

"- Bevezetésre kerül az Őrtorony
Bővebb leírás a Fórumon: https://forum.klanhaboru.hu/index.php?threads/2016-Ősz-az-Őrtorony.4236/
Bővebb leírás a Wikin: https://help.klanhaboru.hu/wiki/Őrtorony#Hat.C3.B3sug.C3.A1r"

Ezt jó iránynak tartom, s remek lehetőségnek, ha tudjuk majd használni, illetve ellene tenni!
Valóban érdekel, hogy mit gondoltok róla, s ha lesznek tapasztalataink erről, itt megoszthatnánk!
Odáig már eljutottam(klánfórumon beszélgetünk erről), hogy remek cucc több falvas játékmódban. Többen, több szempontból is érdemes átbeszélni.
Érdemes rákölteni egy faluval? Értem, hogy anélkül is tudunk címkézni, de az a plusz, amit ez ad, bizony úgy gondolom óriási! Lénygébn látjuk az ablakunkból kihajolva az elvonuló sereget, kis túlzással.

Egy kezdő is azonosíthatja a féked! Nem rossz! Úgy kell fékelnünk majd, hogy elkerüljük az őrtornyokat? Le kell rombolnunk? Esetleg lsz lehtőségünk kacskaringőzva haladni? Na jó, fogjuk rá vicc, de nem volna rossz, ha megszabhatnánk az út vonalat. Mondjuk két irányváltás lehetőséggel. 1-et pp nélkül, a másikat pp-vel. Indításnál felkínált koordináták érintésével. :)

Elképzelhető, hogy csak az én fantáziám ragadta magával az őrtorony? assszem nem :p
 
Fent