Ki állítja meg a ReCoRD-ot???

DeletedUser

Vendég
A Skull-tól nem is ,mert az V15-ön nem létezik;) Nagyon komolyan veheted ezt a játékot szerintem vegyél visszább :) Itt csak ellenfelek vannak nem pedig ellenségek :)
 

DeletedUser8008

Vendég
Sziasztok

Olvasom a hozzászolásokat és úgy vélem egy kevés szót hozzá kell tennem.
Elötte azért hozzáteszem, minden tiszteletem vigyorié, de valamit alá kell neki is irnia.
Itt a v10-en meggyel (becsülöm ma is bár nincs már itt) megálmodtuk a tömegklánt.
Az elmélet arról szólt, hogy azokkal játszunk és irányitjuk őket akik "csak" szeretnek játszani.
Nem hittem volna de bevált.
Lehet bárki über játékos akinek a kis ujjában van a játék.
Elveszik ha inaktív.
Ez egy szórakoztató játék, ahol az nyer aki itt van és együttmüködik.
a többi bla bla bla.
Lehet használni lelki stratégiát és elöre etervezett lépéseket.
Csak az tudja meglépni aki itt van !!!!

Szerintem ez a titka a klánháborunak és amíg nem jön valaki aki erre rácáfoljon, meg is marad a véleményem.
 

DeletedUser15238

Vendég
Amúgy egyből lerí rólad, úgyanolyan arcos harcos vagy mint hextor és belu, teis kapsz 400-500 bejővőt és elis dobod a fiokodat majd....

Látom már jósolni is tudsz!Paul :D

Szóval a külső fórumról meglehet ítélni egy játékost? Ez új,de köszi az infót :D
 

DeletedUser11252

Vendég
Sziasztok

Olvasom a hozzászolásokat és úgy vélem egy kevés szót hozzá kell tennem.
Elötte azért hozzáteszem, minden tiszteletem vigyorié, de valamit alá kell neki is irnia.
Itt a v10-en meggyel (becsülöm ma is bár nincs már itt) megálmodtuk a tömegklánt.
Az elmélet arról szólt, hogy azokkal játszunk és irányitjuk őket akik "csak" szeretnek játszani.
Nem hittem volna de bevált.
Lehet bárki über játékos akinek a kis ujjában van a játék.
Elveszik ha inaktív.
Ez egy szórakoztató játék, ahol az nyer aki itt van és együttmüködik.
a többi bla bla bla.
Lehet használni lelki stratégiát és elöre etervezett lépéseket.
Csak az tudja meglépni aki itt van !!!!

Szerintem ez a titka a klánháborunak és amíg nem jön valaki aki erre rácáfoljon, meg is marad a véleményem.


Szia Csirsz1!

Én személy szerint csak gratulálni tudok nektek a v10-n nyújtottakért. Valamint alá kell támasztanom, hogy csak aktivitással érhető el bármi a többi jön magától. :) Annyit még hozzátennék, hogy bármrnnyire is aktív az ember, ha a mögötte levő klán nem egységes, akkor nem tehet semmit. A tömegklánnak talán ez lehet az egyik hátránya. Üdv Divius Julius :)
 

DeletedUser15238

Vendég
Térjünk már vissza az eredeti témához!
Ki állitja meg a ReCoRD-ot?

Szerintem a Sparta :D :D
 

DeletedUser8008

Vendég
Térjünk már vissza az eredeti témához!
Ki állitja meg a ReCoRD-ot?

Szerintem a Sparta :D :D

Szia

Egy kicsit több tiszteletett az elöted szólóhoz.
Különben is észrevehetd volna hogy RECORD már nincs rég a V10-en.

Zola09-hez:

Köszönöm a kláncsoport nevében a hozzászólasodat.
Az egység megteremtése meg szerintem a vezetőség feladata. Az nem csak cím de felelőség is.
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Ójajjj,anno az én klánomban volt,de ne merjek hozzászólni? Micu,kicsit nagy a nyelved,fényesre!! :D
 

DeletedUser

Vendég
Tényleg valami bajod lehet egy IP címről két felhasználónévvel írogatsz magadnak majd válaszolsz is telefirkálod a külsőt egyedül ez is tehetség ám:D
 

DeletedUser8008

Vendég
kezd gyerekessé válni a topic
mondjuk nem baj, legalább van min nevetni
 

DeletedUser3242

Vendég
hát mivel Record már jóideje n incs, másnak helye nem nagyon lehet max az offnak :D
 
Fent