Ki állít meg Minket? Nekem8 (KH Társkereső/Jogi ismeretterjesztés valós példákkal)

DeletedUser14775

Vendég
Hat az ugy volt bort ittunk (vizet predikaltunk) nagyon berugtunk:D megszedultunk es ossze vissza kezdtunk beszelni itt kint.
A masok szemeben a szalkat de a sajatomban a gerendat se tipusu hozzaszolast olvashattunk akkor:D
De ahogy latom mar oszlasnak indult a tettem, csak azt nem ertem miert nem vette eddig eszre sok tag hogy golyofogo szerepet toltenek be 1-2 ember jatekahoz:D
 

DeletedUser10079

Vendég
De szép az ilyen,amikor valaki beismeri,hogy mégis ő a sunyi.:)
 

DeletedUser

Vendég
Nem mostani az idézet de elő kell hogy vegyem.:)
Ilyen szintű képmutatást én még nem láttam, pont az ír ilyet akitől foglalok néhány falut és már át is adja az ottani frontját egy ugynevezett golyófogónak csak azért hogy ne ő legyen támadva és ne ő bukjon több falut.
Illetve összetartásról és segítség nyújtásról beszél, mikor egy másik fronton az előtte lévő játékos vagy neki csak másik golyófogó 3 nap alatt több mint 20 falut veszít, és az illető elég aktív pedig.
Na akkor hogy is van ez?

Látom belelátsz a klánba és a fejembe :D Az az ötlet persze meg se fogant benned, hogy akik a Ti régi tagjaitok befoglalásával kékbe szorultak, azok játszani szeretnének? :) Elvittél Tőlem 5 falut? Gratulálok hozzá. Nézd meg légyszives a statomon, hogy mikor vitted el azt az 5 falut és, hogy mikor kezdte el Free átfoglalni a falvaimat. Várj, megkíméllek a keresgéléstől. A neki szánt falvak felét már átfoglalta mire Te ott betámadtál. A nagyképűsékből visszavehetsz, nem minden rólad szól, ezt jobb ha tőlem tudod.
 

DeletedUser

Vendég
Hat az ugy volt bort ittunk (vizet predikaltunk) nagyon berugtunk:D megszedultunk es ossze vissza kezdtunk beszelni itt kint.
A masok szemeben a szalkat de a sajatomban a gerendat se tipusu hozzaszolast olvashattunk akkor:D
De ahogy latom mar oszlasnak indult a tettem, csak azt nem ertem miert nem vette eddig eszre sok tag hogy golyofogo szerepet toltenek be 1-2 ember jatekahoz:D

Golyófogásra a legjobb példa a Rebels. Vajon mi másért olvasztották be annó az RD-t? Sőt, a tőlünk átmenekült 3 játékosból 2 semmi segítséget nem kapott tőlük, és azonnal befoglaltuk őket. Ha jól tudom ezek a játékosok, akik golyófogónak használtak sokakat most a Te klánodban vannak. :) Neked pedig nem statot, hanem a térképet ajánlom figyelmedbe. Akik kiléptek Tőlünk, 1 kivétellel nem voltak fronton, tehát hogyan is lehettek golyófogók?
 

DeletedUser

Vendég
Hát, ahhoz képest hogy akik kiléptek nem voltak fronton, elég szépen bebarnult a déli fronton a térkép.
Kassai1 és Olm is frontjátékosok, sőt Ice is csak neki kisebb volt a frontja.
De valami oknak akkor is kellett lenni hogy eljöttek onnan, ha annyira jól működnének a dolgok ott maradt volna mindenki.
 

DeletedUser

Vendég
Mennek a szövetségeshez, mindenkinek ott a meghívó és a megkeresés. Szerintem nem árulok el nagy titkot, ha azt mondom hogy minden az inso ellen harcoló klán nagyobb játékosa ott fog kikötni még ebben az évben :), szóval jól működik minden, csak mindenki rendezi a még megmaradt ügyeit a régi klánjában, és reméljük ha átlépkedünk beelőzzük a vezető klánt.
 

DeletedUser15762

Vendég
Látom belelátsz a klánba és a fejembe :D Az az ötlet persze meg se fogant benned, hogy akik a Ti régi tagjaitok befoglalásával kékbe szorultak, azok játszani szeretnének? :) Elvittél Tőlem 5 falut? Gratulálok hozzá. Nézd meg légyszives a statomon, hogy mikor vitted el azt az 5 falut és, hogy mikor kezdte el Free átfoglalni a falvaimat. Várj, megkíméllek a keresgéléstől. A neki szánt falvak felét már átfoglalta mire Te ott betámadtál. A nagyképűsékből visszavehetsz, nem minden rólad szól, ezt jobb ha tőlem tudod.

Én nagyon jól tudom hogy mikor foglalt ott free tőled kb 10-12 falut utána több mint 1 hónapig nem foglalt semmit, miután támadtam és foglaltam ott 8 falut összesen utána free elég gyorsan befoglalta az összes többi ottani faludat ami valószínű nem volt tervben csak nem jutott mindenhova 20 falu védő:D

Nagyképűségről jobb ha nem beszélsz, mert napokig verted magad az inso topicba mekkora királyok vagytok hogy foglaltatok kokasstól és gyuritól de azzal hogy tőlünk mennyit foglaltál azzal miért nem dicsekedsz?:D
 

DeletedUser

Vendég
Mennek a szövetségeshez, mindenkinek ott a meghívó és a megkeresés. Szerintem nem árulok el nagy titkot, ha azt mondom hogy minden az inso ellen harcoló klán nagyobb játékosa ott fog kikötni még ebben az évben :), szóval jól működik minden, csak mindenki rendezi a még megmaradt ügyeit a régi klánjában, és reméljük ha átlépkedünk beelőzzük a vezető klánt.

Ha mi is elkezdünk nem át, hanem vissza lépkedni, akkor sosem:D mellesleg az INSOnak nem csak az N V8 a szövetségese..... miről is beszélünk?:rolleyes:
 

DeletedUser14775

Vendég
Golyófogásra a legjobb példa a Rebels. Vajon mi másért olvasztották be annó az RD-t? Sőt, a tőlünk átmenekült 3 játékosból 2 semmi segítséget nem kapott tőlük, és azonnal befoglaltuk őket. Ha jól tudom ezek a játékosok, akik golyófogónak használtak sokakat most a Te klánodban vannak. :) Neked pedig nem statot, hanem a térképet ajánlom figyelmedbe. Akik kiléptek Tőlünk, 1 kivétellel nem voltak fronton, tehát hogyan is lehettek golyófogók?

Az Rd klannal nem golyofogot hanem ujabb frontot kapott a Rebels de ezt tolem kicsit jobban tudjak az akkori vezetoik.
Es azoknak a jatekosoknak akik te szerinted en klanomban vannak koszonom hogy itt vannak, nelkuluk tenyleg az en klanom lenne csak igy legalabb mienk a klan:D
Statot ritkan nezek benezted felesleges megnezni, hogy csusztok minuszba egyre jobban azt anelkul is tudom:D
De emelett a terkepet is szoktam nezegetni olyan szep es naprol napra szebb, az ujabb golyofogok meg vedoket ugysem kapnak kicsit konyebb dolgunk lesz mert ugyebar nemfer bele hogy mindenkit csore toltsetek a fronton igy azok nem is golyofogok csak vedo nem jut nekik mert azokat a magukat felsobb vezetonek vallo valakik mar kiigenyeltek a klantol:D
Tehat akkor a legutolso klanelhagyotok nem azert lepett ki toletek mert golyofogonak hasznaltatok csak azt elfelejtettetek kozolni vele hogy vedoket nem kap ha bajba lesz hanem azert mert keszul a Gigantikuszba:confused:
Altasd magad meg egy kicsit es probaljatok meg szediteni akik maradtak hogy minden rendben, adjatok nekik frontot hamar beszorultak igerjetek fut fat hozza, csak igergessetek az megy, es majd amikor a legujabb delikvens is rajon hogy at.....tok akkor megy a gigantikuszba mert ugye ez volt a tervben:p
Egyet elfelejtesz, hogy akik kiszaltak golyofogo szerepbol beszelnek masokkal is nemcsak veletek es igy megha kozvetve is de uljut hozzank is 1-2 aprosag a minden renben levo klanotokrol. :D
Mar bocsanat hogy beleszolok a klanugyeitekbe de gondoltam meg kell tennem, legkozelebb konyebb lenne ha meg mielott meg valaki is kilepne tokig beny...ok neki es akkor talan maradni is fog mert igy utolag mar akarmilyen fenyesre lehelitek a hatsojat nem fog visszamenni, inkabb megy a Gigantikuszba:D
 

DeletedUser

Vendég
Tehat akkor a legutolso klanelhagyotok nem azert lepett ki toletek mert golyofogonak hasznaltatok csak azt elfelejtettetek kozolni vele hogy vedoket nem kap ha bajba lesz hanem azert mert keszul a Gigantikuszba
Melyik Gigantikuszra gondolsz? A DEKSV vagy az =EF=re?:D:D
 

DeletedUser15762

Vendég
Hat az ugy volt bort ittunk (vizet predikaltunk) nagyon berugtunk:D megszedultunk es ossze vissza kezdtunk beszelni itt kint.
A masok szemeben a szalkat de a sajatomban a gerendat se tipusu hozzaszolast olvashattunk akkor:D
De ahogy latom mar oszlasnak indult a tettem, csak azt nem ertem miert nem vette eddig eszre sok tag hogy golyofogo szerepet toltenek be 1-2 ember jatekahoz:D

Azt hiszem van erre egy nagyszerű közmondás: Fejétől bűzlik a hal:D
 

DeletedUser

Vendég
Ha mi is elkezdünk nem át, hanem vissza lépkedni, akkor sosem:D mellesleg az INSOnak nem csak az N V8 a szövetségese..... miről is beszélünk?:rolleyes:

Lépjetek vissza, nem az én dolgom. A szövetségeseiről meg egy szót sem szóltam, de teljesen mind egy, elmondhattad amit szeretnél ez a lényeg, most már tudjuk az insonak nem csak egy szövetségese van. Igazad van holnap szép időnk lesz.
 

DeletedUser

Vendég
Tiszteletem!

A legjobb 40 játékos az INSO-n és az N V8-on kívül 412 millió pontot ad össze a jelenlegi TOP40 INSO 437 milliójával szemben.

Köszöntem
 

DeletedUser

Vendég
Ez igen:D gyors reakció:D most mindenki alszik, vagy épp alkuszik????:eek::rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Tab.Ooo
Member

Csatlakozott: 11-11-19

Régi #247 2012-10-01, 15:02 Ugrás a tetejére Válaszol idézettel Hozzászólás összetett idézése Gyors válasz erre az üzenetre
Mennek a szövetségeshez, mindenkinek ott a meghívó és a megkeresés. Szerintem nem árulok el nagy titkot, ha azt mondom hogy minden az inso ellen harcoló klán nagyobb játékosa ott fog kikötni még ebben az évben
nem beszéltél szövetségesekről?:cool:
 

DeletedUser

Vendég
Az sfsk-ról volt szó, hogy vannak akik leléptek onnan. Erre reagáltam, hogy semmi rendellenes nincs a dologban mennek a szövetségesükhöz. Szó sem volt az insoról és szövetségeseikről. Legközelebb ne csak elolvasd értelmezd is kérlek.

De berakok egy elég egyértelmű dolgot amit nem lesz nehéz értelmezni, nem ide egy másik fórum részbe.
 

DeletedUser15762

Vendég
Az sfsk-ról volt szó, hogy vannak akik leléptek onnan. Erre reagáltam, hogy semmi rendellenes nincs a dologban mennek a szövetségesükhöz. Szó sem volt az insoról és szövetségeseikről. Legközelebb ne csak elolvasd értelmezd is kérlek.

De berakok egy elég egyértelmű dolgot amit nem lesz nehéz értelmezni, nem ide egy másik fórum részbe.

Nem akartak ők maguktól lelépni másik klánba csak nagyon elegük lett egy 1-2 emberből, ami persze érthető.
 

DeletedUser

Vendég
Lehet, az igazi indítékokat nem ismerem. Végeredményben azért nincsenek rossz helyen.
 
Fent