East vs West

DeletedUser

Vendég
Emelt fővel törölt. :)

Hmmm... Érdemes volt felépítenem azt a jó kis accot, és odaadni már nem is tudom kinek.. :D


Még mindig megy a v2? :DD Hogy nem untátok még meg?
Bel irj rám! :)

Uff.. Kamikaze6725 vagy Szasza1975 meg egy rövid ideig Don Corleone72(Bár ezt már nem én csináltam) :)
 

DeletedUser

Vendég
Nem DC volt az aki először kifejtette hogy mindenki rettegni fog miután Ő porrá veri az ellenfeleit. Aztán a nagy keménykedés után emelt fővel törölt;)
 

DeletedUser14649

Vendég
Esetleg neked:)

985 most. visszaszámlálás indul!

Ezúton is gratulálok a WEST kláncsalád valamennyi tagjának.
Gratulálok még azon ellenfeleknek, akik kitartottak a végéig.


Üdv.

zakocst


Gratulálok a WEST-nek. :) Én KH mérgezést kaptam ez alatt a néhány év alatt.:)
 

DeletedUser

Vendég
Minden téren a kezdetektől a végéig nagyon nagy játék volt, minden egyes tagnak jár a gratuláció kitartásukért.
 

DeletedUser15579

Vendég
Bárki mondhat bármit... az east a legjobb ;)

Én őket szeretem :)

Főleg, hogy nagyon sokat játszottam velük :)
 

DeletedUser9513

Vendég
sziasztok.

v2-es pályafutásom utolsó levelét írom.

köszönöm mindazoknak ezt a pár évet, akik bármivel segítették a WEST kláncsaládot.

a WEST kláncsalád minden tagja érezze magát győztesnek, bármely nevű klánban van éppen. közösen hoztuk ezt a diadalt!

búcsúzom mindazoktól, akik nem jönnek klántalálkozóra, vagy nem jönnek a v18.

minden jót!

zakocst
 

DeletedUser

Vendég
Bár soha nem voltam a v2-n, de azért elismerésem a győztesnek :) gratulálok!
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Gratulálok a győzteseknek! :) Remélem, most több időtök lesz V18-ra, s nem fogunk unatkozni! :D
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Szeretném itt is megköszönni mindenkinek hogy kitartott a szövetségeseknek a segítséget! Aki velünk együtt harcolt éppen olyan nyertes mint mi! Szép volt nagyon szép! Nem volt és nem lesz soha ekkora szerver és ekkora játékosok mint a v2!!
Sok sikert nektek barátaim társaim! A kapcsolatot tartjuk majd skyp telefon face stb! És a találkozón jót bulizunk majd! Aki jönni akar még itt elér és jelentkezhet! skorpio7@citromail.hu vagy a 06/70 6179725
Ahogy Wilson vezér mondaná - Hajrá lovagok harcra fel!
 

DeletedUser

Vendég
Mit? Kiváncsi lettem volna arra, hogy lesznek e olyan klánok akik egyáltalán nincsenek a v18-on és a v2-ről egy az egybe átjönnek és a 18-on is klánként lesznek e jelen. Ezt kérdeztem.
 
Fent