Scriptes csevegő

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

DeletedUser8560

Vendég
Kedves Játékosaink,

Üdvözlünk titeket a megújult scriptes csevegőben. Célunk, hogy a scriptekkel való ügyek, beszélgetések átláthatóbbá váljanak, és akár csak ti, munkatársaink is könnyen és gyorsan meg tudják találni, ha valahol valami gond van.

A rendszer felépítése miatt kérlek vegyétek komolyan azt a kérést, hogy itt csak beszélgetünk; ha nem működik egy script, itt is tudtok tanácsot kérni, de egyben arra kérlek titeket, hogy a scriptet tegyétek be a hibajelenség leírásával a másik topicba - csak így fogtok tudni valóban gyorsan segítséget kapni, ha munkatársaink látják, és ki tudják tesztelni az általatok használt scriptet.

További jó játékot, Klánháború Csapat munkatársai.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16178

Vendég
Blade,van olyan script,ami egy gombnyomásra egy célfaluba küld el minden nyersit a többi faluból ?
Saját faluról lenne szó természetesen.
érmevertés miatt
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16246

Vendég
Bocsi,ha nem kellett volna megnyitni :)

Blade,van olyan script,ami egy gombnyomásra egy célfaluba küld el minden nyersit a többi faluból ?
Saját faluról lenne szó természetesen.
érmevertés miatt

[COLOR="#6363300"]Először is, semmi baj, majd áthelyezem a hsz-eket a korábban már létrehozott topicba.
Amikor teszteltük az összes scriptet, nem találkoztam ilyennnel sajnos, de ha szükséged lenne rá, akkor továbbítom a kérésedet a scriptekkel foglalkozó kollégák felé.[/COLOR]
 

DeletedUser16178

Vendég
Köszi szépen.


Lenne itt egy észrevételem :

http://forum.klanhaboru.hu/showthread.php?3255-Nyersanyag-küldő-(német)


Az ezen az oldalon található Piacos script (német nyelvű) ha jól látom, CSAK fát kínál AGYAGért ,mást nem,továbbá a kereskedelmi arány is 1:1,5-höz,azaz 1000 -et kínál 1500-ért . Ez szerintem nem lesz valami sikeres vállalkozás :)
Mellékesen nem ellenőrzi az anyagmennyiséget ,nekem a 15.000 fámból feltett mindent az agyagért,mikor ott már abból volt vagy 130,000

Viszont nem árt odafigyelni az idő beállításokra mert a magyar az alapból 24 órára teszi ki a kereskedőket, ez a német pedig 48 órára :)
ezeken az adatokon lehet módosítani "belepiszkálással"
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16246

Vendég
Köszi szépen.


Lenne itt egy észrevételem :

http://forum.klanhaboru.hu/showthread.php?3255-Nyersanyag-küldő-(német)


Az ezen az oldalon található Piacos script (német nyelvű) ha jól látom, CSAK fát kínál AGYAGért ,mást nem,továbbá a kereskedelmi arány is 1:1,5-höz,azaz 1000 -et kínál 1500-ért . Ez szerintem nem lesz valami sikeres vállalkozás :)
Mellékesen nem ellenőrzi az anyagmennyiséget ,nekem a 15.000 fámból feltett mindent az agyagért,mikor ott már abból volt vagy 130,000

Viszont nem árt odafigyelni az idő beállításokra mert a magyar az alapból 24 órára teszi ki a kereskedőket, ez a német pedig 48 órára :)
ezeken az adatokon lehet módosítani "belepiszkálással"

[COLOR="#6363300"]Mivel ez a script korábban már le volt fordítva, csak egy játék frissítés miatt működésképtelenne vált, ezért kénytelen voltam megkeresni a javított német verzióját, de időm még nem volt rá, hogy újra lefordítsam.
A script alatt a magyarázatban megtalálod, hogy mi az egyes nyersanyagok német megfelelője, így azokat ki tudod cserélni a kódban - pl: ha vasat szeretnél fára, akkor az első részben, a kínálban (Biete) állítsd át az értéket eisen-re a holz helyett, a második felében, a keresben (Suche) pedig a lehm-et holz-ra. Mivel az értékeket te adod meg, ezért ő nem ellenőrzi újra, hanem az ajánlatszámnak (Anzahl) megfelelően (a rendelkezésre álló kínált nyersanyagot figyelembe véve) létrehozza az ajánlatokat.
A script másik fele: [/COLOR]
http://forum.klanhaboru.hu/showthread.php?3254-Automata-ajánlattevő-(német)[COLOR="#6363300"]
megvizsgálja a faluban lévő nyersanyagokat és az előre beállított arányszám alapján hozza létre az ajánlatokat úgy, hogy a nyersik összhangban legyenek.[/COLOR]
 

DeletedUser

Vendég
hali
nálam a létrehoz gyorsgomb a piacos témánál nem jó. Hiába berakja előtte a másik script hogy mit mennyiért stb.. ha rámegyek a létrehozás gyorsgombra, mindent lenulláz és nem teszi ki az ajánlatot.
 

sipos1979

Member
A reakció pontszáma
17
Sziasztok.

A Támadásszámláló script eddig tökéletesen működött,viszont most nem használható.Csak üres oldal jelenik meg.Kérdésem,mi lehet ennek az oka?
 

DeletedUser16246

Vendég
Sziasztok.

A Támadásszámláló script eddig tökéletesen működött,viszont most nem használható.Csak üres oldal jelenik meg.Kérdésem,mi lehet ennek az oka?

[COLOR="#6363300"]Szia,
kérlek próbáld meg újra lefuttatni a scriptet, mert nekem működik. (Firefox böngészőben teszteltem) Lehetséges, hogy amikor próbáltad az oldal, ahol a script található átmenetileg nem volt elérhatő.[/COLOR]
 

DeletedUser16246

Vendég
hali
nálam a létrehoz gyorsgomb a piacos témánál nem jó. Hiába berakja előtte a másik script hogy mit mennyiért stb.. ha rámegyek a létrehozás gyorsgombra, mindent lenulláz és nem teszi ki az ajánlatot.

[COLOR="#6363300"]Kérlek, hogy ha kombináltan használsz scripteket, akkor mind a kettőt említsd meg, hogy tudjuk tesztelni. A "Létrehoz" gombbal van most a baj, továbbítom javításra.[/COLOR]
 

sipos1979

Member
A reakció pontszáma
17
[COLOR="#6363300"]Szia,
kérlek próbáld meg újra lefuttatni a scriptet, mert nekem működik. (Firefox böngészőben teszteltem) Lehetséges, hogy amikor próbáltad az oldal, ahol a script található átmenetileg nem volt elérhatő.[/COLOR]

Nálam továbbra sem működik,semmilyen böngészővel.Egyedül ez a script nem működik.Valami ötlet esetleg?
 

DeletedUser16246

Vendég
Nálam továbbra sem működik,semmilyen böngészővel.Egyedül ez a script nem működik.Valami ötlet esetleg?

[COLOR="#6363300"]Sajnos így hirtelenjében semmi ötletem sincs, mi lehet a baj vele, én Chrome 24.0.1312.52, Firefox 18.0 és IE 9 és 10 (Windows 7 és 8) alatt is teszteltem és mindenhol lefutott rendesen. Egy képernyő mentést kérhetek üzenetben, úgy hogy lefuttatod a scriptet és azután fényképezed le?[/COLOR]
 

DeletedUser

Vendég
A térképes aktivitásmérővel mi a helyzet? Régen sokat használtam, de már nagyon régóta nem működik.
 

sipos1979

Member
A reakció pontszáma
17
[COLOR="#6363300"]Sajnos így hirtelenjében semmi ötletem sincs, mi lehet a baj vele, én Chrome 24.0.1312.52, Firefox 18.0 és IE 9 és 10 (Windows 7 és 8) alatt is teszteltem és mindenhol lefutott rendesen. Egy képernyő mentést kérhetek üzenetben, úgy hogy lefuttatod a scriptet és azután fényképezed le?[/COLOR]


Lefényképeszném,csak felesleges.egy hófehér képernyőt dobott ki semmi mást.Viszont most megint tökéletesen működik.
 

DeletedUser16246

Vendég
Mi az a script? És hogy kell használni?

[COLOR="#6363300"]Szia,
a script egy olyan eszköz, mely nagyban megkönyíti a játékmenetet, funkciójukat tekintve igen sokrétűek - seregképző, piaci ajánlattevő... Használatukhoz aktivált prémium fiók szükséges.[/COLOR]
 

DeletedUser12803

Vendég
Sziasztok!

Van egy térképen működő script .
http://forum.klanhaboru.hu/showthread.php?3234-Barb%C3%A1rok-amp-kiv%C3%A1lasztott-faluk-list%C3%A1z%C3%A1sa
Ha kiválasztok egy játékost ,azt milyen körn belül válassza ki a falvait,mert azt írja a leírás ,hogy csak a látható falvak közül szűri ki,de sajnos sokkal többet kilistáz ,mint ami látható.
Mi ennek az oka,nem lehet ezt valahogyan javítani,hogy csak a látható falvak közül szűrje ki a kiválasztott játékos falvait?
 

DeletedUser16246

Vendég
Sziasztok!

Van egy térképen működő script .
http://forum.klanhaboru.hu/showthread.php?3234-Barb%C3%A1rok-amp-kiv%C3%A1lasztott-faluk-list%C3%A1z%C3%A1sa
Ha kiválasztok egy játékost ,azt milyen körn belül válassza ki a falvait,mert azt írja a leírás ,hogy csak a látható falvak közül szűri ki,de sajnos sokkal többet kilistáz ,mint ami látható.
Mi ennek az oka,nem lehet ezt valahogyan javítani,hogy csak a látható falvak közül szűrje ki a kiválasztott játékos falvait?
[COLOR="#6363300"]
Szia,
a script a látható falvakat listázza ki a játékosok esetén, viszont ebben figyelembe veszi a minitérképet is. Tehát ha a nagy térképen csak két falut látsz, de a kicsin még ezen kívül rajta van 5, akkor a script 7 falu koordinátáját fogja a végén visszaadni.[/COLOR]
 

DeletedUser

Vendég
Üdv. A nyersi kiegyenlítő script csak részlegesen működik. Egyesével tudom csak a falukat megnyitni. Ha rákattintok a 0-24-es linkre, akkor is csak az első falut dobja be, ha a 25-49-es linkre kattintok akkor pedig csak a 25.-et, nem nyitja meg mind a 24 falut ahogy régebben.
 

DeletedUser16246

Vendég
Üdv. A nyersi kiegyenlítő script csak részlegesen működik. Egyesével tudom csak a falukat megnyitni. Ha rákattintok a 0-24-es linkre, akkor is csak az első falut dobja be, ha a 25-49-es linkre kattintok akkor pedig csak a 25.-et, nem nyitja meg mind a 24 falut ahogy régebben.

[COLOR="#6363300"]Szia,
milyen böngészőt használsz? (neve, verziója - a segítség pontnál szokott lenni)[/COLOR]
 
Fent