V12 - Szabadkőművesek

DeletedUser

Vendég
csak azért gondolta tyuki biztos, mert eltünt a Cru-profiljáról...
 

DeletedUser

Vendég
no, erre kiderül h abbahagyja...:(
ez érzékenyen érintett párunkat itt...
 

DeletedUser12440

Vendég
Hát minket mindenki itt hagy:confused:

"A kudarcok hozzátartoznak mindenki életéhez. Rossz emlék? Fájdalom? És akkor mi van?! Hagyjuk abba, szálljunk ki, dobjuk be a törölközőt? Hát nem! Ha úgy érzed, hogy kész, nem bírod már, a szíved megszakad, akkor is harcolnod kell - méghozzá a legnagyobb lángon, épp azért hogy érezd: életben vagy. Gyűjts erőt, dolgozd fel a múltad,"
 

DeletedUser

Vendég
no mindegy, kár...

azért elköszönhetett volna tőlem...tilk is azt igérte h majd még beszélünk, aztán meg csak törölt egyik pillanatról a másikra:S
 

DeletedUser16216

Vendég
Ne szomorkodj Ramon Tavi miatt, biztos fogtok még találkozni, s akkor folytatódhat a "szerelem". ;) Tilk meg csak önmagát adta... :rolleyes:


Csillag voltam, megjegyzem, értelmesen talán velem is lehet beszélgetni. S sorolhatnám még a neveket, úgyhogy picit kikérem ezt a fajta negatív megítélést, pláne látatlanba....
De csak picit, s inkább költőiként, úgyhogy:

nagyon szép napot kívánok Mindenkinek!:):):)
 

DeletedUser

Vendég
igazad van, meg kell h kövesselek, ígérem nem általánosítok többet! ;)
 

DeletedUser16216

Vendég
Köszönöm, bár tényleg nem voltam "agyon-sértődve"... :) s hogy pontosítsak, nem általánosítottál, hanem szűkítettél... :) Pazaros szombatnak nézünk elébe, a nap süt, seregek kocognak, ébred a nép, az iskolások is aktívak, az ebéd főőődögél, mi kell még? Mondjuk a sörön és kávén kívül? :):)

Ne legyetek jók! ;)
 

DeletedUser

Vendég
mi lesz ebédre? csak h csorgassam a nyálam picit;)

nekem ma maximum annyi jut térben-időben h utba ejtek egy főzelékfalót:S
 

DeletedUser

Vendég
Gyere Ramon..meghívlak egy igazi zalai disznótorosra:) nálunk éppen az készül:)
 

DeletedUser

Vendég
ááá...bekaptam egy finom főzeléket, mindjárt kezdődik a sörtúra:)
 
Fent