=SBT= Beszélgetés!

Deleted User - 1079264

Vendég
Nem tartom nagy ravaszságnak ha a saját társainkat csapjuk be, arra van egy másik szó , és azt úgy hívják : álnokság

Ilyesmi fel sem merült soha nálunk. Még akkor sem, ha divat ilyesmit híresztelni azok részéről, akik semmi nem tudnak, azt is csak felületesen :)
A "mondvacsinált ürügyről" csak a játékot megtanulni képtelenek hiszik, hogy az. Egész fórumrész szól nálunk a betartandó szabályokról. Ha valami nem világos, lehet kérdezni. Belépés után pár nappal már lehet akár vitázni róla. Egyet nem lehet: figyelmen kívül hagyni. Aki ezt megengedi magának, az már elő is készítette magának az okot a befoglalásra. Attól, hogy nem teszünk ki fenyegető klánprofilt, még senki nincs becsapva.
 

DeletedUser16178

Vendég
Állítólag a szabályok alól a vezéreknek felmentésük van :)
Akkor kérdem milyen szablyok azok,és mennyire szolgálják a klán érdekét ? :p
illetve hogy valóban a jó játékosoknak kedvez avagy csak egy klikknek, az elitnek .
Persze a Te dolgod ,nekem 8
 

DeletedUser10878

Vendég
Nem tartom nagy ravaszságnak ha a saját társainkat csapjuk be, arra van egy másik szó , és azt úgy hívják : álnokság

[SPOIL]
like.png
[/SPOIL]
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Állítólag a szabályok alól a vezéreknek felmentésük van :)
Akkor kérdem milyen szablyok azok,és mennyire szolgálják a klán érdekét ? :p
illetve hogy valóban a jó játékosoknak kedvez avagy csak egy klikknek, az elitnek .
Persze a Te dolgod ,nekem 8

Nyugodtan selejtezd le a hírforrásod :)
 

DeletedUser16178

Vendég
Én 100%-osan meg voltam vele elégedve ,tehát nincs okom a selejtezőre ;)

kicsit nagy lett az a Like trabicsek :D
 

DeletedUser

Vendég
Álnokság?Ági?
Ez viszonyítás kérdése.
Erről tenni kellett valakinek,és természetesen viszonyulni kellett vkinek.
No és persze ez egy ilyen játék!

Mindenkinek vannak szerettei,családja.
Ki,hogy ér rá.
Ki az első húszba van (hosszabb távon)vagy egyedül van ,vagy gondok vannak körülötte.
Tudom!
Mert szoktam megfordulni valahol elől.

Sok emberke rám ír,hogy példakép vagyok.

Nem vagyok én senki,csak emberként próbálok játszani,gondolkodni.

Segíteni mindenkinek,hogy egy jó kis kikapcsolódása legyen egy társnak aki beregizett a Magyar KH-ra.

Remélem minél többen leszünk!

Roki!
=MHC=(becsület)
http://www.youtube.com/watch?v=rdiJ-TF_5NU&feature=relmfu
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16178

Vendég
Álnokság?Ági?
Ez viszonyítás kérdése.
Erről tenni kellett valakinek,és természetesen viszonyulni kellett vkinek.
No és persze ez egy ilyen játék!

Mindenkinek vannak szerettei,családja.
Ki,hogy ér rá.
Ki az első húszba van (hosszabb távon)vagy egyedül van ,vagy gondok vannak körülötte.
Tudom!
Mert szoktam megfordulni valahol elől.

Sok emberke rám ír,hogy példakép vagyok.

Nem vagyok én senki,csak emberként próbálok játszani,gondolkodni.

Segíteni mindenkinek,hogy egy jó kis kikapcsolódása legyen egy társnak aki beregizett a Magyar KH-ra.

Remélem minél többen leszünk!

Roki!
=MHC=(becsület)
http://www.youtube.com/watch?v=rdiJ-TF_5NU&feature=relmfu

Nem értek egyet.
miért lenne gond ha valaki komolyan csinálja amit csinál ?
Ez lehetne példaképe is az országnak,sajnos sok helyen manapság nagyon komolytalanul teszik a dolgukat az emberek az élet bármely területén...
A szarra nem lehet büszkének lenni, csináld tehát jól ;)
 

DeletedUser10878

Vendég
Álnokság?

Ugyan. Egy a lényeg, a saját klánodat becsüld, tiszteld, és közöld velük az igazságot. Más klánok, mindössze más klánok. Minden szövi, vagy MNT, vagy bármilyen kapcsolat, mindössze a klánérdeket szolgálják.
Namármost, ha így teszel, kivívod több száz ember megvetését, viszont a klánod tagjainak az elismerését.

KLÁNÉRDEK! Mindig ez a lényeg. Így tesz minden vezető klán. Nem máskép. Aki nem így csinálja a dolgokat, az a sülyesztőbe kerül.


Ez az én véleményem.

A V9-en kiatrtottunk a NOMAD mellett amikor már haldoklott. Mi lett a köszönet? Ellenünk fordultak más szövetségesekkel egyetemben. Megtették azt, amit nekünk kellett volna, ahoz, hogy a fejlődés tovább menjen akadálymentesen.
Ja. Ennek ellenére a nOMAD tagjai előszerettel vadásznak rám XD Igaz, még egy sem fogalalt be, vagy támadott egyik világon sem :D
 

DeletedUser16178

Vendég
KLÁNÉRDEK! Mindig ez a lényeg. Így tesz minden vezető klán. Nem máskép. Aki nem így csinálja a dolgokat, az a sülyesztőbe kerül.


Ez az én véleményem.

Jól látod a dolgokat :)
csak sajnos nem mindenhol alkalmazzák a közös célt /érdeket a személyes érdeken túl :cool:
Itt kezdődnek a problémák, oszlások, felbomlások stb.
Nem mindenki képes megérteni hogy mi a közösség érdeke,mi a közös cél,és csak azt tartják szem előtt hogy neki jó legyen, így képesek akár egy vacak falu miatt is hajba kapni. Aztán a gyakori következménye az ,hogy a klán szépen kisebb érdekcsoportokra züllik, XY utálja WZ-t és fordítva ,aminek a közös érdek szenvedi kárát.

Durvább esetei ha az illető a sértődés miatt azonnal elhagyja a klánt, ekkor a jobb felfogású vezérek azonnal ledúlják az illetőt, hogy ne menjen kárba a falva :) Na,akkor egy -két faluért máris megérte az ilyen vita ^^


Tanulni kell még az egyűttélést :)
 

DeletedUser12157

Vendég
Megkérném valamelyik moderátort hogy ami nem a témával kapcsolatos azt legyen szíves törölni, mert nem érdekelnek Minket más világ dolgai, és az offok, köszönöm!
 

DeletedUser12157

Vendég
szilali

Megkapott napi díjak

2x A nap védekezője
Időpont: 11.10.2012 napján te győzted le a legtöbb egységet védekezőként ebben a világban (250.151)!

Legyőzött ellenfelek: 4.487.641 (1.)
 

DeletedUser

Vendég
Gratulálok szilalinak! Esetleg nem lett volna jobb ha ő teszi fel?:)
 
Fent