macik a málnásban

DeletedUser16088

Vendég
ha már megjelent a konkurencia, pfff.... bejegyzésekkel, s klánvezérük felszólitásával, hogy az arcoskodók látogassák GMF topicot,

akkor kérem őket ott folytassák amit supp bezárt MHC topicban!

ide csak a csupor mézzel rendelkezőket várom, akik tudnak egy topicon beszélgetni sok smiley nélkül is, a valós dolgokról
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Éljenek a macik,bár a málnánál jobb szeretem a szedret.
Ti hogy vagytok vele,a málnára esküszik mindenki? VAGY NETÁN VAN VALAKI AKI SZERETNE LÁZADNI?!!!!!
 

DeletedUser18465

Vendég
Csipkebogyó is nagyszerű, mi csipkebogyó pálinkát főztünk idén, Isteni ízvilággal rendelkező ital szilva ágyon !
Arch majd küldök Robival :)
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Azt megköszönöm. A macik pedig hátha küldenek mellé egy kis mézet,hogy karácsony táján ihassak valami jó kis mézes pálinkát. Érdekes,hogy a leghiresebb mackót nem látom sehol,Micimackót hol hagytátok ???
 

DeletedUser18465

Vendég
Lehet Robi meginná mire odaérne :p
Vagy karantén előbb :D
 

Timur Lenk

Active Member
A reakció pontszáma
86
huuuu...egyszer volt alkalmam inni répapálinkat,igaz hogy azt vagy 2 heten keresztul,azota is felsirok ejszakankent ha eszembe jut bar igaz akkoriban csak eppen a kerozint nem kostoltam meg
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Erről a macskajaj jutott eszembe.
Mikor 2 üveg van a kezében,belekóstol az egyikbe
Lenyeli.
-Ez benzin.
Belekóstol a másikba.
Kiköpi
-Pfujjj,ez viz!
 

DeletedUser16088

Vendég
Velké Madarsko

aki tud szlovákul, az tudja hogy ez Nagy Magyarország-ot jelent,

ilyen klánnévvel szerintetek kihivást jelentünk szlovák szerveren?
biztosan! ott rühellik a magyarokat

klánt szervezünk a következő szlovák szerverre, felvidéki magyarok közremüködésével, akik "tolmácsolnak" és magyarok!

tegyük félre a kicsinyes egymás elleni problémáinkat és EGYSZER álljunk ki egymásért, mi MAGYAROK!

duál acc párokat várok, akik valóban aktivak és hozzáértők, s itt lehet bizonyitani hogy ki mekkora profi

a jelentkezők kérem keressenek v34-en Alexkaa2001 accban!
 

DeletedUser16088

Vendég
én magyar, de Németországban élek

Alex (Roland) az acctársam ő felvidéki magyar
 

DeletedUser11248

Vendég
Évi így előre is sok sikert.

Így előre abban sem vagyok biztos hogy nem kell klánnevet változtassatok..a politikai célzat miatt,még az is lehet a vezéreiteket kitiltsák.

Ami a rossz hogy nem az lesz hogy egy magyar klán a szlovákok közt,hanem Magyarország-Szlovákok ellen..mintha VB-lenne...igy mindenki titeket fog ütni és valószínű kaptok egy nagy verést...amit mondjuk ugy Magyarország kap...azt fogják röhögni hogy hogy elverték a magyarokat..így bár lehet sok jó játékosunk soha nem játszik szlovákok ellen de az lesz hogy elverték és gyengébb mint ők és az egész Magyar játékos gyengébb mint ők.

Ha már ilyent akarsz,előbb állj neki,szedj össze egy mondjam ugy válogatottat és úgy menj...még akkor is kétséges de legalább van egy esély...ne így hogy te eldöntöd hogy játszol pl. a nevemben,mert nekem nincs rá idom...hogy a következő szerveren indultok,mikor lehet a legtöbb jó játékosunknak nincs rá ideje és játszol az ö nevükben...nem igazán tartom korrektnek.
 

DeletedUser16088

Vendég
hogy Te miért vagy mindig ennyire negativ...

olvasd át ujra a kiirást, a szervezés most kezdődött,
csak akkor regelünk be ha 2 klánra való aktiv játékost összejön, igy látok esélyt a győzelemre

és kösz a jövőbelátásodat, te véletlenül se próbáld, mert elbukhatsz,
az utcára se lépj ki, elüthet az autó

van még több részlet, amit még nem osztottam meg itt,
pl a klánnév,
ezt indulás előtt egyeztetjük szlovák supp-al
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11248

Vendég
Évi szerintem csak reálisan gondolkozom..neked lehet negatív:)

Következő szlovák szerver....ez lehet egy hét múlva is..igy választ adni senki nem tud neked,akkor írd azt hogy amint van 2-klán jó játékos...egész másképp hangzik és lehet többen elgondolkoznak rajta.

A klánnevet meg nem fogják engedélyezni,olyan mint N... Németország......és szerintem ha nem vagyok ennyire negatív,nem is gondoltattok rá hogy nem engedélyezik..
 

DeletedUser4544

Vendég
Most kivételesen évivel értek egyet.
Miért ne próbálhatnák meg? Miért ne lehetne rá büszke hogy ő magyar és úgy próbálja meg a lehetetlenT?
Ha elbuknak és lejáratja a Magyarokat, akkor neked mi negatív van benne? Ha utánna te úgydöntesz mész a PHx-el szlovák szerverre, legalább lebecsülnek, hogy ezek legutóbb is bucira vertük....
Az ő döntésük, senkire nincs befolyással, csak ha akarod...Nem kell akarni...
 

DeletedUser11248

Vendég
Vigyo hogy mi a negativum???

Mifelénk az ország nevével nem viccelnek,tudod ezért sok ősünk az élettét adta,csak ennyi.

Ha már ilyent akar,mint irtam szervezze meg jol...ne ilyen majd mi nekifutunk modjára.

De mint irtam ez sem érdekel,csinálja és remélem gyöznek is.

Nem azért irtam hogy belekössek,csak mondtam meglátásom szerint mi lesz,ezért csak ugy nekiugrani felelötlenségnek tartom.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17666

Vendég
Velké Madarsko

aki tud szlovákul, az tudja hogy ez Nagy Magyarország-ot jelent,

ilyen klánnévvel szerintetek kihivást jelentünk szlovák szerveren?
biztosan! ott rühellik a magyarokat

klánt szervezünk a következő szlovák szerverre, felvidéki magyarok közremüködésével, akik "tolmácsolnak" és magyarok!

tegyük félre a kicsinyes egymás elleni problémáinkat és EGYSZER álljunk ki egymásért, mi MAGYAROK!

duál acc párokat várok, akik valóban aktivak és hozzáértők, s itt lehet bizonyitani hogy ki mekkora profi

a jelentkezők kérem keressenek v34-en Alexkaa2001 accban!

1,Ez egy vicc amit ide leírtál :D aki bizonyítani akar és profi az nem duálozik :D nincs rá szuksége :)
2, Az hogy szlovákián ruhelik a magyarokat egy másik baromság..(persze van kivétel) De ez csak tipikus Ős-sutyó-bunkó emberekre jellemzo. Ős-sutyó-bunkó emberek meg a magyarok kozt is vannak,mint ahogy minden nemzetnél :) Ezt nem a nemzetiség befolyásolja szerintem hanem a szulok nevelése és az alany agyának a mérete :) Aki meg le áll vitatkozni egy szlovákkal hogy má pedig ez magyar fold volt anno az semmivel sem kulomb a másiknál...ien alapon anno magyar ország nem magyar fold volt...
és tudod a te és a hozzád hasonló felfogású emberek rontják legjobban a helyzetet a kulfoldi magyaroknak..majd ti megmutatjátok..a szlovák szerveren..Mint a fradisták mikor eljonek Dunaszerdahelyre (DAC) mérkozésekre huligánkodni belekotnek minden szlovákba.verekednek...bla bla mert ok a valakik..és ennek hálájára brutálisan megvernek egy felvideki not kárpótlásként.. bezzeg mikor Szavazni kellet, xy jogokról a kulfoldi magyaroknak...Azt le szavaztátok ...

én itt élek tudom perfektul a nyelvet élettben nem volt konfliktusom szlovákokkal,szlovák sulikat végeztem,Pozsonyi foci klubokban is fociztam,kis milliószor bulizni járok oda,barátaim, barátnom volt szlovák szóval sokat mozogtam koztuk...

véleményem errol a mennyunk szlovák szerverre nagy magyar ország klán nével arra utal amire a tobbiek a másik topikban már tobszor utaltak, miszerint te is egy Ős-sutyó-bunkóemberke vagy minimális sutnivalóval ....

Kb ez a véleményem a nagy terveidrol...

Bocsi ha sérto voltam... De sérto a te felfogásod is..
 

DeletedUser17666

Vendég
:D :D :D ..sokat fogtál fel az írásomból ..ez is remekul bemutatja az inteligenciád..
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Hát bár Dadi barátunk nem cenzúrázott,azért nagyrészt igaza van.
Én vajdasági vagyok,szerbek közt élek. De nincs olyan,hogy te magyar vagy ezért utálunk,sőt. Nem néznek le senkit csak azért mert magyar,sőt sokan arra is törekszenek,hogy megtanulják a magyar nyelvet,hogy tudjanak azokkal is kommunikálni akik egyáltalán nem értenek szerbül. Szóval sokkal inkább tesvéreimnek tartom őket,mint azokat akik az anyaországban élnek,és megtagadnak minket.


Mellesleg Evike nem bántásból tényleg,de egy magyar szerón se tudsz normálisan elvezetni egy klánt,mert 1-2 hónapnál tovább nem húzza. Szóval miért kell ez? :(
 
Fent