Csevegő & Kérdések

  • Témaindító DeletedUser12732
  • Kezdés ideje

DeletedUser12732

Vendég
Szia sajtmacska.Szeretném megtudni mit jelent azt amit írtál a játék ismertetőjében hogy:Nem versenyszerver
Mert néztem a szeró beállítását és van végjáték(győzelmi feltétel):A kör végén legmagasabb pontszámmal rendelkező játékos...ez mit jelent a pontra és a barbárra kell menni vagy a pontra és a játékosok elfoglalására?

Köszönöm a választ:Üdv:csokki
 

DeletedUser8560

Vendég
Ez nem versenykör, tehát itt nem lesz győztes hirdetve.
 

DeletedUser12732

Vendég
Akkor bármennyi faluja lehet az elsőnek akkor sem lesz vége a világnak.Mivan akkor ha a top 1-játékos elfoglal minden játékost-barbárt és csak ő marad egyedül a szerveren?
 

DeletedUser8560

Vendég
Szia,

A könnyített világon egy játékos nem tud minden más játékost megtámadni.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16098

Vendég
Csokki Nem a Játékos nyeri meg a világokat ,hanem a klánok szoktak nyerni ! Ez esetben nem lesz sem végjáték ,sem vége a világnak ! A játék lesz még itt is érdekes azért ettől még ! :)
 

DeletedUser16098

Vendég
Hahó itteni játékosok leheljünk ide is egy kis életet :)
 

DeletedUser

Vendég
ez a könnyített világ ez milyen? :D még nem voltam ott :D
 

DeletedUser

Vendég

DeletedUser16246

Vendég
hát hogy mitől könnyített? illetve ez egy külön olyan szeró ahol csak azok a játékosok vannak akik be lettek foglalva? illetve itt is tudtok egymástól foglalni falut vagy hogy megy ez?

[COLOR="#6363300"]
Attól könyített, hogy sokkal könyebb rajta játszani, mint a többi versenyszervereken azért, mert:
1. csak a befoglalt játékosok kerülhetnek be rá
2. a játékosok csak hozzájuk hasonló méretű játékosokat támadhatnak csak meg

Belépni oly módon lehetséges, hogy az egyik szerveren elfoglaják a falvaidat és az újrakezdő képernyőn azt a lehetőséget választod, hogy itt kezd újra a játékot. Ekkor az utoljára elfoglalt falvadat kapod vissza (ha 5000 pontos volt, akkor itt is annyi lesz). A foglalás ugyan úgy működik, mint a normál világokon, csak figyelembe véve a kettes pontot.[/COLOR]
 

basuka

Member
A reakció pontszáma
0
Hahó itteni játékosok leheljünk ide is egy kis életet :)


Leheljünk...:)

Bár Könnyitett világ, azért gondolkodni itt sem árt, főleg a támadási arányok adta korlát miatt.
Aki a könnyitettet könyelműen veszi, érhetik meglepetések...
 

DeletedUser

Vendég
[COLOR="#6363300"]
Attól könyített, hogy sokkal könyebb rajta játszani, mint a többi versenyszervereken azért, mert:
1. csak a befoglalt játékosok kerülhetnek be rá
2. a játékosok csak hozzájuk hasonló méretű játékosokat támadhatnak csak meg

Belépni oly módon lehetséges, hogy az egyik szerveren elfoglaják a falvaidat és az újrakezdő képernyőn azt a lehetőséget választod, hogy itt kezd újra a játékot. Ekkor az utoljára elfoglalt falvadat kapod vissza (ha 5000 pontos volt, akkor itt is annyi lesz). A foglalás ugyan úgy működik, mint a normál világokon, csak figyelembe véve a kettes pontot.[/COLOR]


áhhh most már értem! köszi! :)
 

DeletedUser16098

Vendég
Így van :) Kiváncsian várom azt a részét majd a világnak amikor lesznek igazi tömbök ! :) Érdekes lesz így a frontháború !
 

DeletedUser

Vendég
üdv
és ha erre rámegyek, akkor az adott világon ahol befoglaltak már nem kezdhetem újra???
és ebből mindig csak egy világ lesz, vagy lesz itt is könnyített világ 2 vagy mi?
 

DeletedUser16243

Vendég
Szia,

A könnyített világra való csatlakozás csak javaslat, természetesen újrakezdhetsz. :)
Könnyített világból egy lesz, ez az egy. Azért, mivel ennek a szervernek nincs nyertese, mert az ún. "szerver végjátékos felállása" nem teszi lehetővé azt, hogy valaki 80%-ot birtokoljon. Ezért van a 20:1-hez arányú szabály helyett két támadási "küszöb" idézem:
"Támadási arány 1. A támadó nem támadhat olyan játékost, akinek a pontszáma kevesebb mint a támadó pontjainak a 80%-a.
Támadási arány 2. A támadó nem támadhat olyan játékost, akinek a pontszáma nagyobb mint a támadó pontjainak a 120%-a.
"

Jó játékot, utólag is B.U.É.K.! :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

basuka

Member
A reakció pontszáma
0
Mivel nem lehet "mindenki mindenkivel" háborút folytatni, taktikusabban kell játszani, és klánon belül több szinten kell megtartani pontok terén a tagokat, hogy egy háború esetén minél több ellenséges játékost támadhassanak.
 

DeletedUser16098

Vendég
Én úgy gondolom ,hogy ezis amolyan tesztelés itt ,hogy nem e esik szét így a játék ! Gondolom én :)
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Nem teljesen ilyen céllal lett létrehozva, mint azt az ismertetőjében is olvashatod:[/COLOR]

A Klánháború egyike a legnehezebb játékoknak, ha nem a legnehezebb. Gyakran előfordul, hogy új játékosaink csatlakoznak, felépítik birodalmukat, amit aztán a tapasztaltabb, erősebb játékosok egy pillanat alatt elvesznek tőlük.
Ezért a játékot egy új lehetőséggel bővítettük, ez pedig a Könnyített Világ.
 

basuka

Member
A reakció pontszáma
0
Én pedig úgy vettem észre, hogy a tapasztalatlanabb játékosok itt is ugyanazokat a hibákatt követik el, mint a "rendes" világokon.
Hiába minden tanács, kár minden szó, legfeljebb csak sértődötten kiválnak a klánból, és ész nélkül foglalják a barbikat, vegyesfaluznak ha egyáltalán sereget képeznek, és nem csak az újabb és újabb nemesekre gyűjtenek.
Akik a többi világon tudtak játszani itt is tudnak, akik nem, azok itt sem.

Mindenesetre én a támadási küszöböt, ha már könnyitett beálltásokról van szó 50%ra álltottam volna be, de csak a kisebb pontok irányába. Fölfelé nem tettem volna korlátot, ha valaki egy nálánál jóval nagyobbat akar támadni az tegye kedve szerint, max, lenullázza magát, abból is tanul...
 

DeletedUser

Vendég
Szia,

A könnyített világra való csatlakozás csak javaslat, természetesen újrakezdhetsz. :)
Könnyített világból egy lesz, ez az egy. Azért, mivel ennek a szervernek nincs nyertese, mert az ún. "szerver végjátékos felállása" nem teszi lehetővé azt, hogy valaki 80%-ot birtokoljon. Ezért van a 20:1-hez arányú szabály helyett két támadási "küszöb" idézem:
"Támadási arány 1. A támadó nem támadhat olyan játékost, akinek a pontszáma kevesebb mint a támadó pontjainak a 80%-a.
Támadási arány 2. A támadó nem támadhat olyan játékost, akinek a pontszáma nagyobb mint a támadó pontjainak a 120%-a.
"

Jó játékot, utólag is B.U.É.K.! :)

köszönöm szépen a válaszod :)
egy dolgot még mindig nem értek: ha elfogadtam, és csatlakoztam a könnyítettre, akkor a könnyített mellett még újra kezdhetem az adott világon is?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent