Wwnes :)

DeletedUser7952

Vendég
lasov, édesmindegy hanyadik leszek később, hiszen én a győztes klánban ugysem veszek részt - de mivel ezt már szövetségen belül agyba-főba letárgyaltuk, gondoltam csak eljut hozzátok is az infó vmikor;)

Most eljutott, sajnos nem érek rá a fórumotokat olvasgatni:D
 

DeletedUser14533

Vendég
apropó...terveznek ide a közeljövőben majd magyar classic-szervert, tud erről valaki vmit?

Nem láttam infót arról, hogy tervben lenne. nem is hiszem, hogy megéri az anya cégnek classic szervert fenttartani már. Gyanítom alig van belőle bevétel. ;)
 

DeletedUser

Vendég
pedig rengetegen visszasírják ám a régi időket
no alvás, no haditábor, no titkok, és legfőképpen, ami leginkább mindenkinél kicsapta a biztositékot, no pf-ért épitkezés/egység/nyersanyag
ez már rég nem az a játék, ami elkezdődött - pont ezért rengetegen forditanak hátat már a játéknak.
inditani egy ilyen szervert is, a leendő v20, vagy mittudomén hánnyal párhuzamosan semmibe nem kerülne a cégnek.

Hacsak...hacsak nem attól félnek, hogy akkor mindenki inkább arra regisztrálna, és ezáltal kevesebb pf-et költene a játékra;)
pedig ez sztem hibás hozzáállás. Akik tudnak és akarnak is pluszt költeni e játékra, azok miért mennének klasszikra??
viszont akik eddig pont az esélyegyenlőtlenség miatt csömörlöttek meg, azokregelnének a klasszikra, ahelyett h végleg abbahagynák a játékot.

Másrészt...mégha nem lenne is igazam, ugyan milyen bevételkiesést jelentene ez nekik...? szinte asemmilyet, ezt a párezer játékost nézve...többszázezren játsszák angliában és németország-ausztriában együttvéve
nem mellesleg, ott is inditottak nemrég klasszik-szervert...azért kérdem, h itt mi lesz a jövő?
 

DeletedUser14533

Vendég
Ha őszinte akarok lenni akkor be kell valljam, hogy nem követem nyomon a külföldi világok indítását.

Én is be szoktam nézni a friss világokba itt a KH-n de az az igazság, hogy még ha lenne is annyi zsetonom, hogy tartsam a tempót a pénzes népséggel...akkor sem tenném.

Kezdi elveszíteni a játék érzetét a dolog, valóban. Az alvás egy dolog szerintem , viszont az, hogy pénzért 1:1-es arányt szülnek neked a piacon és még pluszba felnyomod a bányáid termelését is... nem túl esélyegyenlő az biztos. Ahogy mondjuk a PF ill a fiókkezelő az biszont egy bizonyos faluszám után legalább a PF-et az emberek megveszik mert átláthatatlan lesz nélküle a játékuk. (A haditábor elérhető? :O Azt hittem nem került bevezetésre végül....mint a belső chat....Javíts ki ha tévedek! :) :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
találjuk már ki igy gyorsan és közösen, h ki a jó fene törli állandóan szegény Belfegor topicját a fórumunkon..?

:)

ötletek? ;)
 

DeletedUser

Vendég
Valami szerencsétlen aki másolás helyett a törlés gombot nyomja meg:D:D
 

DeletedUser

Vendég
Side 1:
Tribes: -CsB-
Side 2:
Tribes: #Cru#, #Cru2#

Timeframe: Múlt hónap

Összes foglalás:

Oldal 1: 1,871
Oldal 2: 2,701
Különbség: 830

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,053
Oldal 2: 155
Különbség: 898

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 17,691,967
Oldal 2: 25,592,210
Különbség: 7,900,243

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 10,366,044
Oldal 2: 1,534,492
Különbség: 8,831,552

chart
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.
Mikor utoljara neztem be ide, akkor meg a Sas arcoskodott. Most ugy latom mintha nem nagyon mutogatna magat.
 

DeletedUser

Vendég
Meg még páran kiálltak a pályáról... kérdés, hogy csak kerékcserére, vagy végleges motorhiba miatt:)
 

DeletedUser

Vendég
Olyan csend van itt... fel is teszek egy egy statot..legalább legyen színes a fórum:D

Side 1:
Tribes: -CsB-
Side 2:
Tribes: #Cru#

Timeframe: Utolsó negyed év

Összes foglalás:

Oldal 1: 4,218
Oldal 2: 6,141
Különbség: 1,923

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 2,261
Oldal 2: 389
Különbség: 1,872

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 40,118,021
Oldal 2: 58,212,198
Különbség: 18,094,177

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 22,467,254
Oldal 2: 3,786,010
Különbség: 18,681,244

chart
 

DeletedUser14031

Vendég
Ez nagyon szép Grat a klánnak.... És még mindig 48 óránként lehet aludni ha jól emlékszem ezen elég jó kis vita alakult ki!
 
Fent