~SoD~

DeletedUser15832

Vendég
Tessék :D
Ezeket támadóval is ki tudnám védeni :p

[SPOIL]
pro_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[/SPOIL]

Az a baj hogy nem csak ennyi jön bónuszba../bár ez csak nektek baj/
Több száz támadás :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Tessék :D
Ezeket támadóval is ki tudnám védeni :p

[SPOIL]
pro_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[/SPOIL]

Az a baj hogy nem csak ennyi jön bónuszba../bár ez csak nektek baj/
Több száz támadás :)

Lehet, hogy több száz megy bónuszba, de több 1000 meg nappal, erre csak annyit mondok van miből :):D:D
 

DeletedUser

Vendég
Ez is igaz de most néztem körbe nálatok nincs valami hatalmas védelem :D Azt hittem azért komolyabban vesztek minket.De addig jó míg lebecsülitek az ellent ;)
 

DeletedUser

Vendég
hát én meg hallottam olyanról hogy állítólag az frd vezetők kaptak olyan ajánlatot a Spártától hogy a hiányzó titkokkal az frd vezetők és még pár játékos átmegy a Spártába és akkor vége is a szervernek :D
Remélem csak kacsa :)
Bér ez inkább most derűljön ki,mert akkor nem invesztálok több pénzt a játékomba :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nem adok,de azért mégis jó lenne tudni, hogy érdemes-e pénzt beleölni,egy teljesen hiábavaló játékba :D
 

DeletedUser4544

Vendég
Kedves Rampage! Mindenki nemlehet vérprofi. Speciel amit én támadtam, jack sparrow, ott mindenhol leütöttem 1re a tanyat.
Ezek a támadások arra jók hogy összecsiszoljuk a népet. Több mint 2000nukeot kaptatok a nyakatokra szinte az egész klán megindult. Amiket támadtunk mind kiürült. Remélem a folyamatos harcok alatt 1 hó múlva is ilyen nagykedvel játszol, amikor már 3. olyan kör lesz hogy még felse tudod építeni a tanyat de látod az újabb bejővőket. Következőre te leszel az én célpontom, sőt a következő a te összes faludra csak olyanokat választok, olyan játékosokat, akik minimum 100 katával rendelkeznek. Most szétkellett osztanom igazságosan. Mindenkire jusson keményebb falat, meg olyan aki még csiszolatlan gyémánt, de harcok alatt edződünk meg....
 

DeletedUser15832

Vendég
Amiket támadtunk mind kiürült.

Hát nálam néhol falat se karcoltatok, 1 falumat se tudtátok kiüríteni, pár falut üresen hagytam, egyedül onnan mentek vissza az egységeitek..
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Büszke lehet a vezír,hogy a tagjait sz@rrá verik mert az összes védelmet magához gyűjtötte be
 

DeletedUser15832

Vendég
Büszke lehet a vezír,hogy a tagjait sz@rrá verik mert az összes védelmet magához gyűjtötte be

A fronton vagyok, ezért lettem így bevédve..
Ha más lett volna a fronton akkor ő lett volna bevédve :)
Nekem is csak a fronton lévő faluim voltak teli védővel, a hátsókban szabadon rombolhattatok volna, ha küldtetek volna katákat, de így csak a fal ment le :D
 

DeletedUser

Vendég
Ott van pl Jack nála tized annyi sem volt és most sincs mint nálad :) A lényeg,az önfeláldozó csapat,grat ügyesek vagytok:p
 

DeletedUser4544

Vendég
Szerintem az elszigetelt falvakat bevédeni öngyilkosság, és az igazi frontos falvaitok nem voltak bevédve, azok lettek szétkatázva, megis indultak a fiuk, foglalnak is szép számmal már titeket. Aztán majd eltünik a védő abból a 10-15 elszigetelt faluból is. Szerintem a frontot kellett volna védenetek, nempedig az elszigetelt falukat, de ti tudjátok mi csak örülünk, legalább méghamarabb elsöprünk innen titeket;)
 

DeletedUser4544

Vendég
Milyen 12 faluról beszélsz? Holnapra 20 felett lesz, aztán mégtöbb...
Frontharcosaink direkt nemküldtek nukeot, a többiek pucoltak előttük, őkmostmár csak mennek előre az üres falvaitokon keresztül.....
 

DeletedUser

Vendég
Nem kell nekik megmagyarázni vigyori :) Mi kezdők vagyunk nem látjuk át a dolgokat,hagyd hagy tanítsanak meg minket játszani
 
Fent