Ki állítja meg a Gladiátorokat? =)

DeletedUser

Vendég
:) Nahh megy a szöveg megy 1000-rel:) Anyira vélaszolj hogy ki kérdezte aszt a semmittevő véleményed?:)
 

DeletedUser14442

Vendég
Jesszus...te nem tudsz írni helyesen:D :D
Ne blamáld magad ilyen helyesírással :D
 

DeletedUser

Vendég
Most azon ki vagy akadva hogy gépelek? gyorsan, nem törődve a helyesírásal... nah és? :) nem érek én rá figyelni is... sietek, van dolgom is:) nem vagy itt reggeltől reggilig:) Nem alszok és nem alkuszok... szánalmas:D Mintha valakit is érdekelne mit csináltok :) PÁÁÁÁÁÁÁÁ:D
 

DeletedUser14442

Vendég
Te valami titkosírást használsz :D 1-2 szót elég volt megfejteni :)
 

DeletedUser

Vendég
nekem elég könnyen megy az értelmezése lehet hogy ehhez külön tehetség kell de én bárki írását simán tudom értelmezni :)
 

DeletedUser

Vendég
MI van itt?:confused: Lehet, hogy kicsit lemaradtam, de mi lett a gladiátorokkal, és hogy lett ekkora a ~DOF~ meg az =E.F.=???:confused:
 

DeletedUser

Vendég
Derser!
Látom te is lepattantál a G-ből miután az SD elvett pár faludat.
 

DeletedUser14884

Vendég
bocsi, de az indokaimat nem ismered, semmi köze a faluvesztésemhez, valójában nem is én döntöttem...
a falvakat pedig úgy veszettem hogy nem is voltam gépközelben három napig, ez természetesen nem változtat semmin, és a támadó érdemein sem, azondban engem sem minősít nagyon ezzel...
de akárhogy is nézed, akármilyen kevés információd is van a megszokotthoz képest a jelenlegi helyzetemről, akkor is én nem álltam át hozzátok, mert ti fogtok nyerni, és még mindig kész vagyok harcolni, és teljesíteni azok parancsát akik, igaz elbuktak a klánukkal együtt, de ez nem az ő hanem inkább a klán java részének eredménye volt az én információim alapján!

és akárhogy is lehet hogy például titula és a többiek nem voltak ellenséges viszonyban az inso-val de a .:G:. nagy részével igenis barátságban álltak úgy tudom, szoval elárulni a barátod azokért akiket nem ismersz nagyon, hogy győzhess még gyalázatosabb mint azt elárulni akit nem ismersz de együtt harcoltál vele, az ellenségért (akit eléggé utálsz), mert felismerted hogy eddig rossz oldalon álltál... tudom hogy nem sokan osztják a vélemyénemet még a mi sorainkból sem, de ettől függetlenül én így gondolom...

(és az egy dolog hogy átáll győzni, na de rögtön a lehető legteljesebb erőbedobással áll neki támadni, a barátit, még ha visszafogná magát egy ideig, de nem ő kiszáll, és időt sem hagy a rendes felkészülésre, pedig ezt még egy mnt bontás után is megszokták hagyni, még a leginkább ellenszenvesebb ellennel szemben is...)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Az INSO-ban ha valaki nem támad akkor akár vissza is mehet a .:G:.-be. :)

Ide nem lazsálni jöttek tituláék:)
 

DeletedUser14884

Vendég
Az INSO-ban ha valaki nem támad akkor akár vissza is mehet a .:G:.-be. :)

Ide nem lazsálni jöttek tituláék:)

persze ez a legöbb helyen így szokott lenni ezzel nincs is semmi baj, ez tőletek teljesen el is fogadható, azondban szerintem az hogy egy pillanat alatt köpönyeget váltanak, és egy pillanatnyi időt nem hagynak a felkészülésre, az volt barátaiknak, ez számomra eléggé gerinctelen egy dolog... (nem azt mondom hogy lazsáljanak de adhattak volna három napot...
(egy mnt után van amikor 5-öt is várnak vagy egy egész hetet))
 

DeletedUser14475

Vendég
Tituláék egyetlen volt barátjukat sem támadják, még mielőtt átjöttek listát kaptunk arról, hogy kiket nem fognak támadni személyes okokból. Akiket most támadnak, azok nem a barátaik.
 

DeletedUser14504

Vendég
persze ez a legöbb helyen így szokott lenni ezzel nincs is semmi baj, ez tőletek teljesen el is fogadható, azondban szerintem az hogy egy pillanat alatt köpönyeget váltanak, és egy pillanatnyi időt nem hagynak a felkészülésre, az volt barátaiknak, ez számomra eléggé gerinctelen egy dolog... (nem azt mondom hogy lazsáljanak de adhattak volna három napot...
(egy mnt után van amikor 5-öt is várnak vagy egy egész hetet))

Tituláék egyetlen volt barátjukat sem támadják, még mielőtt átjöttek listát kaptunk arról, hogy kiket nem fognak támadni személyes okokból. Akiket most támadnak, azok nem a barátaik.

Hello,

1.) kőrisfagyalnak teljesen igaza van, megírtuk, kit nem támadunk, és nem is támadjuk azóta sem

2.) 10 napot hagytam a búcsúlevelemben a felkészülésre, de úgy látom, nem nagyon hatott ez meg senkit, kb üres minden körülöttem...
Na ezt untam meg a g-ben...mindig könyörögni kell mindenért...hát hadd ne írjak már a célpontjaimra, hogy hova küldjenek meddig, mennyi védőt!

Üdv
 
Fent