Javaslatok a játék készítőinek

DeletedUser8560

Vendég
Sziasztok,

nekem az fordult meg a fejemben,hogy esetleg a zászlók falvakra történő kiosztását nem lehetne valahogyan gyorsabbá tenni?

Gondolok itt pl arra,hogy akár létre lehetne hozni pár gyors gombot amivel meg lehetne határozni,hogy bizonyos csoportokra tegyen fel bizonyos zászlókat.

Mivel aki rendesen ki akarja használni eme zászlók előnyeit az nyilván napi szinten próbálná úgy rakosgatni őket,hogy megfelelő legyen adott falura viszont ez nagyobb falu mennyiségnél már elég sok időt el tud rabolni a játékból sajnos.

Esetleg volna erre lehetőség?
Vagy van valami hasonló tervben?

Zsici (V27)


A zászlók fejlesztésének ötletét köszönöm, meg fogom írni a központnak.
 

DeletedUser11248

Vendég
Amit szeretnék javasolni:

Tekintve hogy sok a sulis,a melós akik játszanak,ezért ezek hét közben nem tudnak fennmaradni támadást indítani pl.ha közös van.

Ezért lehetne egy olyan opció amivel pl.5-orával hamarabb elküldhetted a sereget.

Reggel nyolcra kell csapódni..az út 5-ora..tehát éjjel 3-kor kellene indíts..de ha megveszed ezt az opciót indíthatsz este 10-kor és reggel 8-ra csapodnak a seregek..5-ora helyet 10-mennek,de tudtál inditani.

Lehetne mint a Farmkezelő 30-pp(oda ki is lehetne rakni) és aki kényelmesen akar indítani,nem éjjelezni,az fizessen..szerintem ez kicsit fel is gyorsítaná a játékot..nem mindig csak hétvége pörögne.

A Címkézőt kell átírni hogy automatán üsse le az 5-orát..amint érzékeli hogy nem a megszabott támadások valamelyike jön..

Ez csak egy ötlet,ha akarják dolgozzák ki,szerintem sok melósnak jól jönne..
 

DeletedUser8560

Vendég
Amit szeretnék javasolni:

Tekintve hogy sok a sulis,a melós akik játszanak,ezért ezek hét közben nem tudnak fennmaradni támadást indítani pl.ha közös van.

Ezért lehetne egy olyan opció amivel pl.5-orával hamarabb elküldhetted a sereget.

Reggel nyolcra kell csapódni..az út 5-ora..tehát éjjel 3-kor kellene indíts..de ha megveszed ezt az opciót indíthatsz este 10-kor és reggel 8-ra csapodnak a seregek..5-ora helyet 10-mennek,de tudtál inditani.

Lehetne mint a Farmkezelő 30-pp(oda ki is lehetne rakni) és aki kényelmesen akar indítani,nem éjjelezni,az fizessen..szerintem ez kicsit fel is gyorsítaná a játékot..nem mindig csak hétvége pörögne.

A Címkézőt kell átírni hogy automatán üsse le az 5-orát..amint érzékeli hogy nem a megszabott támadások valamelyike jön..

Ez csak egy ötlet,ha akarják dolgozzák ki,szerintem sok melósnak jól jönne..


Sajnos ez olyan automatizálás, amit a játék nem támogat.
 

DeletedUser4737

Vendég
sziasztok !


Nekem az jutott nekem eszembe hogy Áttekintés-->csoportok , lehessen látni a áttekintésben milyen falu is az valójában (egységek ) , ne kelljen már minden falut egyenként átnézni így könnyebben lehetne csoporthoz rendelni a falvakat , szerintem valamilyen módon ez áttekintés is megoldható lenne

köszi a választ

üdv
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Timur Lenk

Active Member
A reakció pontszáma
86
hello,eleg idegesito hogy ha a faluban nyersanyaghiany lep fel akkor a fiokkezeloben kiugranak a betett sablonok pl.az egysegtoborzas,vagy ha nincsennek meg a megfelelo feltetelek akkor a fejlesztes sablonja,nem lehetne ezeket fixalni hogy bent maradjanak?ha ismet van nyersi ujraindulna a kepzes vagy ha idovel teljesulnek a feltetelek ujraindulna a fejlesztes,ha mar betetted abba a faluba maradjon is ott ne kelledjen mar allandoan ujrainditani oket.koszi
 

DeletedUser18279

Vendég
hello,eleg idegesito hogy ha a faluban nyersanyaghiany lep fel akkor a fiokkezeloben kiugranak a betett sablonok pl.az egysegtoborzas,vagy ha nincsennek meg a megfelelo feltetelek akkor a fejlesztes sablonja,nem lehetne ezeket fixalni hogy bent maradjanak?ha ismet van nyersi ujraindulna a kepzes vagy ha idovel teljesulnek a feltetelek ujraindulna a fejlesztes,ha mar betetted abba a faluba maradjon is ott ne kelledjen mar allandoan ujrainditani oket.koszi

Sziasztok!

Ezt a javaslatot én is adom, szerintem is jó lenne.
még annyit mondanék, építés kezelőnél is lehetne legalább 100parancsos limit, nem pedig 50, mert van amikor az ember nem figyeli, hogy lejárt az 50parancslimit, főleg ha éppen sokat farmol valaki, akkor még a jelentésekben sem látja, hogy hol kéne frissíteni, csapatkezelőnél meg az is jó volna, hogy meglehetne adni mennyi nyersanyagbol képezzen ki, vagy milyen arányban tegyen be képzést, most ugy van, 50et képez a barakkban, 20at az istálóban, és 10-20at a mühelyben, jó volna azt is beállíthatnánk hogy 200at tegyen be barakkba, 100 istálóba, 30 mühelybe.

Egy uj kezelő, Nemes kezelő vagy valami jobb megnevezéssel, a lényege az lenne, mindenkinek jól esne, ha több ezer nemest nem kéne órákon keresztül képezni, főleg ha gyorsan kell, mert rövid határidőre kellene leképezni, és akkor ez a kezelő rendszer leképez annyi nemest a falukba amit beírunk, ugy mint a csapat kezelő, csak itt még a veretést is lehetne könnyíteni, például hogy ahol raktár X %ig megtelt, ott veressen Y nyersanyag mennyiség meghagyásával.
Igaz, hogy igyis nagyon nagy előny a fiokkezelősök számára, hogy épít és képez, igy nagyjábol farmolni kell csak és veretni, de ezt szerintem nagyon megérné valahogy behozni.

Farmkezelő: Ez tökéletesen jó, könnyü kezelés, gyors farmolás, kevés idő vesztés. Csak 1 uj opciot tennék hozzá, hogy a kilistázott barbárfalukat beteszi egy külön csoportba akár, ahol szintén A-B kombinációkkal lehetne uj barbár falukra küldeni farmoló egységeket. ez akkor hasznos leginkább, amikor kevesebb barbár falu van a szerveren, és van amikor több orán tart, mire térképen küldök támadást azokra amik még nincsenek bent a farmkezelő listában.
Tehát hogy legyen olyan felület ahova koordináták alapján lehetne farmolni, vagy valami megoldtást találni ehhez, van hozzá hogy térképen is lehet A-B küldeni, viszont ezzel sokkal de sokkal egyszerübb volna.

Köszönöm!
 

DeletedUser9211

Vendég
Ha már egyszer a faluban van a lovag, az állomásoztatásig miért kell várni? Egyszer már az oda útra is várni kellett. Jó lenne megszűntetni, értelmetlen....

Ezt nem annyira értem, kérlek fejtsd ki. Köszönöm.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Tibika

New Member
A reakció pontszáma
6
Sziasztok

Ujjabb ötletem támadt.
A nemes-vonat küldést segítő oldallal kapcsolatban. A jelenlegi helyzetben az oldal elosztja a maradék támadókat a nemesek mellé.
az ujjítási javaslat: lehetne egy chek box az egségek felett amelyiket el szeretnéd küldeni a nemessel bejelölheted.

Köszöm hogy olvastátok Tibi
 

Tibika

New Member
A reakció pontszáma
6
sziasztok

Beállok közétek főállású innovátornak... :)
ujjabb 5let.
dinamikus csoportoknál szét lehetne-e választani úgy a falukat hogy:
Folyik képzés a faluban / nem folyik képzés.
alias ha a barakkban vagy az istálóban ill a műhelyben van-e jelenleg egységtermelés...
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Sziasztok.

Itt külsőn egy tetszik gomb, vagy valami hasonló bevezetése nem lenne rossz dolog :)

Falujegyzetekkel kapcsolatban: jelenleg ha a bejövőkre megyünk, ugye csak a saját jegyzetünket látjuk a átmadó falu mellett. Nem lehetne megcisnálni, hogy azok jegyzeteit is lássam, akivel megosztottuk a jegyzeteinket? Illetve ha térképen megyek, ott is jó lenne, ha nem az lenne, hogy megosztotta a jegyzetet, hanem pl "gipsz jakab: támadó".

Zászlók: nem lehetne csoportokra húzni zászlót? A zászlóknál kiválasztom hogy csoportos zászlózás, és ráhúzom az adott coportra.
 

DeletedUser5874

Vendég
Sziasztok

Igaz új vagyok itt ,de lenne egy ötletem mégpedig egy új egység -FUTÁR - ez arra lenne jó hogy a támadó csapatot bármikor vissza tud hívni a cél előtt

mondjuk fele annyiba kerülne a gyártása mint 1 nemesnek /hogy ne legyen sok belőle az elején :) / viszont a játék közepén akkor lenne igazán hasznos .

pl: a játék közepe táján amikor már eléggé sok falu van 1-kézben ill klán kezében sokkal hatékonyabban lehetne támadni ,mert a mostani állásnál azért már meglehet a scriptek-el mondani hogy ki mivel támad, ezáltal ha úgy ítéli meg az illető simán "csontra" védeti magát főleg a fronton ,de ez az egység mivel képes lenne bármikor vissza rendelni a teljes támadó sereget nem tudhatnák hogy igazából végig megy-e vagy csak fake és ki is az igazi célpont /igazából ez is 1 fake is lehetne de mivel az átnevező megmondja hogy mivel támadsz így nagy valószínűség szerint csak a nemesre koncentrálnának ,de ilyenkor ugye mivel bármikor visszahívható kicsit érdekesebb lenne ,nem beszélve arról hogy sokan belefutottunk abba a dologba hogy elküldtük a sereget támadni és kb fél úton valamilyen oknál fogva :) ,megállítanánk a sereget és vissza hínánk ,de ezt most jelen állás szerint még nem lehet



vélemény ?
 

Tibika

New Member
A reakció pontszáma
6
Szia

Az ötleted alapjaiban változtaná meg a kh-t (talán már nem is Kh-nak nevenénk :) )
Sok új taktika születhetne... viszont az ára illetve a képezhető mennyiségek további megbeszélést igényelhetnek mert én a nemes árának felét keveslem mondjuk a nemes árának 5x esetleg a visszahívott sereg képzési költségének 50%-a és uj (érme tipusú mennyiségi korlátozás mindenképpen kellene)
A baj z hogy jelenleg is támadótulsújos a játék az uj beépített nemesküldő scriptel meg méginkáb az lett az a továbbiakban is a támadókat erősítené.
Valamit a védelem erősítésére kellene kitaláni
Pl olyan kém ami előremegy és kikémleli a támadók létszámát... (tehát konkrétan a beérkező támadásokat lehetne előre kikémleni) mondjuk az ilyen tipusú felderítők képzését is szabályozni kellene...
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser8560

Vendég
sziasztok !


Nekem az jutott nekem eszembe hogy Áttekintés-->csoportok , lehessen látni a áttekintésben milyen falu is az valójában (egységek ) , ne kelljen már minden falut egyenként átnézni így könnyebben lehetne csoporthoz rendelni a falvakat , szerintem valamilyen módon ez áttekintés is megoldható lenne

köszi a választ

üdv

Jelenleg nem tervezik az áttekintést módosítani ilyen mértékben.
 

DeletedUser8560

Vendég
hello,eleg idegesito hogy ha a faluban nyersanyaghiany lep fel akkor a fiokkezeloben kiugranak a betett sablonok pl.az egysegtoborzas,vagy ha nincsennek meg a megfelelo feltetelek akkor a fejlesztes sablonja,nem lehetne ezeket fixalni hogy bent maradjanak?ha ismet van nyersi ujraindulna a kepzes vagy ha idovel teljesulnek a feltetelek ujraindulna a fejlesztes,ha mar betetted abba a faluba maradjon is ott ne kelledjen mar allandoan ujrainditani oket.koszi


Sajnálom, de valamit a játékosnak is csinálnia kell, úgy alakítani a fejlesztést, a tervezést, hogy ezekre odafigyel. A javaslatnak megfelelően a rendszer áttervezése egyelőre nincs napirenden.
 

DeletedUser8560

Vendég
Sziasztok!

Ezt a javaslatot én is adom, szerintem is jó lenne.
még annyit mondanék, építés kezelőnél is lehetne legalább 100parancsos limit, nem pedig 50, mert van amikor az ember nem figyeli, hogy lejárt az 50parancslimit, főleg ha éppen sokat farmol valaki, akkor még a jelentésekben sem látja, hogy hol kéne frissíteni, csapatkezelőnél meg az is jó volna, hogy meglehetne adni mennyi nyersanyagbol képezzen ki, vagy milyen arányban tegyen be képzést, most ugy van, 50et képez a barakkban, 20at az istálóban, és 10-20at a mühelyben, jó volna azt is beállíthatnánk hogy 200at tegyen be barakkba, 100 istálóba, 30 mühelybe.

Egy uj kezelő, Nemes kezelő vagy valami jobb megnevezéssel, a lényege az lenne, mindenkinek jól esne, ha több ezer nemest nem kéne órákon keresztül képezni, főleg ha gyorsan kell, mert rövid határidőre kellene leképezni, és akkor ez a kezelő rendszer leképez annyi nemest a falukba amit beírunk, ugy mint a csapat kezelő, csak itt még a veretést is lehetne könnyíteni, például hogy ahol raktár X %ig megtelt, ott veressen Y nyersanyag mennyiség meghagyásával.
Igaz, hogy igyis nagyon nagy előny a fiokkezelősök számára, hogy épít és képez, igy nagyjábol farmolni kell csak és veretni, de ezt szerintem nagyon megérné valahogy behozni.

Farmkezelő: Ez tökéletesen jó, könnyü kezelés, gyors farmolás, kevés idő vesztés. Csak 1 uj opciot tennék hozzá, hogy a kilistázott barbárfalukat beteszi egy külön csoportba akár, ahol szintén A-B kombinációkkal lehetne uj barbár falukra küldeni farmoló egységeket. ez akkor hasznos leginkább, amikor kevesebb barbár falu van a szerveren, és van amikor több orán tart, mire térképen küldök támadást azokra amik még nincsenek bent a farmkezelő listában.
Tehát hogy legyen olyan felület ahova koordináták alapján lehetne farmolni, vagy valami megoldtást találni ehhez, van hozzá hogy térképen is lehet A-B küldeni, viszont ezzel sokkal de sokkal egyszerübb volna.

Köszönöm!


Továbbítva.
 

DeletedUser8560

Vendég
sziasztok

Beállok közétek főállású innovátornak... :)
ujjabb 5let.
dinamikus csoportoknál szét lehetne-e választani úgy a falukat hogy:
Folyik képzés a faluban / nem folyik képzés.
alias ha a barakkban vagy az istálóban ill a műhelyben van-e jelenleg egységtermelés...


Továbbítva, köszönöm.
 

DeletedUser8560

Vendég
Sziasztok.

Itt külsőn egy tetszik gomb, vagy valami hasonló bevezetése nem lenne rossz dolog :)

Falujegyzetekkel kapcsolatban: jelenleg ha a bejövőkre megyünk, ugye csak a saját jegyzetünket látjuk a átmadó falu mellett. Nem lehetne megcisnálni, hogy azok jegyzeteit is lássam, akivel megosztottuk a jegyzeteinket? Illetve ha térképen megyek, ott is jó lenne, ha nem az lenne, hogy megosztotta a jegyzetet, hanem pl "gipsz jakab: támadó".

Zászlók: nem lehetne csoportokra húzni zászlót? A zászlóknál kiválasztom hogy csoportos zászlózás, és ráhúzom az adott coportra.


Továbbítva, köszönöm.
 

DeletedUser11248

Vendég
Sziasztok,

Tetszik az uj forum,mondjuk annyi tisztelettet adhatnánk a régi gyöztes klánoknak,hogy a Lezárt világok-nál odairjuk a gyöztes klán nevét,aki megnyerte azt a világot,pl.V1 és alá a gyöztes klán neve..
 

DeletedUser8560

Vendég
Sziasztok,

Tetszik az uj forum,mondjuk annyi tisztelettet adhatnánk a régi gyöztes klánoknak,hogy a Lezárt világok-nál odairjuk a gyöztes klán nevét,aki megnyerte azt a világot,pl.V1 és alá a gyöztes klán neve..

A dicsőség csarnokában látható.
 

DeletedUser

Vendég
itt van gyerekek egy táblázat egy srác adta :

szerintem hasznos :

https://drive.google.com/file/d/0B4P8PSmOW-thcG9vYzlYMjVRdG8/view?usp=sharing


az értékek 25-ös barrakhoz 20-as istállóhoz 8-as műhelyhez lettek igazítva

minden világon működik csak be kell írni a világ sebességét :)


Ha support gondolja , belehetne tenni a KH Wikibe vagy akár egy külön oldalra , hasznos , meglehet belőle tudni mi mennyi idő alatt készül el , mennyire erős/gyenge mennyibe nyersanayagba kerül , tanyahelyet is számol , illetve lehet hozzá tenni toborzási zászlót is :)
 
Fent