Vegjatek

DeletedUser15204

Vendég
Sziasztok!

Lenne egy banalisnak tuno kerdesem.

Most hogy itt a vegjatek, mikorra varhato a szerver vege? Nehezen tudom elkepzelni hogy 2 honap mulva vege lesz a v14nek...

Mennyi ideig tart altalaban egy ilyen harc?
 

DeletedUser14333

Vendég
Szia!
Akár még 1 évig is tarthatna.Ha egy klán birtokolja az össz Titkokat akkor a végéhez ér a V14. :)
 

DeletedUser15204

Vendég
1 ev se valami sok tekintve hogy fel eves is alig van a v14...
 

DeletedUser14825

Vendég
Új végjáték: A Világ Titkai küldetések ismertetője


Alapok

Hát eljutottál idáig, akkor már kiképezted, és felépítettél egy nagy armadát, egy erős, hatalmas klán tagja vagy, elfoglaltad ellenfeleid falvait és már csak kisebb játékosok ellen harcolsz.
Mi jön ezek után?
A játék egy meghatározott pillanatában a "Világ Titkai" megjelennek a barbár falvakban, a térkép minden pontján. Ezek a Titkok olyan találmányok és felfedezések, amelyek elvezetik világod egy új korba. A játék fő célja így módosul: az nyeri meg a játékot, és lesz a világ győztese, aki megszerzi ezeket a Titkokat, és mint a Titkok Birtokosa azokat megőrzi, átvezeti világát az új korba.

akkor még1 x..valaki magyarázza el,mert a tények mást igazolnak..jó lenne ha nem törölné az illető..tudtommal szólás szabadság van bizonyos kereteken belül
 

DeletedUser10244

Vendég
Titok

Az osztotó titkok bevezetése, szerintem kivégezte a kh olyan klánjait akik nem olvasztó tegelyként működik.Így már egyszerűen mincs értelme a stratégiának, hisz egy titkot bebetonozunk, ha baj van elköltöztettjük, magyarul minimális esély az elfoglalásra.
Jobb esély a fenyegetőzés valamint a kényszer toborzás, úgy látom ebben a játékban sokan nem fogunk így részt venni.
Számomra a v14 a vég.

A másik amit megjegyezni szeretnék a prémium. A játék ingyenesnek indult , minimális befektetéssel. De ami most van az a Lord of ultima-hoz hasonlít aki nem fizet az kegyetlenül lemarad és elveszíti a játékkedvéd . Vajon miért nem lehetett egy fizető és egy ingyenes verziót indítani ? Persze a pénz az a pénz.
 

DeletedUser

Vendég
Az osztotó titkok bevezetése, szerintem kivégezte a kh olyan klánjait akik nem olvasztó tegelyként működik.Így már egyszerűen mincs értelme a stratégiának, hisz egy titkot bebetonozunk, ha baj van elköltöztettjük, magyarul minimális esély az elfoglalásra.
Jobb esély a fenyegetőzés valamint a kényszer toborzás, úgy látom ebben a játékban sokan nem fogunk így részt venni.
Számomra a v14 a vég.

A másik amit megjegyezni szeretnék a prémium. A játék ingyenesnek indult , minimális befektetéssel. De ami most van az a Lord of ultima-hoz hasonlít aki nem fizet az kegyetlenül lemarad és elveszíti a játékkedvéd . Vajon miért nem lehetett egy fizető és egy ingyenes verziót indítani ? Persze a pénz az a pénz.

Az újonnan induló világokban sajnos én is ezt tapasztalom:S rengeteg pénzt forgat pár játékos a játékba mások kedvét elvéve...a sok idő árán felépített faluikat pár hét leforgása alatt befoglalják...mert felgyorsítják a játékot...plusz még ezt megfejelve..lehet venni termelési bónuszt? ezzel is nagyban segítik ezeket a játékosokat..
Oké értem én,h kell a fejlesztésekre a pénz..de valahogy kompenzálni kellene az "erőviszonyokat"
Nem tagadom én is prémmel játszok..de csupán egy havi prémet szoktam töltni a játékra..ami az alapbónuszokat biztosítja...
 

DeletedUser

Vendég
Van 1kis bibi v14-en titkokkal

érzékeltem 1 furcsaságot

mellettem 1 emberke hirtelen talált 1 titkot,de nem értem hogyan,mert nem foglalt barbit /ütöttük azon falut 1hete/ ergo csak úgy kapott 1titkot..

most jön az érdekesség

van olyan,hogy klánon belül újak bukkannak fel,de ez amit találtam még nem volt a klánjukban elötte ergo ez 1bug....

szóval

Ez a titok hogyan kerülhetett hozzá?

valamelyikre csak lesz reakció-végjátékba is betoltam
 

DeletedUser15675

Vendég
Van 1kis bibi v14-en titkokkal

érzékeltem 1 furcsaságot

mellettem 1 emberke hirtelen talált 1 titkot,de nem értem hogyan,mert nem foglalt barbit /ütöttük azon falut 1hete/ ergo csak úgy kapott 1titkot..

most jön az érdekesség

van olyan,hogy klánon belül újak bukkannak fel,de ez amit találtam még nem volt a klánjukban elötte ergo ez 1bug....

szóval

Ez a titok hogyan kerülhetett hozzá?

valamelyikre csak lesz reakció-végjátékba is betoltam

én is észrevettem amúgy.
 

DeletedUser15675

Vendég
Az osztotó titkok bevezetése, szerintem kivégezte a kh olyan klánjait akik nem olvasztó tegelyként működik.Így már egyszerűen mincs értelme a stratégiának, hisz egy titkot bebetonozunk, ha baj van elköltöztettjük, magyarul minimális esély az elfoglalásra.
Jobb esély a fenyegetőzés valamint a kényszer toborzás, úgy látom ebben a játékban sokan nem fogunk így részt venni.
Számomra a v14 a vég.

A másik amit megjegyezni szeretnék a prémium. A játék ingyenesnek indult , minimális befektetéssel. De ami most van az a Lord of ultima-hoz hasonlít aki nem fizet az kegyetlenül lemarad és elveszíti a játékkedvéd . Vajon miért nem lehetett egy fizető és egy ingyenes verziót indítani ? Persze a pénz az a pénz.

nem is mondasz hülyeséget szomszéd..sőt.:)
 

DeletedUser

Vendég
De hülyeséget mondott. Készüljetek fel rá hogy egyre több prémium funkció lesz, az inno mostanában effelé orientálódik. Meg lehet nézni mi lett a TheWest-ből pár év alatt... csak remélni tudom hogy utólagosan nem vezetnek be semmit V13-ra, de ezt sem merném lefogadni...
 

DeletedUser16152

Vendég
Nem teljesen értem..én csak annyit írtam hogy a németek előttünk járnak ami a több serverrel is bebizonyosodott..

hozzászólásom mégis törölték aminek nem tudom mi az oka a topicot pedig zárták..

Tudomásom szerint nem írtam se sértő se senki lelkét megbántó dolgot,de lehet csak azért töröltek mert 14el kapcs. már nem lehet írni

értem én hogy néhányakban indulatok vannak,de szabályos hsz-t kérem ne töröljék..
a servert lezárták nem kell idegeskedni..így már nincs értelme egyik oldalról sem :/

aki ideges egyen babot!:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15525

Vendég
Valamiből meg kell élnie az Inno-nak is. Mi több, hasznot is kell húznia (ez egy ilyen világ, sajnos).
Ha Te, ingyen játékot szeretnél, én ingyen kaját, villanyt, stb...
Semmi sincs ingyen. Ez sem. Lehet persze pénz nélkül is játszani, de iszonyú sok munkát fektetsz bele. Aztán jön egy géphiba, egy nem várt utazás, bármi...
Vagy, akárcsak légy inaktív, egy-két napot, valami miatt, máris behozhatatlan hátrányba kerültél. Azaz behozható, persze pénzel.
 

DeletedUser16152

Vendég
Valamiből meg kell élnie az Inno-nak is. Mi több, hasznot is kell húznia (ez egy ilyen világ, sajnos).
Ha Te, ingyen játékot szeretnél, én ingyen kaját, villanyt, stb...
Semmi sincs ingyen. Ez sem. Lehet persze pénz nélkül is játszani, de iszonyú sok munkát fektetsz bele. Aztán jön egy géphiba, egy nem várt utazás, bármi...
Vagy, akárcsak légy inaktív, egy-két napot, valami miatt, máris behozhatatlan hátrányba kerültél. Azaz behozható, persze pénzel.


nem pénzről van szó..hozzáállás.mintha ezt a kommentedet törölnék

:D
 

DeletedUser

Vendég
Mivel nincs módom egy lezárt topicban reagálni kedves Harmadik002 játékostárs okos, építő kritikájára, így (elnézést a jelenlévőktől :) ) itt tenném meg..

Azokban a körökben, ahol én forogtam eddig, a bunkók, nagyképűek, gizdák közt erre azt szokás mondani:
"Közöd, mint eszed!" :) A bejegyzés nem neked szólt, nem tartottam se puskát, se nyilat a fejedhez, hogy kötelezővé tegyem, semmiféle úton módon nem kényszerítettelek, hogy olvasd a post-omat.. Tehát, eme tapasztalati, kimutatható bizonyítékok megalapozott szabályai szerint kimondom: csak egy kötekedő, okoskodó vagy, aki megragadta az alkalmat, hogy belém kössön.. Ergo: Bagoly mondja verébnek..

Köszönöm a türelmet.. további jó játékot mindenkinek :)
 

DeletedUser

Vendég
Azonkívül, hogy egész európa tudja már, mennyire szereted Respiit, te mi értelmét látod annak, amit csinálsz?
Akit érdekel, az úgyis tudja milyen, nem olyan nagy ez a közeg.
szted tényleg ennyire érdekes, egy nyilvános fórumon.
ami pont erről szól.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nem tudom ki vagy, de erőszakosan rám akarsz erőltetni valamit, ami nem fog sikerülni, mert ferdítesz.. Gondolom nagy rajongója vagy, ezért véded közvetetten, ezért akarod ennyire kivasalni ezt a vicces támadását, rám dobva az egészet. Nekem Respiivel nincs konkrét bajom, csupán leütöm a labdákat.. Ez is a játék része.. és ha téged ennyire untat, vagy felháborít, és nem vagy képes megkülönböztetni a tényeket a feltételezésektől, javaslom szelektíve olvasd a fórumot, hagyd ki a post-jaimat. ;)

Ha ez megnyugtat, a tagságomnak az új világon semmi köze sem a V9-hez, sem a V14-hez, utólag tudtam meg, meglepetés volt, hogy az egyik tagot személyesen is ismerem, tisztelem és becsülöm. S azon emberek közé tartozunk, akik ismerik a határt játék és valóság közt. Így kérlek a továbbiakban ne próbálj meg rám erőltetni olyat, ami nem is létezik. Köszi :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
még mindig csak annyit kértem, hogy fejezd be a sírdogálást, nem kell ezt túlragozni. meg eszéket írni.

te semmilyen labdákat nem ütsz le, nézd meg V14 utolsó oldalait, csak te írkálsz és dobálod a respiis témát, teljesen egy irányú a beszélgetés

ez meg a kedvencem:
Nekem Respiivel nincs konkrét bajom
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Egyszerűen nem értem meg, hogy miért nem veszi be az agyad, hogy csak azt kértem tőled, fejezd be ezt az úszítást, meg veszekedést, senki nem röhög rajta senkit nem érdekel.

te meg már itt összeesküvés elméleteket gyártasz...
meg jössz nekem azzal, hogy rád akarok erőltetni valamit...

ez most komoly? mert viccnek azért elég erős lett.
 

DeletedUser12127

Vendég
Anélkül, hogy állást foglalnék kio és respii vitájában kérdezem tőled, Harmadik:

Honnan tudod hogy senkit nem érdekel, honnan tudod, hogy ez mindenkit idegesít?

Ha személyes közöd van hozzá, akkor a magad nevében beszélve, joggal teheted bármilyen kapcsolatban is légy bármelyikükkel! Ha viszont nincs közöd a vitájukhoz, akkor ne ítéld el egyik felet sem mindenki nevében. Ehelyett elegánsan ki lehet hagyni kio beírásait.

Ebben az egyben igazat adok neki a többiről nagyon keveset tudok ahhoz hogy állást foglalhatnék bárki mellett is.

Üdv: Arkhimedesz
 
Fent