=mhc=? :p

  • Témaindító DeletedUser18459
  • Kezdés ideje

DeletedUser17767

Vendég
uff uff ,micsoda rasszista megnyílvánulás .. :))) .

csak nem a bannolásomat kívánod ?
 

DeletedUser17767

Vendég
wááóóó ,aha ,értem ,szóvál úgy ,igen igen

téged még az univerzumból is ki kellett volna bannoljanak eddig ,a hülye szöveged miatt ! ;)
 

DeletedUser17767

Vendég
megint ne gyere nekem az "ellentétbe veled" szövegeiddel .... az előttem szólók szépen leírták ,hogy mennyit is érsz .

megmondjam ? na kiváncsi vagy rá ? Ennyit érsz : 0 !
 

DeletedUser18477

Vendég
A banokat tudják osztani,de kérdésre nem válaszolnak max évek múlva.
Komolyan mondom az agyam el dobom.

Nekem itt nem írtál levelet, ha a supporttal van bajod, írj Nekik :) . Amúgy ha ilyen stílusban beszélsz ne csodálkozz, hogy nem kapsz választ :D
 

DeletedUser18477

Vendég
Ki írta,hogy levelet írtam?
Kérdeztem fórumon valamit amire nincs válasz.
pedig ha ki tiltások mennek akkor csak nézitek.
A stílust meg hagyjuk már ,mert ezt nagyon könnyedén lehet így is meg úgy is értékelni.
Más nem mi vagyunk értetek ha nem ti értünk.

Jó akkor ha fontos, írj levelet, ahelyett, hogy itt szidsz mindent és mindenkit. Ja hogy úgy túl egyszerű lenne és nem lenne vita? ...
Másrészt: Néhány esetben a stílus eléggé egyértelmű (főleg Nálad), és ha Te nem odaillően beszélsz valamelyik supporttal vagy moderátorral, akkor lehet, hogy éppen azért nem válaszol, mert amit szíve szerint írna az a munkaköri leírásába ütközne...
Szerintem az, hogy egymást tiszteletben tartsuk, és normálisan beszéljünk, az alapvető emberi tulajdonság és magatartásforma kellene, hogy legyen, de itt a fórumon ez sok embernél szinte teljesen hiányzik (bár őszintén remélem, hogy csak a fórumon vagytok ilyenek...).
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8560

Vendég
Na, hát akkor a topicot zárom, kellemes kirándulást, kertészkedést mindenkinek.
 
Fent