East vs West

DeletedUser14775

Vendég
Mit? Kiváncsi lettem volna arra, hogy lesznek e olyan klánok akik egyáltalán nincsenek a v18-on és a v2-ről egy az egybe átjönnek és a 18-on is klánként lesznek e jelen. Ezt kérdeztem.

A klan mar a ott van, azok tagok jonnek folyamatosan a kettorol akik folytatni szeretnek a harcot abban a csapatban ahol eddig is jol ereztek magukat.

Koszonjuk Szasz Tomi...
 

DeletedUser

Vendég
Érdekes én a v18on csak a Főnix klánt látom azok közül akik v2-ön is vannak, már ha van átfedés a kettő között.
 

DeletedUser1561

Vendég
Nya, ha már egyszer véget ért a móka, akkor gratulálni szeretnék minden West-tagnak.

Én nem bírtam, és egyik napról a másikra szó nélkül leléptem nem egész egy éve, mert minősíthetetlenül unalmas volt már a játék - keresztül-kasul egymást helyettesítő, ugyanazok az ellen játékosok, akiket aztán kizárnak pár napra, majd a támadott accok barbulnak, azoknak kiütni a falvait, majd befoglalni, versenyfutás, mikrovédekezés friss falvakból, aztán 3-4 hét múlva az egész kezdődik elölről fél kontinenssel bejjebb...

Még egyszer respekt azoknak, akik behúzták a világot, illetve ezer köszönet zakocstnak, amiért helyettesített a prémem erejéig -tavaly szeptember-, illetve sirallyenek, aki barbárosodása után átvette a fiókom, és nem engedte, hogy törlődjön (valamint a supportnak, amiért a pénzes módi miatt már nem nevezte át a fiókomat. :D)

Ui: De ciki, hogy 8. lett az acc LETben 1 év semmittevés után is.
 

DeletedUser8167

Vendég
Nya, ha már egyszer véget ért a móka, akkor gratulálni szeretnék minden West-tagnak.

Én nem bírtam, és egyik napról a másikra szó nélkül leléptem nem egész egy éve, mert minősíthetetlenül unalmas volt már a játék - keresztül-kasul egymást helyettesítő, ugyanazok az ellen játékosok, akiket aztán kizárnak pár napra, majd a támadott accok barbulnak, azoknak kiütni a falvait, majd befoglalni, versenyfutás, mikrovédekezés friss falvakból, aztán 3-4 hét múlva az egész kezdődik elölről fél kontinenssel bejjebb...

Még egyszer respekt azoknak, akik behúzták a világot, illetve ezer köszönet zakocstnak, amiért helyettesített a prémem erejéig -tavaly szeptember-, illetve sirallyenek, aki barbárosodása után átvette a fiókom, és nem engedte, hogy törlődjön (valamint a supportnak, amiért a pénzes módi miatt már nem nevezte át a fiókomat. :D)

Ui: De ciki, hogy 8. lett az acc LETben 1 év semmittevés után is.

Szevasz Maala jó volt együtt játszani :)
 

DeletedUser4544

Vendég
Tisztelt West vezetőség!
Vigyori86 vagyok, Sparta egyik meghatározó figurája vagyok, alvezére. V5 után párnapja meghódítottuk a V15ös szervert is.
Készülünk nagy erőkkel a mesterhármasra, vagyis a V20 meghódítására. Keressük a méltó ellenfeleket, kihivásokat. Sajnos V15ön egyetlen ellenfelünk volt végig, és az csak saját magunk a titkok miatt. Szeretnénk ha V5höz hasonló kihivások lennének V20on, ahhoz pedig szervezett hosszútávú tervekkel elinduló klán ellenfél kell. Szeretnénk meginvitálni titeket egy méltó küzdelemre, ahol összemérhetnénk az erőinket, tudásunkat. Remélem elindultok a V20as szerveren tiis szervezetten és egy rendkivül jó kis szervert hozunk létre. Nem ellenségeket keresünk, hanem játszótársakat, akikkel szinesebbé tudjuk tenni a V20as szervert.
Tisztelettel Vigyori86.
 

DeletedUser18111

Vendég
Még mindi jó érzés ezeket a dolgokat olvasgatni!:) És külön öröm hogy megmaradt, holott én azt hittem a V2-vel ez is már csak a múlté
 
Fent