Csevegő

DeletedUser4544

Vendég
Igazad van a dollárosokkal kevertem.
Viszont a dollárosokkal szövik voltunk és Ági abba volt vezér. Alsból valahogy átkeveredett a dollárosokhoz, KBE/KRT-hez.
No meg Ági akkor még csak tanulgatta a játékot, még emlékszem mikor már beolvadt Spartaba, még akkor is voltak gondjai a játékelemekkel :)
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Jóvanna, akkor nem érdekelt a LET. Csak mikor elkezdtél nevetni rajtam, hogy alig van :D Meg amikor beszarinak neveztél a pirossá váló GOLEM miatt :D Kemény oskolát jártam én melletted v5-ön, de nagyon sokmindent v10-en tanultam meg Ranséknál. A tömbös terjeszkedést, a védekezés alapjait, stb
Gábor, nagyon félreismertél :( Igaz, én is téged. Engem olymódon érdekel a szervergyőzelem, hogy a csapatom győzzön. v10-en nem maradtak, ezért töröltem a top2-es fiókot. v17-en abbahagytam, pedig előbb tudtam, mi fog történni, mint Ransék, s átmehettem volna a másik oldalra, ahogy sokan megtették. v18 megint nem az én nyerésemről szól. Akkor sem, ha cinikus és felületes szemlélőknek hiába is magyaráznám ezt egy top2-es fiókból. Nem is várom el "idegenektől" hogy megértsék. Nekem elég ha a barátaim tudják, hányadán állunk.
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Ági phx-es ez egyértelmű.

Vita biztos nem lenne, mert ha két szívemcsücske klán összeugrik, abból a szeverből kimaradnék.
Nem azért, mert egy játékban bárkit ne tudnék elképzelni ellenfélnek, de akármelyik oldalra állnék, a másik oldalon tüske maradna.
 

DeletedUser11248

Vendég
Nos ehhez én szólhatok hozzá a legjobban..

Tgszisz ha nem lettél volna V18-n,azt mondanám így hallottad..bár akkor is szoktál dokumentálódni...így ez szerintem egy övön-aluli ütés volt tőled..

-monster-(Ági) az MHC-ba játszott,ott ismertem meg és kezdtünk beszélgetni.

Nem mondom hogy nem fordult meg a fejembe hogy csaljam át,ki ne akarna egy ilyen kaliberű játékost a klánjába..

Majd eljött a nap,amikor Montipapa bontotta az MHC-t,nem tudom miért,de szerintünk,tgszisz szerinted is,mert felismerte hogy veszítettek,tehát az írásod alapján Ági kellet volna jöjjön hozzánk..

Én meg is kerestem,ott volt klán nélkül és hívtam hogy jöjjön,de ELUTASÍTÓT!!!(ennyire érdekelte a győzelem)- azzal indokolta hogy megvárja mi lesz tovább a volt MHC-al és pár volt MHC-s megalakította a Csillaghullás-klánt,így oda ment,pedig tudta hogy veszíttetek,de a társai mellet akart maradni.

Ahogy várható volt,a Csillaghullás nem tudta tartani magát,szétszedtük,veletek közösen tgszisz és így került Ági hozzánk,igaz még ekkor sem akart jönni,törölni akart,pár éjjelembe belekerült hogy meggyőzzem jöjjön hozzánk,ne töröljön...nem menekült,nem árult el senkit,volt MHC-s tagok támadták le először,nem ö őket..a győztes klánban is én küldtem,nem ö akart menni...tudod milyen volt a vége,már mindegyikünk azt szerette volna ha lezárnák,mielőtt egymásnak megyünk.

A megbízhatóságáról csak annyit,még V18-n megadtam neki az alvezéri rangot és azóta is alvezér a PHX-ben és amig én leszek a vezér addig az is marad.

Azon mondjuk elgondolkozhattál volna,vigyori Spártás,monster Spártás és Süsü mégis tartsa monstert(valószínűnek tartom hogy a vezetőségben is benne van,tudása szerint megérdemli),nem fél hogy elárulja,hogy cserbenhagyja...hogy vigyori is megkeres mindenkit az NH-ban,de tekintve hogy ismeri Ági-t,öt mégis békén hagyja...ez kicsit elgondolkoztathatott volna,mielőtt ezeket ide leírod...

Amúgy hogy visszakanyarodjunk az eredeti témához,ahogy ismerem Ági-t,ha Spárta elkezd egy szervert és ö velük kezdi,mi meg később megyünk,akkor Spártás marad...ha velünk kezdi és a Spárta jön utánunk akkor PHX-s marad..ezt viszont minden igazi játékos megkel értse és tiszteletben kellene tartsa,ezzel nem árulja el sem Spártát,sem minket...ha viszont megbeszélten indulnánk egy világra PHX-Spárta akkor valószínű hogy kihagyná azt a világot.
 

DeletedUser11248

Vendég
Bocs Ági,nem olvastam az irásodat...ezt délben elkezdtem irni,majd elkellet menjek,most fejeztem be,nem láttam a változást,de ahogy látom Spárta-PHX jol látam-irtam,csak jol ismerlek:D
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
hát akkor ennyi???

na ma már sokadszorra verik ki nálam a biztositékot...

akkor itt folytatom...

v25 ARM kértem tőlük beteg vagyok nm tudok gépnél lenni kérek pár nap haladékot...ettől nm lesznek kevesebbek elvégre akkor is másodikak maradnak...én sm futok el a faluimba sm terem 100e védő...1xűen olyan betegségem van ami kivizsgálást igényel...

kértem az armot ne inditsanak hisz nm fogom magam védeni mert elnézést ha a doki fontosabb...meg az egészségem

de a helyzetük sm változik ha emberséget mutatnak...elvégre a 15%uk nm igazán nyero szeros helyzet....
emberség...ennyit kértem...válasz??? nyomják a támadást mint állat meg a barom leveleket az én levelemre...elfelejtik ők sm sérthetetlenek ők is lehetnek az én cipőmben amikor azt hiszeik nm lehet baj azt jön az áldás....

igy itt jelentem ki...az ARM klán egy gerinctelen embertelen klán akiknek semmi nm fontos főleg nm az emberség...

nm számit nekik hogy beteg leszarják...nekik egy számit ...juj most fogunk tudni foglalni Ziktől... de hgoy????

betegként nm gép előtt juj de könnyű csk a vicc ettől nm lesznek jbbak csk embertelenek...

ennyit erről a klánrol egy széljegyzetet sm érdemel mert sm becsület bennük sm tisztesség...

s innen köszönném Inczének az emberségét a barátságát messze tul szárnyal a phx igy bkit...emberségből tuti...

Zik
 

DeletedUser11248

Vendég
Kedves Játékosaink,

A v25 világon a visszaszámlálás megindult, így a factort 0.2-re csökkentettük, a morált kivettük és a világot zártuk, így új belépő már nem tud csatlakozni a világhoz.

További jó játékot,

Klánháború Csapat, Sajtmacska
 

DeletedUser11248

Vendég
Kedves Játékosaink,

Örömmel jelenthetem be, hogy a *PHX*
klán játékosai megnyerték a játékot.

A Klánháború Csapat nevében köszöntöm őket, és gratulálok eredményükhöz!

Arra kérek mindenkit, hogy ha még van kedvetek a v25 fórumán megjelentetni a klánotok, vagy saját történeteteket, élményeiteket, akkor küldjétek be nekünk, hogy azt kitehessem a fórumra.

Díjak:


A győztes klán legnagyobb játékosa: 2000 Prémium Pont
A győztes klán második legnagyobb játékosa: 1500 Prémium Pont
A győztes klán harmadik legnagyobb játékosa: 1000 Prémium Pont
A győztes klán többi játékosa: fejenként 300 Prémium Pont

Tűzszünet:


2016-02-06 18:00
óráig tart.

Ezt követően a szervert zárjuk; az ezt követő frissítés után a visszalépés nem lehetséges.

További jó játékot kívánunk mindenkinek, visszavárunk titeket az új szervereken!

Sajtmacska

Köszönöm mindenkinek a részvételt!!!

Üdv.Incze
 

DeletedUser14775

Vendég
Kedves Játékosaink,

Örömmel jelenthetem be, hogy a *PHX*
klán játékosai megnyerték a játékot.

A Klánháború Csapat nevében köszöntöm őket, és gratulálok eredményükhöz!

Arra kérek mindenkit, hogy ha még van kedvetek a v25 fórumán megjelentetni a klánotok, vagy saját történeteteket, élményeiteket, akkor küldjétek be nekünk, hogy azt kitehessem a fórumra.

Díjak:


A győztes klán legnagyobb játékosa: 2000 Prémium Pont
A győztes klán második legnagyobb játékosa: 1500 Prémium Pont
A győztes klán harmadik legnagyobb játékosa: 1000 Prémium Pont
A győztes klán többi játékosa: fejenként 300 Prémium Pont

Tűzszünet:


2016-02-06 18:00
óráig tart.

Ezt követően a szervert zárjuk; az ezt követő frissítés után a visszalépés nem lehetséges.

További jó játékot kívánunk mindenkinek, visszavárunk titeket az új szervereken!

Sajtmacska

Köszönöm mindenkinek a részvételt!!!

Üdv.Incze

Es hogy torolted ki az en hozzaszolasomat?
Elotted kb 3 oraval mar bemasoltam :p
 

DeletedUser14775

Vendég
Ezert beadom a lemondasomat azonnali hatajjal, neked meg felmondok :p
 

DeletedUser4544

Vendég
Viccet félretéve.
Gratulálok a V25 szerver gyöztes klánjának. 3. PHX sikernek. Ezzel beérték Sparta-t, 4. szerver lesz?
 

danaida

New Member
A reakció pontszáma
0
Köszönjük az elismerést mindenkinek! :)

Most igy a világ zártával hadd áruljam el nektek a *PHX* titkát: mindamellett, hogy kemény, odaadó, tapasztalt harcosokból áll a csapatunk, van még 2 lényeges erényünk: a csapatszellem és a kitartás. Ezek nélkül sosem nyertünk volna!

Gratula tűzmadarak, büszke vagyok rátok!
 

RedGrange

Well-Known Member
A reakció pontszáma
255
Nahát, ez a szerver már véget ért?? :)

Gratulálok én is így utólag a PHX-nek. Egy nagyon összeszokott csapat ment V25-re, az ARM-mal az oldalukon mondhatni ellenfelük nem volt.

Lehetne regényeket írni, hogy mi történt nálunk, de röviden akkor írtuk alá a halálos ítéletünket, amikor megalapítottuk a 2. klánunkat. Kár, mert nagyon jó kis csapat volt, és ha megmarad az az intenzitás, amivel a GH, Játék, Oas, FJ ellen mentünk, akkor megnehezíthettük volna Incze-ék dolgát. Az egész Deshunt meg az Oas nyugati tagjait soha nem lett volna szabad átvenni, onnantól teljesen más lett a Kacsa, mint aminek indult.
De ez már lényegtelen, ettől függetlenül nem volt ez rossz szerver. Talán egyszer még sikerül újra összeállni a csapatnak, bár nem túl valószínű. :)
Gratulálok még egyszer!
 
Fent