Alvó mód

DeletedUser12157

Vendég
Ebből a hsz-ből teljesen kirí hogy Te még csak most kezdted a KH-t ! :D
Így halvány fogalmad sincs egy tömeges támadás levezényléséről,és a 12-es világ korlátainak a fényében arról,hogy ez majd mivel jár^^
Ha a csapások 96 óra+ felett is fognak menni.
Neked jó virrasztást és "alkalmazkodást" kívánok, :D

Nekem semmi gondom az OFF-al, hisz csak 1 nyöszörgő falum volt még csak,bár kicsit sajnálom a társaság miatt,mert jó banda lett volna :(
Bocsi fiúk.
Majd legközelebb,egy jobb világon szó lehet róla,oda benevezek,cde csak veletek ;)

Sok sikert !

El vagy tévedve kispajtás, de mind1, nem bírtad a kiképzést, becsődölt a szürke állomány, mikor új taktik kellett volna erre a szeróra, ugye? :D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
Sajnos , így van :)
Belátom , gyenge voltam ,azért nem bírtam a kiképzést :(
Ez van :(
Nem én leszek a legjobb noob melletted :D
 

DeletedUser13876

Vendég
tudtok-e vmit vmi új világról?? Unom már a v12-t :D
Tényleg száll a levegőben 13-as szag??
 

DeletedUser16018

Vendég
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem! Első körben leszögezném, hogy nem az vagyok, akinek soha semmi nem jó, és mindig csak háborog, de most azért egy-két dolog érdkelne.

A 120 órás ébrenlétet könnyítésnek, nehezítésnek, gyorsítónal, lassítónak szántátok-e?

Azt értem, hogy távolságot növelt, de feltétlenül kellett ez? Máshol a nemes 57,20-at utazik, itt meg max. 96 órára tudtál támadni. No, és akkor mi van?
Azt is értem, hogy a nemes elvileg 116:40 órát képes megtenni, ami ugye a gyakorlatban eddig nem működhetett, hiszen 96 óra után elmentünk szunyókálni.


Viszont nekem úgy tűnik, hogy a bevezetett 120 órás ébrenlét a szervert lassítani fogja. A 48 óra utáni időszakkal van bajom. Ugyanis most a támadó szempontjából 24 órával nőtt a bizonytalan faktor. Vagyis, ha valaki nem megy el 48 óra után, akkor 72 óra az, amíg opcionálisan elmehet.

Ha mindenképpen belenyúltok, akkor a korrekt az lenne (szerintem) ha az opcionális alvásmódot is 12 órával megemelnétek, azaz 60 óra után lehetne elmenni aludni, és 120 után lenne kötelező.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Szintén egyetértek, mikor megláttam ezt , egy kicsit felháborítónak tartottam, ha már felemelik 120 órára, akkor legalább egyenes arányosan az alvás maximális időtartamát is emeljék meg, bár az is kevés lenne, én egy olyan 20 órát határoznék meg. Hol itt az igazság???? Vagy ennyi erővel feleslegessé vált az alvómód, ennyi! Akkor meg töröljék el és akkor volt, nincs, legalább több ember visszatérne, mert ez az alvómód soknak nem jött be :)
 

DeletedUser16018

Vendég
Azt hiszem mégsem értünk egyet! :)
Az alvás maximális időtartamát semmiképpen ne emeljék, én ezt egy szóval nem írtam. Az 6-10 óra, ahogy eddig is. Ha azt megemelik, akkor még 5 év múlva is itt bohóckodunk.

A 48 órát emeljék 60-ra.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Naja, az se lennne rossz megoldás, de mindenképpen kellene ezen még változtatni, mert így elég faramuci.. :) Ha emelnek, akkor emljenek más paraméteren is, ez a lényeg :)
 

sipos1979

Member
A reakció pontszáma
17
Szintén egyetértek, mikor megláttam ezt , egy kicsit felháborítónak tartottam, ha már felemelik 120 órára, akkor legalább egyenes arányosan az alvás maximális időtartamát is emeljék meg, bár az is kevés lenne, én egy olyan 20 órát határoznék meg. Hol itt az igazság???? Vagy ennyi erővel feleslegessé vált az alvómód, ennyi! Akkor meg töröljék el és akkor volt, nincs, legalább több ember visszatérne, mert ez az alvómód soknak nem jött be :)

Ez már annyiszor előkerült.Akinek nem jön be az alvómód,van még pár világ,lehet máshol játszani,nem kell örökké nyavajogni miatta,mert ez V12 egyik jellegzetessége.És nem is kellett volna hozzányúlni.
 

DeletedUser16020

Vendég
Sziasztok!
A 120 órás ébrenlétet könnyítésnek, nehezítésnek, gyorsítónal, lassítónak szántátok-e?
Azt értem, hogy távolságot növelt, de feltétlenül kellett ez?
Azt is értem, hogy a nemes elvileg 116:40 órát képes megtenni, ami ugye a gyakorlatban eddig nem működhetett, hiszen 96 óra után elmentünk szunyókálni.
Nem értem, hogyha érted akkor miért kérdezed meg, ha meg nem érted akkor miért írod azt, hogy érted... Hiszen megválaszoltad a kérdésedre a választ...

Ez a változtatás nyílvánvalóan azért történt, mert a szerver beállításánál a főnemesek maximális hatótávolsága 300 Mező. Nos ez eddig nem volt valós, hiszen ahogy írtad a 300 mezőt eddig a nemes nem tudta megtenni, ezt javították most ezzel a változtatással.

Ha van rajta sapka az a baj, ha nincs rajta akkor meg az...
 

DeletedUser13223

Vendég
Nem értem, hogyha érted akkor miért kérdezed meg, ha meg nem érted akkor miért írod azt, hogy érted... Hiszen megválaszoltad a kérdésedre a választ...

Ez a változtatás nyílvánvalóan azért történt, mert a szerver beállításánál a főnemesek maximális hatótávolsága 300 Mező. Nos ez eddig nem volt valós, hiszen ahogy írtad a 300 mezőt eddig a nemes nem tudta megtenni, ezt javították most ezzel a változtatással.

Ha van rajta sapka az a baj, ha nincs rajta akkor meg az...

Köszönöm a beírásodat valaki végre rátapintott a lényegre.
 

DeletedUser16018

Vendég
Értem bizonyos részét, csak rávilágítottam, hogy mi a hátránya, és hogy miért nem fogja a gyorsítást szolgálni, mint ahogy azt sajtmacska máshol írta... De ezen a részen Ti nagyon rutinosan átsiklottatok!

Ha a van sapka, nincs sapka esete lennék, akkor nyilván nem most regisztráltam volna a külső fórumra, hanem telefröcsögtem volna ezerrel, mint ahogy néhányan ezt meg is teszik nem pont ezzel a szerverrel kapcsolatban.

Azt, hogy a szervernek vannak hibái és ellentmondásai tény. De akkor írják azt, hogy javítottuk ezt a hibát is, mint ahogy az alvómódot is sikerült láthatóvá tenni a térképen a szerver indulása után több, mint egy évvel, holott így volt meghirdetve. És még sorolhatnám, de minek?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
ide is beírom, függetlenül ki barát, ki ellenfél, abban azért gondolom sokan egyformán gondolkodunk, h kezdik kigyilkolni a játékot...

ezt tegyük már helyre először légyszi, mert tényleg kezdem a hajamat tépni...azzal indokoltátok Sipos urnak a hosszabbitást, h mostmár nemcsak 96 órát utazhatnak végre a nemesek.

ÓRIÁSI. Ki a francot érdekel, mennyit utazhatnak a nemesek?? majd nemeselek közelről. A távolabbi falvakból meg csinálok védőfalut.

Nem ez a baj. Hanem az, h akinek eddig 48 opcionálisan választható órája volt arra h kiválassza mikor megy alvásba, annak most van 72 órája rá. Esetenként egész klánok élnek meg abból a v12őn már hosszú hónapok óta h állandóan alvásba menekülnek. Ahogy haladunk, egyre messzebbről kell a nukokat inditani, gyakorlatilag azok amik kossal 48 órán kivül vannak a célponttól, azokat már elinditani sem érdemes. Ugyis bealszanak az ellenfelek. A minimumot kell emelni, de az a legfurcsább nekem, h ezt egyáltalán magyarázni kell.

Ne hirdessetek végjátékot, ha azzal párhuzamosan meg lassitjátok az alvómód miatt már amugy is csigalassúságra lehúzott szervert ezekkel a meggondolatlan változtatásokkal.

Kérlek titeket, gondoljátok át: ha tényleg végjátékot akartok, akkor el kell törölni végre ezt a szerencsétlen alvómódot - vagy legalábbis csökkenteni a lehetőségét annak h 48 óránként szunditson az ellenfél. Mondjuk azzal, h megnövelitek a minimumalvás időtartamát. 72-re, vagy akár 96ra is.

Lehet itt felezni-harmadolni-tizedelni a nemesköltséget, persze...tökjól hangzik. Csak ezzel senki nincs beljebb.
Erre szeretnék kérni ismételten vmi megoldást:
 

DeletedUser

Vendég
A gyorsítás egyértelműen az alvómód eltörlése lenne, legalább egyes játékosok nem menekülnének be alvásba a nemeseink előtt. Amúgy is megbukott dolog, ezt szerintem mindenki látja, és elég sok bosszúságot okozott már, de mi kitartunk, még így is...de ha már több klán vezére is kb ugyanazt írja, akkor csak van ebben már valami..szerintem:) Töröljék el és akkor egyenlőek lesznek ismét a feltételek, ennyi! Ha meg nem.. akkor igazságosan csinálják, és minden paraméterét emeljék.
 

sipos1979

Member
A reakció pontszáma
17
A gyorsítás egyértelműen az alvómód eltörlése lenne, legalább egyes játékosok nem menekülnének be alvásba a nemeseink előtt. Amúgy is megbukott dolog, ezt szerintem mindenki látja, és elég sok bosszúságot okozott már, de mi kitartunk, még így is...de ha már több klán vezére is kb ugyanazt írja, akkor csak van ebben már valami..szerintem:) Töröljék el és akkor egyenlőek lesznek ismét a feltételek, ennyi! Ha meg nem.. akkor igazságosan csinálják, és minden paraméterét emeljék.

Eltörölni nem kéne,ettől egyedi,különleges a szerver.Viszont hozzá sem kellett volna nyúlni.
 
Fent