Tesztelőket keresünk a Béta szerverre!

DeletedUser

Vendég
...

sziasztok én is fent vagyok és az a kérdésem hogy van-e magyar klán mert ha van akkor abba mennék de ha nincs akk nem. Előre is köszi szingli
 

DeletedUser

Vendég
valaki jöhetne bétára :)
pár magyarral megmutathatnánk nekik mit tudunk ;)
 

DeletedUser12732

Vendég
Én is vagy a beta világon a world 1 en de elfoglaltak.Most kezdem újra.
 

DeletedUser8502

Vendég
Sziasztok!!!
Van magyar klán.
Én Lord Zuzo néven volnék. Dél-keletre gyertek ha tudtok.
A magyar klán rövidítése HUN.
 

DeletedUser12732

Vendég
Sajtmacskának:Ha jól tudom ezt teszt szerver...akkor tilos játékost foglalni-támadni?
 

DeletedUser12732

Vendég
Bárki aki magyar és van kedve játszani a szerveren az akkor jöjjön és jelentkezzen(zz2-es szerverre)
 

DeletedUser12732

Vendég
Sziasztok van egy kis problémám,egy játékos elfoglalta az egyik falumat.A következő kérdésem lenne:Hogy a béta (SandBox) szerveren illik-e visszatámadni vagy visszafoglalni?És ha visszafoglalnám akkor kapnák-e valami kitiltást?,sajtmacska tudnál velük erről kommunikálni,mert nem valami jó az angolom
Egy kis infók róla:
játékos neve aki támadott:riof
Támadott játékos(ez vagyok én):P@rtyTim3
Támadott falu:(563|571)
Ui: Egyszer a csokki nevű karimmal ezt megtettem (még régen) de akkor kitiltottak a játékból,faluimat elvették.
 

DeletedUser

Vendég
Az egy rendes szervernek mondható, ahol újdonságokat teszteltetnek játékosokkal, szóval nyugodtan foglalj vissza, hisz erről szól a játék. :)
 

DeletedUser12732

Vendég
kérdés:még kb amikor csokki-játékosommal játszottam bétán és támadtam egy másik játékost utáni kibannoltak onnan,holott azt mondtad sajtmacska hogy támadni lehet,nos azóta regisztráltam egy másik néven:p*rtyTim3 a nevem,1 millónál több pontom van,szeretnék támadni játékosokat,ezért megkérdem hogy ki tudja biztosra hogy lehet e támadni vagy nem?
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Néhány körön (szerveren) tilos más játékosok rendszeres támadása, foglalása.
A gyorsabb és pontosabb válasz érdekében, ticketben vedd fel a kapcsolatot az ottani csapattal.[/COLOR]
 

DeletedUser12732

Vendég
nem multiztam,a P*rtyTim3-játékost akkor regisztráltam miután a csokki-t kizárták
 
Fent