Fekete Sereg

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Sziasztok

Annyira megtetszett a 39-es világ beállítása,hogy úgy döntöttem/döntöttünk elindítjuk a Fekete Sereget rajta. Az őrtorony nem a szívem csücske,de a ppzabálók csak minimális előnye rendkívül szimpatikussá tette a szervert.A témanyitás leginkább toborzó jellegű.Olyan tapasztalt játékosokat keresünk,akik szeretnének végigjátszani egy szervert velünk.Eredményt illetően nem ígérek és nem is ígérhetek semmit,legfeljebb azt,hogy a vezetőség részéről minden tőlünk telhetőt megteszünk a siker érdekében.Célunk nyílván,mint a többségnek a szervergyőzelem.
Aki egy jó csapatot keres az dobjon egy üzenetet valahol,ugyanezen a néven megtaláltok játékon belül is.


Igazából csak ennyit szerettem volna,jó játékot mindenkinek


Jöhetnek a károgók:))
 

DeletedUser18729

Vendég
amig az embernek van becsulete es lehet utalno pp t addig lesz kereskedelem, vagy igy vagy ugy.
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
játszottam már akkor is mikor nem volt bent prémium tőzsde/kereskedés

tudod hogy hívják azokat a fiókokat amely a másikokat nyersanyaggal tömi? támogató fióknak

Nem engedélyezett olyan támogató fiókok használata, amelyek más fiókok előrejutását segítik. Azok a fiókok, amelyet ebből a célból hoztak létre, zárolásra kerülnek.


Láttam már elég párnapos top1-et aki kizárásra került emiatt.Szerintem most fogok még párat:)
 

DeletedUser18729

Vendég
ez hulyeseg :) mi van ha en ugy epitem fel a klanom, hogy van benne 15 starter akik 24/24 esek es 30 vedojatekos.
A 30 vedojatekos kezdetben megtolja nyersivel a 15 startert aki kesobbiekben viszonozzak.
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
ezt magyarázd majd a supportnak mikor a taglistában látsz 45lakatot:)))
ennyi erővel ráveszem 200ismerősöm hogy regeljenek be,toljanak nyersivel,majd ha 100falus leszek visszaküldöm neki azt a kezdeti előnyt:)

ez nem így működik:)
 

DeletedUser

Vendég
van az a pp mennyiség,amiért megkaphatnád a falumat ;)
kis gyökérgyerek:D
 

DeletedUser18764

Vendég
Ha kamu lenne, valószínűleg fel se merne jönni ide. :)
Egyébként végre talán egy olyan világ, ahol hosszú idő után ismét nem a prémium fog dönteni...köszönjük!
 

DeletedUser18465

Vendég
Meglátjuk, de lehet jobb ha nem itélkezek, ha meg te vagy, majd bocsánatot kérek és megnyalom a sót ! :)
Sok sikert mindenkinek ezen a szerón én rohadt kíváncsi leszek erre mi lesz a vége... :)
 

DeletedUser18729

Vendég
Ha kamu lenne, valószínűleg fel se merne jönni ide. :)
Egyébként végre talán egy olyan világ, ahol hosszú idő után ismét nem a prémium fog dönteni...köszönjük!
eddig se az dontott, azert mert a nagy multi felistenek(pl. monti es akar te, ha te vagy), nem tudnak atallni a 4 kontis vilagokra nem a KH a hibas...premium kb. 6 hetre ad elonyt utana mar beerik oket, lasd v38, egyedul schimoda van ott a pp sek kozul lassan a toppon...
 

DeletedUser18465

Vendég
Yugi, most nincs pp, talán visszatérnek többen a szerverekre...
esetleg kéne ilyenkor egy nagyobb reklámot adni ilyen szervereknek ! bár nekem ugyan mind1 én kipróbálom ezt a szerót ! :)
zászló mindig kell
 

DeletedUser18729

Vendég
Yugi, most nincs pp, talán visszatérnek többen a szerverekre...
esetleg kéne ilyenkor egy nagyobb reklámot adni ilyen szervereknek ! bár nekem ugyan mind1 én kipróbálom ezt a szerót ! :)
zászló mindig kell
en is benezek masert nem egyet duhajkodni...
rosszul van megkozelitve az egesz, nem azert kissebb a vilag(nem csak azert), mert pp nek sok funkcioja lett, hanem azert is, mert egyre nagyobb a KH konkurenciaja es ez minimum annyira befojasolo tenyezo ha nem nagyobb, lenyegeben par eve generaciovaltas tortent a KH ban, gondolok en itt Arkra, Billyre,Sophira(s valszeg meg vannak tehetseges vezetok akiket nem ismerek).A KH mar nem tud akkora reteget megfogni mint par evvel ezelott, mert olyannyira gyorsan fejlodik a web adta lehetosegek tarhelye, hogy egyre kevesebb embert fog el a KH...
 
Fent