Ki állítja meg a Gladiátorokat? =)

DeletedUser10079

Vendég
Az utolsó szó gyanánt amit erre a fórumra szeretnék írni:

Amikor valaki létrehozta ezt a topicot akkor ez volt a címe: Ki állítja meg a Gladiátorokat? =)

Erre egyszerű a válasz: Senki és semmi nem tudta megállítani Őket.... csak Ők Saját magukat! :)

Nem azért szántam ezt ide mert megint el akarom indítani ezt a témát! Hanem azért,hogy Minenkinek További Jó és Sikerekben gazdag játékot kívánjak! :)

Persze megint nagy arcúnak fogok tűnni,de nem véletlenül estetek szét.
Nem kevés hátérmunkát végeztünk,illetve a bárdosok is közre játszottak,hisz a szervezett támadásaitok általában becsődöltek,mi meg klánszintűkor volt hogy száz felett hoztunk tőletek.
 

DeletedUser15238

Vendég
Voltam ott az inso ellen,theodorika nemis értem hogy állhat így,hisz a játékról fogalma sincs :D


u.i:nem az inso-t szóltam le,hanem a nőcikéről mondtam el az igazságot,de persze vegye magára mindenki,hisz ezt szoktátok :D
 

DeletedUser14442

Vendég
Voltam ott az inso ellen,theodorika nemis értem hogy állhat így,hisz a játékról fogalma sincs :D


u.i:nem az inso-t szóltam le,hanem a nőcikéről mondtam el az igazságot,de persze vegye magára mindenki,hisz ezt szoktátok :D



valahogy mindig szerencsém volt :) Mert az olyanok, mint te, azok csak kis pancserek és mindig eltűnnek :) Én meg jól kihasználom a bénázásotokat :p
Nahhh gyors jelents a pancser miatt :D
 

DeletedUser15238

Vendég
Nem szoktam jelenteni senkit,de tény hogy csak azért lehetsz az INSO-ban,mert theodorik khm...benned..na nem mondom inkább :D
Tudsz nemesvonatot küldeni? Mert tőled nem nagyon láttam az az 1 hét alatt,pedig jött jópár támadás :D
 

DeletedUser14442

Vendég
mert gondolom ahhoz, hogy téged befoglaljalak nem kellett strapálnom magam nemesvonattal :) Na pá :)
 

DeletedUser14475

Vendég
jelentkezzen, aki látott már tőlem épkézláb nemesvonatot!

Az hazudik! Persze én is csak egy nőcike vagyok az insoban:p
 

DeletedUser14442

Vendég
Miután a neved se mered vállani, nem hiszem, hogy ér egy fabatkát is a te szavad :) na pá-pá :) Azért én még mindig ott vagyok LET Top1 -ként, te meg szépen eltűntél :). Na de nem kell válaszolni, mert pont nem érdekel :)
 

DeletedUser15238

Vendég
Én csak átvettem egy időre az accot kedveském,mivel a tulajnak nem volt ideje,de utána visszaadtam :)
-Archangel- vagyok,ismerjük egymást :D
 

DeletedUser14442

Vendég
:D na akkor most nevettem egy jót :) a nagy ARC -odon :p sipirc oda ahol valamit fel is tudsz mutatni :). De nem vagy te skizo? ezer néven vagy már itt? :D
 

DeletedUser15238

Vendég
2 névvel vagyok nagylány :D
Nevethetsz,én 1 hétig röhögtem rajtad,meg a szánalmas támadásaidon :) a végén már nemis cimkéztem a támadásokat :D
Menj csak bújjatok össze Theodorikkal,és jőjjön aminek jönnie kell :) Csak óvatosan,meg ne akadjon a torkodon a vacsora :)
 

DeletedUser14475

Vendég
Na jó, megígérem, hogy a kedvedért nem fogunk nimródon összeveszni:)
 

DeletedUser14442

Vendég
Nem értem....minden szemetet idefúj a szél :)


Holt de rég beszéltünk :). Mostanában nem vagyok arra :) Megmint kiderült béna is vagyok :)
 

DeletedUser10079

Vendég
2 névvel vagyok nagylány :D
Nevethetsz,én 1 hétig röhögtem rajtad,meg a szánalmas támadásaidon :) a végén már nemis cimkéztem a támadásokat :D
Menj csak bújjatok össze Theodorikkal,és jőjjön aminek jönnie kell :) Csak óvatosan,meg ne akadjon a torkodon a vacsora :)

Ezért van ő még a v8-on te meg már nem,mert béna.

Témát le is zárhatjuk.
 
Fent