Ki állítja meg a v17-es világ TOP.1. klánját ?

DeletedUser16467

Vendég
Én ezekbe a harcokba csak nagyon kis %-ban szállok be, mivel a túloldalon vagyok körülbelül.
De eljön az idő mikor az én közvetlen közelemben is harc lesz.

Amúgy meg ugyan, olvasod de nem érted mit írok. Csak a harag gyorsan írat veled pár sort. :)
Nem hinném, hogy itt a magas lórol kellene beszélni mert én nem az RD-t képviselem itt, ha saját véleményemet írom.
Amúgy meg szerintem az RD már mondhatni bizonyított még ha néha becsúszik egy kis baki.
De nem is várhatom el, hogy valaki szép szavakkal illessen minket, mikor "lényegében mindenkivel háborúzunk" :D
(Eddig több mint kevesebb sikerrel) A foglalási arányt csak nyugodtan nézze meg aki hitetlen.
Nem arról beszélek, hogy nem érhet véget az RD fölény bármikor is, hanem hogy eddig rajtunk kívül
nem hinném hogy valaki is bizonyította, hogy elég rátermett legyen minket letaszítani onnan ahol most vagyunk.
Vannak jó játékosok természetesen mindenhol, de az édes kevés ha nincs mögöttük senki.

Az SBT, a te klánod tőlünk próbált meg toborozni egy jó darabig, egy-két buta be is dőlt.
Ilyen szövegekkel etetitek a népet, hogy családi környezet közben a tagjaitokat kidobáljátok a statisztika érdekében...:D
 

DeletedUser16177

Vendég
Őszintén megmondva lehet, hogy én vagyok hülye ehhez, de a játékon belüli háborús ranglistán nem igazán értem, hogy van az RD-nek 223 elvesztett falva, amikor a flame alapból jár 350 foglalásnál RD ellen.
 

DeletedUser10878

Vendég
Őszintén megmondva lehet, hogy én vagyok hülye ehhez, de a játékon belüli háborús ranglistán nem igazán értem, hogy van az RD-nek 223 elvesztett falva, amikor a flame alapból jár 350 foglalásnál RD ellen.

Ez mind azért van, mert nem értesz hozzá... :D
Erre külön statisztikai hivatalt kell klánonként felállítani, hogy kimagyarázzák, ha véletlen rosszat mutat.
Ha jót, akkor meg azt magyarázzák, miért csak ilyen, holott valójában sokkal job :D
 

DeletedUser16177

Vendég
Ez tetszett. :DD Közben amúgy rájöttem, hogy volt 4 klánjuk és mi minddel háborúztunk, szóval úgy jött össze a 350. Szóval értelme nem sok van az tény. :D
 

DeletedUser10878

Vendég
Itt valamikor volt egy Flame-s topic. Vagy tévednék?
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Kedves játékosaink,

a fórumon elharapózó minősíthetetlen hangnem és stílus miatt általános tisztogatásba kezdünk.
Ennek oka, hogy hiába kérünk, figyelmeztetünk, sajnos a fórumozó játékosok közül 10-20 ember nem ért a szép szóból, és folyamatosan megbontja a rendet, emberi közösségben elfogadhatatlan, és saját magukat is lealacsonyító hozzászólásaikkal.
Így a fórum moderátorai szombattól minden topicot átolvasnak (utolsó két hónap bejegyzései), és mindent ami sértő, hergelő hangnem, azt töröljük, a hozzászólót bannoljuk.
Aki nem akarja a szombatot bannal kezdeni, az javaslom olvasson, töröljön.

Minden jót kívánok mindenkinek![/COLOR]
 

DeletedUser

Vendég
[COLOR="#6363300"]Kedves játékosaink,

a fórumon elharapózó minősíthetetlen hangnem és stílus miatt általános tisztogatásba kezdünk.
Ennek oka, hogy hiába kérünk, figyelmeztetünk, sajnos a fórumozó játékosok közül 10-20 ember nem ért a szép szóból, és folyamatosan megbontja a rendet, emberi közösségben elfogadhatatlan, és saját magukat is lealacsonyító hozzászólásaikkal.
Így a fórum moderátorai szombattól minden topicot átolvasnak (utolsó két hónap bejegyzései), és mindent ami sértő, hergelő hangnem, azt töröljük, a hozzászólót bannoljuk.
Aki nem akarja a szombatot bannal kezdeni, az javaslom olvasson, töröljön.

Minden jót kívánok mindenkinek![/COLOR]

Köszi, ennek épp ideje volt...
 

DeletedUser6473

Vendég
Csak a fórumról bannoltok vagy a játékból is? Nem mindegy :) Ha utóbbi is akkor talán átolvasom én is :) Bár az utóbbi időben nem sok hozzászólásom volt itt....
 

DeletedUser16246

Vendég
Csak a fórumról bannoltok vagy a játékból is? Nem mindegy :) Ha utóbbi is akkor talán átolvasom én is :) Bár az utóbbi időben nem sok hozzászólásom volt itt....

[COLOR="#6363300"]Szia,
a fórum és a játék ily módon nem köthető egymáshoz. Ha játékszabályt szegsz, akkor a játékból zárunk ki, ha fórumszabályt, akkor a fórumról bannolunk.[/COLOR]
 

DeletedUser

Vendég
Csak a fórumról bannoltok vagy a játékból is? Nem mindegy :) Ha utóbbi is akkor talán átolvasom én is :) Bár az utóbbi időben nem sok hozzászólásom volt itt....

Szia Cactus.
A régi Elme klánból kik vannak ott akikkel hadakoztok ?
 

DeletedUser

Vendég
Szia Darky!

Ha nem gáz erre én is tudok válaszolni :) Illetve igazából nem nagyon...
Tudniillik a nagy ELME-sek közül itt is igen kevesen merik felvállalni a nevüket..

tulajdonképpen aktívan kettőről tudok, hogy játszik: Vojo és Sárkányka
Bár Sárkányka is más accban játszik már, miután a sajátját leamortizálta ..
hiába: nincs mögötte a megszokott túlerő :)

Tőlünk még messze vannak, mi közvetlenül nem harcolunk velük, más ellenséget ütünk :)
 

DeletedUser

Vendég
Szia arianna :)
Rég láttalak :)

Én igazából a sleppjére gondoltam :D
Akik adják a húsát :D
InvasiOn , cszoli ,akakus és a többiek :)
Megcsapkodhatnátok őket.
Elsőként persze renagabort,és Arkhimédeszt ha rájuk leltek :D:D
v18-ason Arkhi a Cramer néven játszik ,nézd meg hátha ott is felleled valahol :D

És odaát mi a helyzet ? Megint csak páran vagytok ?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
ezeket a neveket nem találom :)

rena volt az elején, benézett a zászlókért, Cactussal beszélt is :)
cezar2 van még, de túl nagy aktivitást nem mutat mostanában

sajna mi is megfogyatkoztunk, a v7-es csapathoz képest csak 3-an maradtunk
az R.D.-be vagyunk.. nem a top1-esbe, hanem a másikban :)
 

DeletedUser

Vendég
Nem mutatok aktivitást? arianna most tévedsz, azért adnak nekem munkát az antielit csodálatos játékosai.
Kétféle játékos van aki veszélyes:
1. aki profi és tudja mit akar, követi a normális gondolkodást, de tud meglepetést is okozni
2. Aki nem tud, na tőlük lehet meglepetést kapni, pld 5 falura 1 faluból támadás, aztán kiderül abból az egyik nukk :D
antielit nagyon jól használja, ezeket a kevésbé ügyes játékosokat, zavar keltésre, sok kárt nem csinálnak, de zavart tud okozni a 4 nemes tisztító nélkül meg hasonló nyalánkságok :d
Nem titok, hogy távozóban vagyok a világról, ennek ellenére szépek az eredményeim :d
ráadásul egy oldalon állunk :d
Darki te meg ne keverd a világokat érzelmi szempontból, szerintem nem helyes, én más világon együttműködöm a régi ellenfeleimmel, ha egy oldalon állunk és nincs bennem harag.
Tedd te is ezt.
 

DeletedUser

Vendég
Erre a 2. pontban említett technikával még csak most találkoztál ? :D
manapság már napirenden van mindenfelé :)
Nálunk már megvan a technikája a kiszűrésének, habár ezt nem fogom megosztani senkivel sem :)
Ami pedig az ellenfeleket illeti, ha valaki veszi a fáradságot,és megtisztel Téged mindegyik világon okra,nemre, és felekezetre való indok nélkül hogy megtámadjon,azt igenis irtani kell mindenhol ahol csak megfordul.
Ennyi jár egy ilyennek,
A kölcsönt mindig vissza kell fizetni, nem fogom a Jézus szerepét magamra ölteni,csak hogy pár alak jól érezze magát :)
Hát ne érezze jól ! :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10878

Vendég
phantom (p)ancser 22.03. napon 20:37 órakor mondta:
:)))
Nézd meg már klánom .
RD álsz szembe :)))

Úgyhogy most elkezdek rettegni...:(
1-1 ben nem megy neki, 1 nekem, -1 neki.
Kénytelen a klánjától segítséget kérni, hiába kétszer nagyobb.
Van ez így....
 

DeletedUser7664

Vendég
Gyerekek ne feledjetek, a beke es a szeret bennunk el! :D Nem kell szidni a masikat sem, mert epp a regi vilagon ellenfel volt... Valakivel jatszottam egyutt 4-5 evig egy klanban, itt meg masik klanban van. Nem fogom ot ezert megatkozni... Meg szidni .
Uj vilag, uj tortenet! Uj foglalni valo ellenfelek! :)
Gyozzon a jobbik fel. Sok sikert mindenkinek.

Amen
 
Fent