Ki állítja meg a v17-es világ TOP.1. klánját ?

DeletedUser

Vendég
A kérdést azért tettem így fel,hogy a mindenkori No1. helyezett klán tagjai itt kéjelegjenek, dicsfényben és erényben,majd amikor kihunynak,ne felejtsék el a kellő indokkal menteni az irhájukat :D
 

DeletedUser15651

Vendég
Csinálj még 1000 Topicot... ennyire ne akarj már feltűnő lenni.. bár ha már a játékoddal nem tudsz akkor legalább itt mi? :))
 

DeletedUser

Vendég
Az első hozzászólás , köszönjük szépen !

De valami kultúrember is szóljon már hozzá ne csak suttyó falva lakói :D
Egyébként a frappáns játékodat nem tudja senki sem túlszárnyalni v17-esen, ebben igazad van , a frappáns elbukást sem :D Tanítanod kéne MESTER :eek: :eek:

A felső tízezer véleménye sem érdekel !! :D
Igazából azokra vagyok kiváncsi ,akiknek mondanivalójuk is van :rolleyes:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Sajnos ide csak suttyú falva lakói járnak fel, szóval hiába válaszol bárki, nem fogják vágyaidat kielégíteni :S
 

DeletedUser

Vendég
Jó reggelt :)

Darki, nem értem, hogy miért teszel fel olyan kérdést, amire már úgyis tudod a választ .. Eddig is minden top1 klán, ha elbukott 99,9%-ban saját magát állította meg :)
 

DeletedUser15106

Vendég
Csak villogni akar.:p

Bár nem értem, akkor miért nem ment rendőrnek? :confused: Ott megtehetné :D
 

DeletedUser

Vendég
Csak villogni akar.:p

Bár nem értem, akkor miért nem ment rendőrnek? :confused: Ott megtehetné :D

Azért nem,mert 146 körüli az IQ-m :D:D
Az alap IQ teszt felmérő szerint :)


Bár a 200-as IQ teszt kérdéseiből is sokat tudtam amit a cimborám nem :D

Ekkora IQ-val pedig már nem lehetsz kormány alkalmazott, de csöves az igen :D

Ezek a nagy igazságok az életben ;)

Az emberiség 68%-a 85–115 közötti IQ-tartományba esik. A 140 feletti IQ-val rendelkezőket tehetségesként, míg 175 feletti eredménnyel rendelkezőket zseniként szokták emlegetni.
Bár sokáig úgy tartották, hogy a magas IQ egyenes arányban van a sikerrel mind a tanulmányokban, mind a munkavégzésben, az utóbbi évek vizsgálatai azt mutatják, hogy a sikeres életvitelhez az IQ szintje max. 20%-ban járul hozzá.

forrás

Van benne valami :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
ehhez az IQ dologhoz csak annyit: úgy tartja a mondás, hogy boldogok a lelki szegények....146-tal tehát ritkán lehet mosolyogni. :D
 

DeletedUser

Vendég
tegnap már "csak" 117 volt :D:D
De látom a Tied sem tengi túl túlzottan a 100-as szintet ,mivel az IQ és a lelki az két egymástól teljesen különálló dolog :rolleyes:
Látod ? már meg is buktál a vizsgán :D

Amúgy ez az IQ teszt totál elvont és nagy hülyeség,annál is inkább,mivel az agykontrollal lehet növelni az iq-t ,amiről eddig azt mondták hogy születési adottság. Tehát mégsem az.
 

DeletedUser

Vendég
a lelki szegénység az nem lelki dolog!!! azokra mondják akik együgyüek ( akik lükék, hülyék, bolondok).....
lehet, hogy még sem buktam meg.....huuu remélem 146 alatt maradtam mert ma zöldpardon és Zoral koncert a vip-ben.....
 

DeletedUser

Vendég
De jó neked full :) Hétvégén már én is otthon leszek nem tudsz valami jó koncertet vasárnapra? Pesten?
 

DeletedUser

Vendég
De jó neked full :) Hétvégén már én is otthon leszek nem tudsz valami jó koncertet vasárnapra? Pesten?

annyira azért nem is offolódik a dolog !! :D:D:D

Tehát a "lelki szegény" az egyűgyű :) Értem ! És ezek a boldogok ? Akkor benevezek,mert általában én is mindig örülök :D

Tehát megtudtam ma hogy hülye vagyok :p
Kész . Kösz . Klassz !
:D
 

DeletedUser10079

Vendég
A katolikus vallásban látom nem vagytok otthon.:)

"Boldogok a lelki szegények,mert övék a mennyek országa."
Máté 5:3.

A lelki szegény pedig az,akinek nins dicsekedni valója isten előtt,nem a bolondok.

UI:
Még véletlenül sem szeretnék vallási témában vitatkozni külső fórumon,tehát ezt csak azért irtam,h ti is tudjatok róla.:)
 

DeletedUser15525

Vendég
A katolikus vallásban látom nem vagytok otthon.:)

"Boldogok a lelki szegények,mert övék a mennyek országa."
Máté 5:3.

A lelki szegény pedig az,akinek nins dicsekedni valója isten előtt,nem a bolondok.

UI:
Még véletlenül sem szeretnék vallási témában vitatkozni külső fórumon,tehát ezt csak azért irtam,h ti is tudjatok róla.:)

Ez így igaz.
 
Fent