Jelentkezések a Tribal Wars Masters bajnokságon a Magyarországot képviselő csapatba

DeletedUser18324

Vendég
:)))

Szia,
Nem kívánok bele szólni, de ez a topic 3 éves, vagyis nem a mostani Tribal Wars Kupa jelentkezői vannak benne. Persze attól nincs semmi gond, hogy írtál ide, csak szeretném jelezni hogy a fent említett írások már több mint 3 évesek, és nem aktuálisak.
További jó játékot!

Szia Goldy.
Ebben az esetben elnézést,de az előttem lévő hsz mostani volt,a többit pedig nem néztem mikori.
Fogadok ahogy gondoltam jól beégtünk..:D
Egyébként remélem a mostanira akkor azért nagyobb nevek,s 1-2 valamire való vezér is menni fog.
Pl Dante,Vigyori,Süsü..stb...
Bár úgy hiszem ezen játékosok pont az ilyeneket kerülik el..:(
 

DeletedUser

Vendég
Üdv Sajtmacska.

Én magam nem jelentkezni szeretnék,mert sajnos nincs időm rá.
Aki ismer tudja,hogy jelenlegi top2 klánt vezetem v31-en,top3 alapitó vagyok v29-en.
S ezek az aktiv klánjaim.

Akárhol elindultam csapattal top1 voltunk.
Szóval amit ezzel akarok.
Unom,hogy akár VB akár Fórum,vagy bármiről legyen szó a Magyarok beégnek.
Ez eléggé géz,főleg,hogy olyan játékosaink vannak,kik azért eléggé odavernének akármelyik országnak..

Szóval,ha kell tudok tanácsot adni vezetésbe,vagy akár felhúzok 1 falut is nektek,de komoly szándékkal nem mennék oda.

Volt pár nevem igy azt nem részletezném.
USA szervert nyertem alvezérként En6-ot konkrétan,szóval nemzetközi tapasztalatom is van.

Ellenben a nevekből itélve ez a csapat is egy beégés elé néz.
Nincsenek meghatározó nevek.
Sem vezetői szerepben,sem a taglistában ahogy olvastam.

Szóval nem tudom érdemes e elindulni egyáltalán..

Ha kell segitek,de több okból nem fogok részt venni rendesen a MAsters bajnokságon.

1. Nincs rendes csapat,nem égetem magam,de FŐLEG AZ ORSZÁGOT NEM ÉGETEM!
2. Olvassátok el kik jelentkeztek.
Kb ha 5 értelmes nevet láttam akik speed-en vagy rendes világon elértek valamit.

Nonstop10,Bara22,Play Nice
Speed
S Shadow aki vezérnek mondható ugye a Col alapitó.

Upsz ez csak 4 ember..:D
Elnézést,mégsem vagyok tökéletes..

Szóval,ha kell segitség vezetésben,a skypem: Dzsekob55

Szerintem Bölcsebb maradtál volna ha csendben maradsz.
 

DeletedUser18465

Vendég
sziasztok, azért abban valóban igazat adok Bolcskei-nek, hogy nincsen egy összeszokott csapat, és szerintem erre akart utalni.
Nem kell rögtön lehurrogni, mert mert szólni, azért a CNN-sem egy utolsó közötti klán, top klán volt mindig, és ezt az utánnam lévő commentelők nyugodtan cáfolhatják, pont letojom. V31-en is szépen fejlődik a CNN holott voltak kilépések, de a csapat lemorzsolódott és meglátszik az eredményeken (hajrá) :) Szóval, szerintem a véleményét mindenki elmondhatja külső fórumon, nem éppen le kell szólni, hogy ahh inkább maradtál volna csendben... :confused: Szerintem igaza van pár dologban és inkább meg kéne hallgatni egy olyan ember véleményét, akinek nemzetközi tapasztalata van. Tényleg nincs egy összeszokott brigád, aki ezen eseményen részt venne, mint egy igazi csapat, oké lehet jelentkezni meg hasonlóak... aláhúzom aki szeretne tanulni, az fog is és ha van akaratereje és türelme, később egy nagyon jó játékos lehet belőle... inkább ezt kéne nyomnunk, mint egymás szapulásával, tulajdonképp leszólni mert miért ne, csak, hogy ideírjon valamit... ezek elég rossz hatással vannak a külső fórumozókra, s ezt tudom mondani az eddigi játékbeli tapasztalatok alatt, hogy elveszik az olyan "okos emberek" a játszani vágyó emberkék kedvét mindennel ahogyan csak lehet... kár h eddig süllyedtek páran (tisztelet a kivételnek) Remélem sikeres eredményekkel zárul a masters bajnokság hajrá Magyarok hajrá Magyaroszág.
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok, azért abban valóban igazat adok Bolcskei-nek, hogy nincsen egy összeszokott csapat, és szerintem erre akart utalni.
Nem kell rögtön lehurrogni, mert mert szólni, azért a CNN-sem egy utolsó közötti klán, top klán volt mindig, és ezt az utánnam lévő commentelők nyugodtan cáfolhatják, pont letojom. V31-en is szépen fejlődik a CNN holott voltak kilépések, de a csapat lemorzsolódott és meglátszik az eredményeken (hajrá) :) Szóval, szerintem a véleményét mindenki elmondhatja külső fórumon, nem éppen le kell szólni, hogy ahh inkább maradtál volna csendben... :confused: Szerintem igaza van pár dologban és inkább meg kéne hallgatni egy olyan ember véleményét, akinek nemzetközi tapasztalata van. Tényleg nincs egy összeszokott brigád, aki ezen eseményen részt venne, mint egy igazi csapat, oké lehet jelentkezni meg hasonlóak... aláhúzom aki szeretne tanulni, az fog is és ha van akaratereje és türelme, később egy nagyon jó játékos lehet belőle... inkább ezt kéne nyomnunk, mint egymás szapulásával, tulajdonképp leszólni mert miért ne, csak, hogy ideírjon valamit... ezek elég rossz hatással vannak a külső fórumozókra, s ezt tudom mondani az eddigi játékbeli tapasztalatok alatt, hogy elveszik az olyan "okos emberek" a játszani vágyó emberkék kedvét mindennel ahogyan csak lehet... kár h eddig süllyedtek páran (tisztelet a kivételnek) Remélem sikeres eredményekkel zárul a masters bajnokság hajrá Magyarok hajrá Magyaroszág.

Köszönöm Aldi! :)

De most komolyan azért mert v27-en nem vagyunk "kebel barátok" már itt is piszkálsz? :D

Csak egy kérdésem lenne: Te ott voltál a Mesteren? Én igen!

És sajnos igazat kell adnom Bölcskei-nek abban hogy volt égés is!

De még mielőtt ismételten valami nagyon érdekfeszítőt ide nem írnál hagy közöljem, hogy mind addig amíg nem kezdődött meg az ASG-WWU balhé addig Én voltam a legelőkelőbb helyen álló magyar! És büszkén hirdettem a profilomon hogy HUNGARY.

Ezzel nem a magam nagyságát akarom hirdetni hanem arra felhívni a figyelmet , hogy 1 éve játszom csak és még is ott voltam.

Ja és Vezér voltam és igen az ASG színeiben.

Remélem a legközelebbi jobban fog sikerülni és javaslom hogy segítsen be egy kicsit a supportunk is! Jól jönne! :)

És örülnék ha a következőn esetleg egymást segíthetnénk abban hogy kicsiny Hazánknak méltó hírnevet szerezzünk azon a szerveren is!
 

DeletedUser18465

Vendég
Nem neked szólt az üzenet :)
Látom azért valóban nem a nagyságodat akarod megmutatni :) De mondom nem neked szólt az üzenet, sajnálom h ezt is magadra vetted :)
Ha bármit kiirok légyszíves kommentelj alá, akkor jól is alszok persze, azért fél szemem a KH-n :) :D na meg persze rajtad :D :D
De nyugodtan képviseld, nem vagy rossz vezér/király és ezt semmi hátsó szándékkal nem mondom... lehet nem vagyunk puszipajtások de jó vezető vagy elismerem a munkád, de megvan a véleményem rólad :) Maradjon ennyiben :)
 

DeletedUser

Vendég
Mivel az Én soraim idézted így véltem azt, hogy van cseppnyi irónia az írásodban felém. :)

Ám ha valóban nem Nekem szólt akkor elnézésed kell kérnem.

Ami pedig a véleményed illeti Rólam..... tiszteletben tartom.
 
Fent