Wwnes :)

DeletedUser

Vendég
Üdv! Többen kérték, hogy jelenjünk meg itt, a külső fórumon is:) Most megtettük:)
Felhívom mindenki figyelmét, hogy a mi klánunk egy velejéig romlott, komolytalan tagokból álló klán. Kéretik nem komolyan venni majd a válaszainkat és hozzászólásainkat:)
 

DeletedUser

Vendég
Side 1:
Tribes: WWNES, WW-HU
Side 2:
Tribes: Atlasz

Timeframe: Múlt hónap

Összes foglalás:

Oldal 1: 1,706
Oldal 2: 1,930
Különbség: 224

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 366
Oldal 2: 143
Különbség: 223

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 14,323,788
Oldal 2: 17,673,550
Különbség: 3,349,762

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 3,686,631
Oldal 2: 1,433,788
Különbség: 2,252,843

chart
 

DeletedUser

Vendég
csá ulti;)

jó hogy jöttetek, nem árt ide is vmi életet lehelni;)
nem rossz az Atlasz stat!!
grat!
 

DeletedUser

Vendég
Szia Ramon:)
Idáig csak csendes szemlélője voltam pár, engem érintő világ "szájkarate" klubjának:) De már annyira rágták a fülemet..hogy a névnapomra nem maradt gyakorlatilag semmi, amit megtudnának húzni:), így megnyitottuk ezt a szobát:)
Kösz a gratulációt az Atlasz stat-hoz.. a fiaim és lányaim eredménye ez. Na jó.. pár faluval azért én is hozzájárultam.:)
 

DeletedUser

Vendég
mi közkivánatra nekilátunk a KM-nek...egyelőre. Sokan sírtak, h 106 órákra vannak atlasztól, ami ugye alvási időn kivül esik. No nem mintha nem lehetne ezt is áthidalni, de legyen...;)
A KM közelebb, meg ugye alkalomadtán kell majd a help a Bureknak is:)

na jó, nem pofázom tele a topicotokat;)
 

DeletedUser

Vendég
Csak nyugodtan..majd mi is telefirkáljuk a tiéteket:) legalább lesz bent mozgás mindkettőben:)
 

DeletedUser15653

Vendég
nem az a kérdés h. ki álitya meg hanem a h. ki lesz ben a nyerö WW be! me én tuti igen oszt nekünk is lesz egy ojan min a mhc nak h. klip meg minden!no ez is tuti!
 

DeletedUser15653

Vendég
má nem azé de vona 1 komoj kérdésem! utit miko fogják interjuvoni?
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem firkáljuk össze az szk szobát is... nyomjunk bele valami dumagraffitit:) Ramon hátha örülne neki:D
 
Fent