Organised Destructive Aggression(ODA)

DeletedUser8416

Vendég


MI MÉG HISZÜNK A TISZTA JÁTÉKBAN!




Óóóóó Hatalmas Blaze! A tiszta játék megtestesítője! A magyar serverek gyöngye! Te drága :)

GMF_www.kepfeltoltes.hu_.png


Mesélj már, ez hogy lehet? :D
Várj, kitalálom! Te nem is tudtál róla! Ugye? kérlek, ne kelljen csalódnunk Benned. Egy világ omlana össze :cool:
 

DeletedUser13719

Vendég
Óóóóó Hatalmas Blaze! A tiszta játék megtestesítője! A magyar serverek gyöngye! Te drága :)

GMF_www.kepfeltoltes.hu_.png


Mesélj már, ez hogy lehet? :D
Várj, kitalálom! Te nem is tudtál róla! Ugye? kérlek, ne kelljen csalódnunk Benned. Egy világ omlana össze :cool:


ÉN például tény és való hogy nem tudtam róla,de azt tudom hogy ti nem a tiszta játékról vagytok híresek :/

És igen,biztos vagyok benne hogy Blaze nem tudott erről!
 

DeletedUser8416

Vendég
Kedves Mulan!

Ne légy naiv.. Rólad nem is feltételeztem volna ezt, illetve senki nem is állította, hogy Te részt vettél ebben.
Ha úgy gondolod, biztos alapod van arra, hogy mi nem játszunk tisztán, akkor tedd meg a megfelelő lépéseket, jelentsd a Supportnak, vagy bármilyen módon bizonyítsd ezt. Én is ezt tettem, a lehetőség adott számodra is.

Addig is kérlek, maradj meg igazi ellenfélnek, ne vádaskodj.

G.
 

DeletedUser

Vendég
Most nem adtok el játékost?
A klántagjaitok közül Mulan?
Megveszem megint! Te elég kreatív vagy, majd kitalálsz valamit, amiért nem kell bevédeni és kilehet tenni a klánból!

Szerencsém volt, hogy nem beszéltem veletek skypen és ez így meg van a KH-n, tehát bizonyítható!

Egyébként még mindig tartom magam az ott vállaltakhoz, elevenítsük fel:
falvanként adok 2 milliót (mint a levélben is vitatkoztunk rajta, nem nyersanyagonként külön-külön, hanem összesen két milla)

Tehát Mulan megkérdezem, eladó még a =GMF= klán, mert zsebből kifizetlek!


Amikor megszólaltok a tisztességről jusson eszetekbe, hogy minden visszaüthet rátok egyszer!
Azt hiszem a =GB= kiárusítása is tervbe volt, de mivel nem tudtunk "megegyezni", így nagy hangúan kiálltatok mellettük és azóta dúl a lovestory.

A =G= kláncsalád nem tesz ki játékost, de akit elkezdek foglalni, még 24 óráig sem marad a tagjuk! Tegnap 1 repült, valami gekkooo
...holnap kettő játékos fog repülni, megnőtt az étvágyam. :) Egyszer csak elfogynak a vegyes falvaik! Egyetlen egy falut nem találtam, ami ne vegyes lett volna. Ez igen, ez a =G= család. Mindenkit felvesztek, jók lesznek ágyútölteléknek, csak ne ti legyetek a célpontok. Támadni könnyebb!

Egyébként, mielőtt lehazugoznál, kérlek jól gondold meg, mert erről tud a környéken levő összes =GMF=-es játékos is, ezért nem bíznak bennetek és csak azért maradnak mert nincs jobb lehetőség.

A V18-on csak egymilliót tudok ajánlani a falukért, stippi-stoppi.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16024

Vendég
Jöhetnek a szidások a rossznál is rosszabb levelek, hogy milyen alattomos játékot játszunk..
Én ezt úgy fogom fel, hogy Taktika a Titkos Szerver taktikán alapul amit mi alkalmaztunk a legjobban és szerintem ezen játékosok dicséretet érdemelnek kiváló munkájukért!

Megpróbáltunk a klánt helyes úton terelni, szerintem sikerült is:)

Én ezt a szervert csak Klánháború hiánya végett kezdtem el, és ez lett belőle bekebelezett e jó társaság, amit persze nem bántam meg:)
Kiváló köszönet Gaganak és a Vezetőség többi tagjának, hogy segítették munkámat/munkánkat!

És kimerem mondani köszönet a Gúnyos család tagjainak, hogy tanítottak minket ellenállásukkal sokat tanultunk tőlük!
Kaptunk hideget, meleget de ez így van rendjén nem törtünk meg és ez vezetett minket idáig:)


Le a kalappal mindenki előtt, köszönöm, hogy itt lehettem!




Üdvözlettel:
Hattori Hanzo ODA Vezetőség
 

DeletedUser

Vendég
Én tényleg csak gratulálni tudok bár jobb lett volna ha harccal nyertek^^

Üdv:
A
 

DeletedUser

Vendég
Én tényleg csak gratulálni tudok bár jobb lett volna ha harccal nyertek^^

Üdv:
A

Köszönöm!

Gratulálok én is nektek, bár jobb lett volna, ha harcoltok is. Lehetőségünk lett volna harccal nyerni s most nem kifogásolhatnál semmit, de hát akkor meg nem éreznéd jól magad! Van ez így, majd a következő szerveren megmondod, hogyan nyerjünk!
yeahhh.gif
 

DeletedUser

Vendég
Gratulálok a győzelemhez!
Biztosan sokan vannak "gáncsnélküli lovagok" akik a "tiszta erkölcs" vagy valamilyen más elv nevében megpróbálják csökkenteni a győzelmetek értékét. Ne halgassatok rájuk. Inkább arra gondoljatok hogy a győztest csak a méltatlan ellenfelek becsmérlik.
Szép volt lányok, szép volt fiúk!:)
 

DeletedUser16178

Vendég
Jöhetnek a szidások a rossznál is rosszabb levelek, hogy milyen alattomos játékot játszunk..
Én ezt úgy fogom fel, hogy Taktika a Titkos Szerver taktikán alapul amit mi alkalmaztunk a legjobban és szerintem ezen játékosok dicséretet érdemelnek kiváló munkájukért!

Megpróbáltunk a klánt helyes úton terelni, szerintem sikerült is:)

Én ezt a szervert csak Klánháború hiánya végett kezdtem el, és ez lett belőle bekebelezett e jó társaság, amit persze nem bántam meg:)
Kiváló köszönet Gaganak és a Vezetőség többi tagjának, hogy segítették munkámat/munkánkat!

És kimerem mondani köszönet a Gúnyos család tagjainak, hogy tanítottak minket ellenállásukkal sokat tanultunk tőlük!
Kaptunk hideget, meleget de ez így van rendjén nem törtünk meg és ez vezetett minket idáig:)


Le a kalappal mindenki előtt, köszönöm, hogy itt lehettem!




Üdvözlettel:
Hattori Hanzo ODA Vezetőség

Meddig is tartott ez a szerver ?
6 hónapig ? :eek:
Ennyiért beregizni sem érdemes :D:D
 

DeletedUser16178

Vendég
Köszönöm!

Gratulálok én is nektek, bár jobb lett volna, ha harcoltok is. Lehetőségünk lett volna harccal nyerni s most nem kifogásolhatnál semmit, de hát akkor meg nem éreznéd jól magad! Van ez így, majd a következő szerveren megmondod, hogyan nyerjünk!
yeahhh.gif

Ha jól vettem észre a 15-ös világon is játszol (játszottál) , ezzel az accal a Spártában méghozzá :):)
Skulls-t elsüllyesztetted ,aztán jöhetett a Spárta .....
Jól döntöttem hogy nem kértem meghívót :D:D
 

DeletedUser15923

Vendég
szép volt ODA

Én nem vagyok olyan mint más játékosok a Revenge tagja vagyok/voltam de sokszor küzdöttünk velük és kaptunk hideget s meleget de itt v 16-on tanultam meg azt h mi is az a klánháború ezen a szerv
hideget/meleget. Remélem ha lesz világ 18 találkozunkveluk újra :) :D
 

DeletedUser13406

Vendég
Ha jól vettem észre a 15-ös világon is játszol (játszottál) , ezzel az accal a Spártában méghozzá :):)
Skulls-t elsüllyesztetted ,aztán jöhetett a Spárta .....
Jól döntöttem hogy nem kértem meghívót :D:D


;););)ez jó volt olvasni:))
 

DeletedUser

Vendég
;););)ez jó volt olvasni:))

Bármit szívesen olvasol, s nem érdekel, hogy mennyi a valóságtartalma, ha rólam van szó? Nagyon haragszol? Mély seb, sértettség, irigység! Ideje lenne túl tenned maga ezen. Játék volt csupán és valakinek nyernie kell.
Én gratulálok neked.
Gratulálok a tisztességes játékosaidnak is, kérlek tolmácsold nekik.

A V16-nak vége lesz pár óra múlva!
Én nem háborúzok utána veletek, mert nem kell már a falutok, nem kell ...! Az meg nem az én dolgom, hogy milyen ember áll egy account mögött.
 

DeletedUser13406

Vendég
Bármit szívesen olvasol, s nem érdekel, hogy mennyi a valóságtartalma, ha rólam van szó? Nagyon haragszol? Mély seb, sértettség, irigység! Ideje lenne túl tenned maga ezen. Játék volt csupán és valakinek nyernie kell.
Én gratulálok neked.
Gratulálok a tisztességes játékosaidnak is, kérlek tolmácsold nekik.

A V16-nak vége lesz pár óra múlva!
Én nem háborúzok utána veletek, mert nem kell már a falutok, nem kell ...! Az meg nem az én dolgom, hogy milyen ember áll egy account mögött.


Ugyan már babám!!!.-))) a valóságtartalmat beraktam oda ahol mindenki olvashatja..van egy átka ha sokat és össze vissza írunk..elfelejtünk dolgokat..hidd el firka nincs veled bajom,a te életed a te becsületed és minden egyéb..ügyesen használod a szavakat de csak üres szavak valóságtartalma nincsen,hisz aki belát egy másik klán fórumjára az tudja ki kit helyettesít..és te ezeket tudtad,hisz kérkettél vele..,és hidd el babám ezzel sincs bajom..Lehetsz akár milyen nagy ember,a neved megpecsételődőtt,és ezt te is tudod,hisz a név kötelezz!!fikázhatsz mindenkit ,verheted a billentyüzetet,de a vélemény rólad sajna negatív.Tudod egy szerver első emberének példát kéne mutatni ..anno a V1 en a világ első embere.még valamikor 2008ban egy jános nevű ember volt..Na az tényleg tudta mit is jelent a szerver első emberének lenni..Tanítanod kéne,de nem úgy hogy kész falukba beülünk,és verjük utána a mellünkket..Azt írtad nekem és majd azt is felrakom ,hogy téged sért az amit olvastál profilomon,de még annyi bátorságod sem volt hogy megvárd míg írok letiltottál.ezért irtam itt amit írtam,és ezt most is, és mindig állni fogom.!!!Felesleges spanolnod magad.vigadj örülj 32:53 mert ennyi idő van hátra..és majd akkor vesd az első kővet rám vagy bárkie,ha bele néztél a tükörbe...azért csókollak.-)):p:eek:
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Mint érintett pár szót én is szólnék...

Az ODA igen is harcolt. A v16 klánjai közül legaktívabban. Ezt mutatja a statisztika is.

LET

1 Organised Destructive Aggression 71,73 Mio.
2 Gúnyos Mese Figurák 69,84 Mio.
3 =Fusion.Dragon= 57,15 Mio.

LE

1 Organised Destructive Aggression 118,10 Mio.
2 Gúnyos Mese Figurák 117,93 Mio.
3 =Fusion.Dragon= 78,34 Mio.

Mind ezt úgy érte el a klán, hogy később alakult mint a többi. Tehát a harc részét senki sem veheti el a klántól... hiszen a stat nem CSAL!

Ezen kívül pedig az ODA valóban nem a harcal (bár azzal is) emelkedett ki a V16 klánjai közül, hanem a hihetetlen tudatossággal amit a vezetői a Titkok megszerzéséért megtettek. Értem ez alatt a tudatos költözéseket a titkok várható lerakásának helyére illetve az a módszer ahogy a Titkokat megtartottuk attól a pillanattól, ahogy azok hozzánk kerültek.

Ebben a klánban hihetetlen csapatmunka ami a tagokat jellemezte. Akkor látta belülről a klánt illetve a vezetőségét azt tudhatja (nekem volt szerencsém hozzá mint az ODA klán akadémiájának vezére) mennyire ott volt mindenki amikor bármilyen segítség kellett mennyire nem az volt az első, hogy csak ÉN... nem a saját érdekeiket nézték a tagok hanem azt tartották szem előtt, hogy mi kell ahhoz, hogy a szervert megnyerjük.

És ennek a szellemi vezére és legtöbbet érte tevő emberke gaga0224 volt.

Köszönet neki és gratulálok mindenkinek aki részt vett ennek a szervernek a megnyerésében legyen az ODA vagy ODA-T klántag.

Sziasztok!
 
Fent