Csevegő

DeletedUser11248

Vendég
TémaEnnek a világnak megkezdődött a végjátéka!
Elküldvejúl 03, 2016 22:25:38
SKULLS klán a világ játékosok által irányított faluinak 75%-át birtokolja. Emiatt megkezdődik a világ végjátéka, amely 60 napig tart.
Ha a végjáték lezárulásakor nincsenek jelentős háborúk, a világ véget ér.
A világ végjátékának megkezdése a következő változásokat hozza magával:
  • A teljes befoglalás után nem kezdheted újra a játékot.
  • 60 nap múlva lezárjuk ezt a világot.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.196
TémaEnnek a világnak megkezdődött a végjátéka!
Elküldvejúl 03, 2016 22:25:38
SKULLS klán a világ játékosok által irányított faluinak 75%-át birtokolja. Emiatt megkezdődik a világ végjátéka, amely 60 napig tart.
Ha a végjáték lezárulásakor nincsenek jelentős háborúk, a világ véget ér.
A világ végjátékának megkezdése a következő változásokat hozza magával:
  • A teljes befoglalás után nem kezdheted újra a játékot.
  • 60 nap múlva lezárjuk ezt a világot.

Gratulálok! :)
 

DeletedUser17416

Vendég
Pedig az FS nem is volt olyan rossz klán.Találkoztam néhány ügyes ellenféllel odaát.De irtozatossan rosszul vezették öket.Itt alaposan kijött a két vezér közötti különbség.
Lekezelö stilusu,taktikátlan vezetés,vezér,a hozzávaló nagy arccal szemben az Incze féle nyugodt,minden vitát elsimitó,a csüggedöket ösztönző stilussal.
Meg,szerintem kellett az a 10-15 idöközben megérkező PHX-es is:))
Bár igaz,hogy többen csak félgözzel játszottunk ezen a világon,de azt hiszem adtunk egy kis tartást,stabilitást a klánnak.
Gratulálok mindenkinek a Skullsban.Sikerült néhány ujjabb,remek játékossal megismerkednem itt.
És gratulálok az FS néhány tagjának is az izgalmas hetekért:)
Nem volt rossz játék.Visszaadták egy kicsit a hitemet amit a v25-ön elvesztettem.Ott a Kacsa borzalmas ellenfél volt.
 

Timur Lenk

Active Member
A reakció pontszáma
86
Visszaadták egy kicsit a hitemet amit a v25-ön elvesztettem.Ott a Kacsa borzalmas ellenfél volt.

Azert had vedjem egy kicsit a munder becsuletet.Ha lett volna egy ratermett vezer a Kacsa-nal akkor nem igy emlekeznel arra a vilagra,nallatok volt nallunk nem,sok jo jatekos volt a Kacsa-ban de szervezes hijjan...taktikai hibak,inaktiv fiokok megtartasa,egyszer csak eltuno frontjatekosok akiket mar startbol be sem kellett volna venni,hiaba volt jonehany huzo aktiv jatekos akik elott meg mindig megemelem a kalapom ez meg nem eleg egy olyan klan ellen mint a PHX,vegul mar az aktivak is elfasultak,hat ez van...vagy volt,en csaladi problemak miatt hagytam ott abba es adtam at a fiokomat de oszinten mondom meg is konnyebbultem amikor kiszalltam,az elejen azt irtam hogy vedenem a munder becsuletet de ennek ellenere igazat kell adjak neked ,borzalmas egy vilag volt :(
 

DeletedUser17244

Vendég
nekem a véleményemaz volt,hogy a phx csapatot egy villámszerón lehetne megverni,de ezt már nem hangoztatom :) .Kacsa esélyek 25őn? Nem gondolom,hogy azt a csapatot ott valaki meg tudta volna verni,taktikusan felépítet fiókok voltak megbízható kezekben ott még vigyori sem segített volna :DD
 

DeletedUser11248

Vendég
Szép és még van 47-napunk,grat.mindenkinek:)

page.php
 
Fent