Csevegő

DeletedUser18265

Vendég
Vigyori, szerintem Te Daruval a V10 után nem találkoztál, főleg nem a V15ön :)
Érdekes egy Skulls volt, sok embert át tudtak verni :)
 

DeletedUser16021

Vendég
Előre is elnézést hogy bele merek szólni a p*niszméregetésbe:) Szerintem max akkor lehetne "bajnokok ligája serverről" beszélni ha egy adott győztes klán tagsága maradéktalanul részt venne a játékban. Eddig még nem volt olyan klán (javítsatok ki ha tévedek) amely 2 egymást követő szerveren ugyanazzal a tagsággal állt volna ki. Ezt az egész "ki a jobb kh-s" szituációt talán úgy lehetne legjobban eldönteni ha pl indulna 4-5 klán egy fix csapattal és azzal végig tolni, ott kiderülni kinek vannak kitartóbb társai stb.. Bár ezt is nehéz lenne kivitelezni mert sok top játékos megfordult már több top klánban is.
 

DeletedUser4544

Vendég
Hidd el találkoztam daruval. Bár nem sokat volt V10en. De nagy kakikavaró az fix.
Inczével semmi gond, csak huzzuk egymás agyát :) Imádja amikor például azt mondom, milyen érzés 5* bajnoknak lenni a lengyel,lett, román, ukrán, litván hitvány féle szervereken? Bajnokok Ligája szerón még a selejtezőt se élte volna túl :))))
 
A reakció pontszáma
1.189
Bocsi, hogy én is beleszólok, de vigyori és Incze a 2 legjobb vezér, akivel együtt játszottam. Mindketten teljesen más típusú emberek, de egyvalami miatt kiváló vezetők: mert követik őket, és nem kényszerrel érik el, hogy kövessék őket és nem csak kinevezták magukat vezérré, hanem alkalmasak is rá, mégpedig remekül :)

Szóval köszönöm, hogy Veletek játszhattam és a jövőben is szívesen fogok, bár azt megnézném, h a 2 vezér és csapatai egymás ellen játszanának, biztos nagy csata lenne, és a kitartás döntene, mert harcászatban és vezetésben nem hiszem, hogy nagy különbség lenne.
 

DeletedUser11248

Vendég
Antoán pont miattad nem jön össze hogy harcoljunk Vigyo-val,mert mindkettőnk klánjában benne vagy és egyikünk sem mondana le rólad,egyikünk sem olyan hülye hogy egy ilyen játékosról mint te lemondjon:)

Vigyó ha ott lettem volna a Bajnokok Ligája szerveren,eddig átcsaltam volna Antoánt és akkor nem az EW-lenne az első helyen:p
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.186
Antoán pont miattad nem jön össze hogy harcoljunk Vigyo-val,mert mindkettőnk klánjában benne vagy és egyikünk sem mondana le rólad,egyikünk sem olyan hülye hogy egy ilyen játékosról mint te lemondjon:)

Vigyó ha ott lettem volna a Bajnokok Ligája szerveren,eddig átcsaltam volna Antoánt és akkor nem az EW-lenne az első helyen:p

Látod Anti, Te már megint mindent elcseszel :D :D
 

Timur Lenk

Active Member
A reakció pontszáma
86
Látod Anti, Te már megint mindent elcseszel

De nem akarattal!Csak igy jon ki a lepes nalla :)De neki ezt is meg lehet bocsajtani mert jo fej:)
 

DeletedUser12127

Vendég
Kedves Incze!


Akrhi is mondta minden szerver más, egyiksem egyforma. Megtehetném hogy ellened beszélnék, de minek? Nem játszottunk még egymás ellen, nem tudjuk ki mit tűr, csak fütyiméregetés lenne.
Te az 5* bajnoki cimedre vagy büszke, én meg arra hogy a Bajnokok Ligája szerón diadalomra vezettem az Ew-t. CNN/Mesehősök/Yesos Elmék ellenében.
E.e.=2
CNN=3
NH=3
vigyori=3
11* szervergyöztesek csatája volt a V28on. Tudom hogy piszkál téged hogy te ilyenen nem tudtál győzni, sajnálom ez van. Lépj túl rajta. Nyugi :)))))
5* Bajnok vagy, ami sajnos már nem egyedülálló, mert Sparta is az lesz. Nem az n Spartam, az én Spartam az V5 és V15ön volt. De attól még büszke lehetek rájuk nem? Tiedre nem lennék mert közöd nincs hozzájuk, de ha elkezdenél játszani most és köv világra folytatnád, és gyözelemre vezetnéd őket, rád is büszke lennék, szerintem te is azlennél ha a PHX-et gyözelemre vezetnék nélküled V38on. De tudom hogy semmi közöm már a V20,V30 és V36hoz.

A V28 erős világ volt. Az Elmék nélkül is.
Ugyanis az Elmék mem indult a V28-on, az E.E. viszont igen.
Már másodszor jössz ugyanezzel a hülyeséggel.
 

DeletedUser4544

Vendég
Ne haragudj Arkhi!
Yesos Elméket írtam, hisz leírtad hogy te is voltál, meg tudjuk hogy más Elmék is volt.
Így helyt áll bármennyire sem tetszik hogy Yesos Elmék.
De utánna ha olvastad volna a második sort már E.e-t írtam, a főkiemelésnél.
 

DeletedUser12127

Vendég
Előre is elnézést hogy bele merek szólni a p*niszméregetésbe:) Szerintem max akkor lehetne "bajnokok ligája serverről" beszélni ha egy adott győztes klán tagsága maradéktalanul részt venne a játékban. Eddig még nem volt olyan klán (javítsatok ki ha tévedek) amely 2 egymást követő szerveren ugyanazzal a tagsággal állt volna ki. Ezt az egész "ki a jobb kh-s" szituációt talán úgy lehetne legjobban eldönteni ha pl indulna 4-5 klán egy fix csapattal és azzal végig tolni, ott kiderülni kinek vannak kitartóbb társai stb.. Bár ezt is nehéz lenne kivitelezni mert sok top játékos megfordult már több top klánban is.

Hát igen. A kitartás. Egy komoly szervert végigtolni sem kis kitartás. Ugyanazt a csapatot több azerveren végigvinni talán lehetetlen is.
 

DeletedUser12127

Vendég
Nem áll helyt ez sehogy, Vigyó.
Attól hogy 5-6 Elmék játékos játszott az E.E-ben az még nem Elmék. Az EW-ben is játszott 2. És a Cnn-ben is.
És az E.E 2 szervergyőzelme hogy jött össze? A V18 ok, arra emlékszem, de ugye a másik nem a V7 volt? :)
 

DeletedUser12127

Vendég
Archi te hogy hogy látod egyáltalán nem érdekel:D


Annyit azért elárulok,soha nem voltál annyira érdekes,hogy figyeljek rád és köszönöm Süsü-vel is jól vagyok.


És bár Vigyot vehemenciával támadóm képzeld tudja hogy elismerem a tudását és amit elért,harag vagy bármi rossz-szándék nélkül támadom..amit ö is bármikor megtesz velem és én sem hiszem hogy haragból teszi...szerintem ezt ö is megírhassa...képzeld ha még játszanék,szívesen játszanék vele egy klánban is..sőt lehet még tanulnék is tőle ezt-azt..és annyit még elárulok Vigyórol hogy megtudja védeni magát,nem olyan mint te hogy kell jöjjön Yesode,tgszisz meg mit tudom még ki,Vigyót ha ,,megcsípem" vissza tud csípni ö,soha nem szorul segítségre,ez amit még szeretek benne.


Vigyó őszintén,haragszol te rám vagy haragudtál rám valamikor???

Nahát mennyire örülök, hogy azonnal megbékéltél vele, épp ahogy kértem. :p

Biztos vagyok benne én is, hogy tudnátok még egymástól tanulni.
Mindkettőtök nagyon tehetséges abban amit csinál, A különbség a stílusban van főleg.
Ő őszintébben teszi amit tesz.
 

DeletedUser4544

Vendég
Nem áll helyt ez sehogy, Vigyó.
Attól hogy 5-6 Elmék játékos játszott az E.E-ben az még nem Elmék. Az EW-ben is játszott 2. És a Cnn-ben is.
És az E.E 2 szervergyőzelme hogy jött össze? A V18 ok, arra emlékszem, de ugye a másik nem a V7 volt? :)

Nem, hanem a V10-es Yeso gyözelemre gondoltam.
Cotrként. Egyébként úgy gondolom épp egy csirsz hiányzott Yesonak, hogy gyözhessen, nem pedig ahogy ő írta, megverték saját magukat....

Másikhoz hozzászólva, mindenki tud mindenkitől tanulni, én speciel rengetegszer ezen a szerón az E.e-től lestem tanultam . Sok jó újdonságuk volt a számomra, mégha azok apró dolgok is voltak.
 

DeletedUser11248

Vendég
Nahát mennyire örülök, hogy azonnal megbékéltél vele, épp ahogy kértem. :p

Biztos vagyok benne én is, hogy tudnátok még egymástól tanulni.
Mindkettőtök nagyon tehetséges abban amit csinál, A különbség a stílusban van főleg.
Ő őszintébben teszi amit tesz.


Egészen addig amíg bele nem szóltál addig érdekes volt,utána inkább skype-n folytattuk.


És képzeld már az este tanultam tőle pár dolgot..olyanokat amikre nem is gondoltam volna és amikért gratuláltam is neki,szép volt,szépen csinálta.


Ö őszintén teszi amit tesz-vagyis én hazug vagyok??


De hozz már egy tagot,egy ellenfél vezérét aki nem tart becsületes ellenfélnek,persze rajtad meg a galeridon kívül..ellenfeleim V2-többel egy klánban játszok,V18-pár tag a klánban van,Montival közbe még most is beszélek,V25-ellenfél vezérével végig a barátlistán voltunk egymásnak,soha nem használtuk ki és úgy is zártuk a világot,hogy a barátaim közt volt,V32-vezére többször hívott hogy menjek hozzuk a 36-n,dolgozna a kezem alatt...vagyis akkor elég megbízható vagyok..de persze bizonyíthatod az ellenkezőjét,ha már vádolsz és nem csak a szád jár,hozz olyant akit átvertem játék közben..bár nagyon nem bírtuk egymást,még téged sem vertelek át játékban,veled szemben is tartottam a szavam,akkor miről is beszélsz??


És mint vezér azt is elismerem hogy hibázok,sőt elég sokszor...vannak dolgok amiket utólag megbánok,persze vannak...vannak amiket most másképp csinálnák...vannak dolgok amiket most jobban átgondolnék..dolgok amikbe most nem mennék bele...van elég sok minden,de ez van,remélem tanultam belőlük,remélem hasznomra voltak hogy jobb legyek,bár tökéletesnek most sem mondanám magam,még most is szoktam tévedni,ez van,max. most hamarabb rájövök,és soha nem tagadtam le amit én tettem,ha kellett elnézést kértem..de azzal senki nem vádolhat hogy nem tartottam a szavamat,átvertem,hátba szúrtam stb.stb...de gondolom te hozol majd ilyen tagot,nem csak vádaskodsz alaptalanul.
 

DeletedUser12127

Vendég
Egészen addig amíg bele nem szóltál addig érdekes volt,utána inkább skype-n folytattuk.


És képzeld már az este tanultam tőle pár dolgot..olyanokat amikre nem is gondoltam volna és amikért gratuláltam is neki,szép volt,szépen csinálta.


Ö őszintén teszi amit tesz-vagyis én hazug vagyok??


De hozz már egy tagot,egy ellenfél vezérét aki nem tart becsületes ellenfélnek,persze rajtad meg a galeridon kívül..ellenfeleim V2-többel egy klánban játszok,V18-pár tag a klánban van,Montival közbe még most is beszélek,V25-ellenfél vezérével végig a barátlistán voltunk egymásnak,soha nem használtuk ki és úgy is zártuk a világot,hogy a barátaim közt volt,V32-vezére többször hívott hogy menjek hozzuk a 36-n,dolgozna a kezem alatt...vagyis akkor elég megbízható vagyok..de persze bizonyíthatod az ellenkezőjét,ha már vádolsz és nem csak a szád jár,hozz olyant akit átvertem játék közben..bár nagyon nem bírtuk egymást,még téged sem vertelek át játékban,veled szemben is tartottam a szavam,akkor miről is beszélsz??


És mint vezér azt is elismerem hogy hibázok,sőt elég sokszor...vannak dolgok amiket utólag megbánok,persze vannak...vannak amiket most másképp csinálnák...vannak dolgok amiket most jobban átgondolnék..dolgok amikbe most nem mennék bele...van elég sok minden,de ez van,remélem tanultam belőlük,remélem hasznomra voltak hogy jobb legyek,bár tökéletesnek most sem mondanám magam,még most is szoktam tévedni,ez van,max. most hamarabb rájövök,és soha nem tagadtam le amit én tettem,ha kellett elnézést kértem..de azzal senki nem vádolhat hogy nem tartottam a szavamat,átvertem,hátba szúrtam stb.stb...de gondolom te hozol majd ilyen tagot,nem csak vádaskodsz alaptalanul.

Először is ez egy külső fórum. Bárki beleszólhat bármibe. Még én is és ahogyan te is, ahogyan bele is szóltál nálam sokkal durvábban olyan V28-as V28-at érintő beszélgetésbe, aminek köze nem volt hozzád. De te úgy érezted ott a helyed, bár senki nem hívott.

Hogy hazug vagy-e azt így nem mondanám. Sem ezt sem az ellenkezőjét. Más jellemző rád. Valami számító képmutatásféle. Nehezen tudtam volna megfogalmazni, mert igen jól csinálod, de előző beírásoddal segítettél ebben.

Klántagként és ellenfélként sokan elismernek, még én is elismerlek ez utóbbi minőségedben, de sajnos mi nem ellenfelek voltunk, hanem szövetségesek. Egyenrangú szövetségesek méghozzá, legalábbis ezt szerettem volna mindvégig. A legvégéig tiszteltelek és nagyra tartottalak. Téged és a bátyádat is. Én a V18 alatt mindvégig azt gondoltam, azt éreztem, hogy nemcsak tiszteljük és elismerjük egymást, de meg is bízunk a másikban. Ezzel szemben most megtudom, hogy nagyon nem bírtuk egymást játék közben. Szóval erről beszélek. Gyönyörűen előadtad a korrekt és tisztességes szövetséges vezetőt - mindvégig, amíg a PHX bajban volt és észak segítsége nélkül összeroppant volna az MHC és utódklánjaik offenzívája alatt. A legfontosabb tagjaid jelentkeztek át hozzánk ebben az időszakban, de én, mi kiálltunk melletted és a PHX egysége mellett. Azt gondolom legfőbb szövetséges vezetőként elég sok szerepem volt abban, hogy egyben maradhatott az amúgy vitézül harcoló PHX klán.
Pontosan azért, mert elismertelek Titeket, és személy szerint Téged is korrekt, hiteles szövetséges vezetőnek tartottalak.
El nem tudtam képzelni olyan pálfordulást akkor, amit később a PHX egyes tagjai, a bátyád és te magad is előadtál felénk akkor, mikor már közösen eltüntettük közös ellenfeleinket. Amíg baj volt jók voltunk, amikor nyeregbe kerültetek - a segítségünkkel, onnantól el volt felejtve minden, sőt! Mi, személy szerint én lettem a rossz. Sunyi rágalmak mögé álltál sunyi módon, sőt, bátyád aljas cselszövése révén, melyben viselkedésed alapján már egyre inkább úgy gondolom nem ő volt az egyedüli hunyó, ha sajátos módon is de hátbatámadtatok minket. Nem közvetlenül minket, de az utolsó örömjátékunkat aljas módon tettétek tönkre a bátyád fycca aljas hazug árulása és a saját paranoiátok által igazolva.

Nem, nem tudom hogy a játékban hazug vagy-e, ez nem derült ki. Az viszont igen, hogy remekül tudtál alakoskodni, és hatásosan tagadtál meg minden érted, mellettetek való kiállást. Míg én hittem benned és kedveltelek, addig te a háttérben ellenem játszottál. Előbb hiénáid tevékenységén kuncogva, majd te magad álltál az egész élére.

A galerimről beszélsz? Kikről is? Az Elmék tagjairól és az E.E. élharcosairól? Galeri? Csak mert kiálltak a vezetőjük mellett vagy pedig a szövetség másik vezetője mellett az általad is szajkózott rágalmakkal szemben?
Ez nem engem, és nem a csapatomat jellemzi, hanem csak téged, te te ötszörös kh győztes...

Az helyes ha elismered ha hibázol. Ha valóban úgy is gondolod. Ezzel szemben te azóta bizonyítottad, hogy a hibád elismerése és a V18 végén nekem írt nyilvános bocsánatkérő leveled abszolút számításból íródott csupán. Nem bántál te meg semmit, ahogy a testvéred aljas hamisításának felülve a hátbatámadásod úgy a bocsánatkérésed is csak taktikai repertoárod része volt.

Nem, nem tudom hogy hazug vagy-e. De hogy a V18 történetével kapcsolatban meséléssel vagyis "hazugsággal" vádolsz meg
engem, miközben magad magyarázod félre a történelmet az szintén igaz. Mindezt úgy, hogy a saját verziódat nem írod le egészben, csak összevissza kiollózott időrendi és ténybeli csúsztatásokkal színezett ellenképeket dobsz be a köztudatba. De hogy hazudsz-e vagy valóban csak ennyire szelektív a memóriád én nem tudhatom.

Ellenfélnek jó vagy, elismerem. Ugyanis, te nem alázod meg a legyőzötteket. Neked elég ha azokkal küzdesz - a magad kifinomult eszközeivel - akiket nem sikerült legyőznöd, nem sikerült, mert vagy elkerülted őket, vagy egy oldalra vetett a rossz sors vele.

Na ezért írtam, hogy Vigyót őszintébbnek tartom nálad. Te nyilván ezt nem érted, de elhiheted nem azért írtam, hogy belásd - hisz arról már régen lemondtam - hanem a többiek miatt, akik olvasgatják még ezt a fórumot.

Szóval Téged (és még a bátyádat is) egykor én igen nagyra tartottalak. Emberileg is. Aztán ez elmúlt. A bátyád egy dolgot tett, de az mindent alulmúlt, amivel addig találkoztam, te pedig jó sokat dolgoztál ezen utána.

Ez a vélemény nem vonatkozik a PHX tagjainak nagyobbik részére, közöttük kiváló harcosokat és kiváló embereket ismertem meg. A játékban és egy tavaly nyáron a Velencei tónál megtartott rövid időre közössé váló PHX - Elmék klántalálkozó alkalmával. Akik ott voltak, nagyon kedvesek voltak. Nagyon jól éreztem magam a tagjaid körében. Hellyel, gulyással és sörrel kínáltak, igazán nagyszerű vendéglátásban részesültünk a kerékpártúránk félidejéhez érkezve. Ahol rólad és drága testvéredről egyetlen szó sem esett. Nem ezért mentünk, és nem ezért fogadtak minket. Ezúton üdvözlök mindenkit akivel ott személyesen találkozhattam. Köztük Tocsepet és családját, (reszeltvizet-Black Moont, aki így jobban ismeri), földimet, Jack Sparrowt, monster Ágit, Lady Madonnát, és a többieket akik még ott voltak.

Hajrá Elmék, hajrá PHX! :)
 

DeletedUser4544

Vendég
Nem tudom de nekem még mindig olyan érzésem van, mintha a V18nak nincs még vége.
Mintha az a szerver félbe lett hagyva.

De én úgy gondolom ez Arkhi miatt van. Én úgy gondolom Akrhinak az igazi ereje abba van, hogy kitartó erőteljes, megbizható szövetségeket tud létrehozni.
Ez bennem akkor bizonyosodott, mikor kirobbant az Nh háborúnk. Mégcsak beszélgettünk Yesoékkal a szövetségről, de ő már nekem akkor tanácsokat ötleteket adott, hogy tudnánk megerősíteni a szövetséget, hogy kölcsönös bizalomjáték jöjjön létre.
Adott egy ötletet, és azt mi Ew-sek véghez vittük. Megkérdezheti bárki szerintem az E.e bármelyik tagját, hogy mit gondol az EW és E.e szövetségéről amikor kirobbant az NH háború.
Nemhiába jöttek ki sokan és mondták ezerszer többet ér mint a CNN szövetség.

Viszont itt jön az, ami szerintem Akrhiból hiányzik, de nem tudom azért mert "gyenge" ember, vagy mert nincs ilyen képessége.
Az hogy létrehoztam az erős szövetséget, nem tette kizáró oknak hogy a végén legyözzük őket.

V7en is a nagy Elmék ha jól emlékszem több klánból lett létrehozva ezért lett Vhelme.
Majd a V18 is hasonlóan lett zárva.

Én úgy gondolom Akrhinak megvolt az esélye hogy legyözhesse a PHX-et, mert E.e Yesoék sztem mellettük álltak. De annyira belement ebbe a szövetségért minden dumába, és ahogy írta is elhitte, hogy emiatt megverte a végére saját magát Arkhi. Így lehet legyözték az MHC-t, de parlagon hagyta hogy legyözhessék a PHX-et.
Én biztos nem hagytam volna ki ezt a lehetőséget. V18 is egy bajnokok ligája szerónak indult, de a tömeges összefogás és a végső összeborulás elrontotta a végjátékot teljesen.

Úgy gondolom a PHX keze megvolt kötve. Ha Incze lett volna Arkhi helyébe szerintem a PHX egymaga nyeri a szervert, de mivel nem állt mellette túl sok szövetséges, így maguk voltak, és bár aknamunkát végzett, de látszik hogy kevés volt ahhoz, hogy szétzüllessze az Északi erős szövetséget, így inkább egybeborulás mellett döntöttek.

Sajnálom azért hogy a V18 félbeszakadt, és az utolsó csatára már nem került sor.
 

DeletedUser12127

Vendég
Nem tudom de nekem még mindig olyan érzésem van, mintha a V18nak nincs még vége.
Mintha az a szerver félbe lett hagyva.

De én úgy gondolom ez Arkhi miatt van. Én úgy gondolom Akrhinak az igazi ereje abba van, hogy kitartó erőteljes, megbizható szövetségeket tud létrehozni.
Ez bennem akkor bizonyosodott, mikor kirobbant az Nh háborúnk. Mégcsak beszélgettünk Yesoékkal a szövetségről, de ő már nekem akkor tanácsokat ötleteket adott, hogy tudnánk megerősíteni a szövetséget, hogy kölcsönös bizalomjáték jöjjön létre.
Adott egy ötletet, és azt mi Ew-sek véghez vittük. Megkérdezheti bárki szerintem az E.e bármelyik tagját, hogy mit gondol az EW és E.e szövetségéről amikor kirobbant az NH háború.
Nemhiába jöttek ki sokan és mondták ezerszer többet ér mint a CNN szövetség.

Viszont itt jön az, ami szerintem Akrhiból hiányzik, de nem tudom azért mert "gyenge" ember, vagy mert nincs ilyen képessége.
Az hogy létrehoztam az erős szövetséget, nem tette kizáró oknak hogy a végén legyözzük őket.

V7en is a nagy Elmék ha jól emlékszem több klánból lett létrehozva ezért lett Vhelme.
Majd a V18 is hasonlóan lett zárva.

Én úgy gondolom Akrhinak megvolt az esélye hogy legyözhesse a PHX-et, mert E.e Yesoék sztem mellettük álltak. De annyira belement ebbe a szövetségért minden dumába, és ahogy írta is elhitte, hogy emiatt megverte a végére saját magát Arkhi. Így lehet legyözték az MHC-t, de parlagon hagyta hogy legyözhessék a PHX-et.
Én biztos nem hagytam volna ki ezt a lehetőséget. V18 is egy bajnokok ligája szerónak indult, de a tömeges összefogás és a végső összeborulás elrontotta a végjátékot teljesen.

Úgy gondolom a PHX keze megvolt kötve. Ha Incze lett volna Arkhi helyébe szerintem a PHX egymaga nyeri a szervert, de mivel nem állt mellette túl sok szövetséges, így maguk voltak, és bár aknamunkát végzett, de látszik hogy kevés volt ahhoz, hogy szétzüllessze az Északi erős szövetséget, így inkább egybeborulás mellett döntöttek.

Sajnálom azért hogy a V18 félbeszakadt, és az utolsó csatára már nem került sor.

Vigyó, lehet ez szerénytelen lesz, de igaz. Ha azt akartam volna, hogy a PHX szétessen, akkor a PHX szétesett volna. A PHX-et észak hatalmas morális és a lehetőségekhez mért katonai segítsége mentette meg a nehéz időkben a vereségtől. Nagyon keveset kellett volna tenni ehhez, elég lett volna magukra hagyni őket. De ezt erkölcsileg nem tehettük meg! Ugyanis az a PHX, aki az MHC ellen egyedüli ellenálló déli klánként kitartott, nem ezt érdemelte! Hatalmasat harcoltak, és a helyük egyszerűen ott volt az MHC-t legyőző klánok sorában! Mellettünk, egyenrangú társként. Ezt nem gyengeségnek érzem, ezt egyszerűen nem lehetett máshogy becsületesen végigvinni. Az, hogy a PHX egyes tagjai és később maga a vezetőjük milyen szinten ültek föl az ellenfeleink által indított elképesztő méretű dezinformáció hullámnak, arról nem tehettem. Igyekeztem mindig a legegyenesebben viselkedni a szövetségeseink irányában. Ezt azóta sem bánom. Nem én lennék, ha nem így tettem volna. Amit bánok, hogy ezzel a hozzállással az Elmék és az E.E. egyedül maradt. Az, hogy a PHX-szal nem bomlott a szövetség, ahhoz a végjátékbeli Nagyinczével szemben két PHX játékos pozitív és a rágalmaknak nem felülő hozzáállása kellett vasutasé és tocsepé. Ők vitték tovább azt a vonalat, ami miatt kitartottunk a PHX mellett abban az időben is, mikor megtehettük volna, hogy hagyjuk szétesni őket.

Egy szó mint száz, a PHX rászolgált arra, hogy a V18-at győztesként fejezze be, ahogyan az Elmék is. Az más kérdés, hogy a PHX néhány tagja és a vezetőjük hogy élte ezt meg.
 

DeletedUser11248

Vendég
Nem azt mondtam ne szólj bele,csak utána már nem volt érdekes:D


Mint klánvezér persze hogy számító vagyok,szeretem azt hinni hogy hónapokkal előre tudom mi lesz a változás,tudni hogy mit akarok és azt hogy tudom elérni-megcsinálni...lehet ezért is vagyok én a vezér...pl.mikor 28-n az NH-val harcoltattok,már akkor szóltam nektek hogy mikor vége lesz az NH háborúnak,az EW-azt hiszem 6000-falut írtam,hogy ennyivel jobban fog állni mint ti,vagyis sokkal jobban fog állni amikor elkezdtek egymással harcolni...ha ti is számitoak vagytok,lehet elkerülitek..majd utána sírtatok hogy igen de EW-nek ennyivel több faluval volt:)



Mindig a bátyámmal jössz(pedig kettőnknek teljesen más természete van)..hát annyira összedolgozok vele hogy 32-n kiraktam a klánból és nem pirosodásért:)


Hogy mi volt 18-n nem megyek bele,rég volt,elmúlt,és bármit tettem a klánért tettem,ezért voltam a vezérük...és hogy mint számító vezér,tanulva a Decasstelor esetből,(akit hátbaszurtál) nem bíztam teljesen a szövetségesben(benned),ez van,mindig fontosabb a klán mint a szövetséges:D


ha sajátos módon is de hátbatámadtatok minket- ezt kifejtenéd,mert én úgy tudom akkor kezdődtek a viták,amikor Szundi közös fórumon hazugnak nevezett téged vagy arra gondolsz,mikor vége volt az MHC-nak,megegyeztünk hogy faluszám szerinti kvóta szerint adunk tagokat a győztes klánba,erre ti hogy megállítsátok hogy jobban foglaljunk,ARMA-t szerveztettek az előttünk(nem az előttetek)levő MHC falukra,hogy elzárjátok az utunkat,ne tudjunk úgy haladni és ugranunk kelljen...amit mikor megtudtam befoglaltattam azokat a falukat(gondolom minden klánvezér ezt tette volna),ez volt a hábaszurásunk vagy az hogy ezért hisztiztem a fórumon és nem tartottam korrektnek,míg ti annak tartottátok,tudod a szövegetek,hogy én akartam a faluszám szerinti kvotát,akkor ez korrekt ha befoglaltok elénk,hogy ne tudjunk haladni,én meg azt hogy mindenki foglalja ami elötte van és ugy haladjon,húzzon be minél többet...ilyenekért nem bíztam benned,ilyen korrektségekért.

Azt is hülyeségnek tartom amit mondasz,hogy széteset volna a PHX..de legyen ugy...azt hogy harcban legyöztettek volna nagyon kétlem,de tekintve hogy ezt bizonyitani nem tudjuk,már mindegy,annyi biztos,ott jobban harcolt a PHX...mint az ELME...


Most viszont Szundi után én is hazugnak nevezlek,én személyesen,játszik az összes legfontosabb tagom,mondj egyet aki hozzátok ment volna,csak egy elég lesz...de mondhatsz az egész PHX-böl is akár egyet!!!
 

DeletedUser11248

Vendég
Persze ez igaz,magunkra hagyhattatok volna,valószínűnek látom hogy kikaptunk volna az MHC-töl,mint ahogy valószínűnek látom azt is hogy utána ti is kikaptok..ekkora erőfölényben voltak,ezt soha nem tagadtam.

Azt viszont megint hazugságnak tartom hogy miattad maradtunk egyben:D

Mikor kezdődtek a viták,már nem volt MHC..tehát miért is estünk volna szét,mint irod a végjáték volt..tehát hazudsz megint...

Amit kihagytam:

Az ELME tagokkal semmi bajom,korrektek voltak végig,egy rossz szot nem mondhatok rájuk...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent