~~~~Connexion of the Region World ~~~~

DeletedUser8008

Vendég
Azt is lehet élvezni
csak az kell, hogy mazohista legyél :D
 

DeletedUser11243

Vendég
nah,ezt ide írom,aszem tuti megkapják az illetékesek :p

Cotr vezetőibe,nagyoknak csak,remélem eljut oda :eek:

Pacs,

Hát szóhoz se jutok,anélkül megy a balhé,bárki tudná mit akartam mondani.
Igazából látom így jobb is,ha itt lettem volna nincs vita!
Mai napig nem értem,akik eddig számomra,v10-en számítottak,egy rakás szar lett!

Amit csirsz barátom írt,nem is értem,elég lett volna az amit mondtam neked személyesen,hogy nekem mi az ami számít,amit írnék.

De már nektek nem számít,hát leírom,ami nekem mindig számított,aki számított első sorban,aki az első volt végig nekem:

Szakadjatok le Erikáról,mindenki hagyja békén végre!

Pár HSZ-t olvastam,de miért is neki lett írva?!
Bármikor lehetett volna írni nekem,skype,kh,fb,de nem Erikát basztatni ennyi baromsággal!!
Miközben ki voltam zárva,ti itt balhéztok,ami nem zavarna,ha nem Erikát basztatja a társaság.

Akkor még röhögtem is volna a dolgon,ennyi NooB fejlődött ki,"valamit elbasztam",de nem...
De könnyebb úgy játszani valóban,hogy más hozza a döntéseket,más vállalja is azt,bárhol van!
Akik értetek ÁLDOZTAK,kiket a semmiben hagytatok,kikhez se akkor,se most nem szóltatok,toljátok a nukekat,így kell.
Aki eddig 1 évig a valagad védte,már nem számít,hisz sose írt nektek,csak tette a dolgát csendben,mindig hirtelen felbukkanva,küldte a védőt....50-100 falujával,nagyobb mint más 1000-el valaha lesz!!!!

Kik ők?...Barátok,klántársak,játékosok,emberek,csapat,mindegy hogy nevezzük,de a LEG-NAGYOBB,LEG-FELDÁLDOZÓBB társaság :cool:


[BLINK]Tehát v10......Nyertem![/BLINK]

Szánalmas,falukat sajnáltok,mástól,miközben nemesetek sincs,undorító!
Akiken eddig nevetettek,olyanoká váltatok.
További jó játékot!

csilis

u.I.:nem kell válaszolni,pont kajak nem érdekel senki HSZ-e,telibe a választ,stimmt!
 

DeletedUser8008

Vendég
A vélemény saját dolog.
Akkor lesz belöle ideaizmus ha követőkre talál
 

DeletedUser8008

Vendég
Szerbusz vigyori

Pont én is olvasgatam amikor irtál.

Köszönöm a többiek nevében is a gratulációt.
Igazábból akiknek ez köszönhető, csendben teszik a dolgukat és csak kevesen tudják kivülről kik ezek a játékosok a kláncsaládban.
 

DeletedUser15971

Vendég
Szerbusz vigyori

Pont én is olvasgatam amikor irtál.

Köszönöm a többiek nevében is a gratulációt.
Igazábból akiknek ez köszönhető, csendben teszik a dolgukat és csak kevesen tudják kivülről kik ezek a játékosok a kláncsaládban.

Csirsz,én kitartottam mellettetek,akárhogyis fontosabb (volt,és most is az) a V13on az =MH=!De azt nem értem,miért is dobott ki végül Yeso,hisz még így is sokkal aktívabb voltam mint a kláncsalád 2/3-a!Több pirosat os foglaltam,de visszaestem a frontról.
Megköszönöm ha elmondod!
T.,
=B= (BAKERHUN)
 

DeletedUser8008

Vendég
Csirsz,én kitartottam mellettetek,akárhogyis fontosabb (volt,és most is az) a V13on az =MH=!De azt nem értem,miért is dobott ki végül Yeso,hisz még így is sokkal aktívabb voltam mint a kláncsalád 2/3-a!Több pirosat os foglaltam,de visszaestem a frontról.
Megköszönöm ha elmondod!
T.,
=B= (BAKERHUN)

Tisztelt bakerhun

Mint tudod, nálunk fel van állitva egy hiearhia.
Én vakon megbizom yesodeba, és ha ő így döntött, akkor nem kérdőjelezem meg a miértjét.
Ezen gondodat, kérdezd meg tőle és el fogja mondani.

Üdv
csirsz1
 

DeletedUser14358

Vendég
Miért is?

Csirsz,én kitartottam mellettetek,akárhogyis fontosabb (volt,és most is az) a V13on az =MH=!De azt nem értem,miért is dobott ki végül Yeso,hisz még így is sokkal aktívabb voltam mint a kláncsalád 2/3-a!Több pirosat os foglaltam,de visszaestem a frontról.
Megköszönöm ha elmondod!
T.,
=B= (BAKERHUN)

Átadtad jelszóval a fiokod egy idegennek,akinek fogalma se volt a klán belső életéről,feladatairól stb,aki olyan játékosokat támadott meg akiket a klán nem,ezáltal veszélyeztette az adott klántámadásunkat is!
Engedélyt senkitől nem kértél tudtommal arra,hogy a fiokodat közösen vihesd bárkivel is!Minket vezetőket se tájékoztattál!
Sokszor volt probléma veled,mégis probáltalak fejleszteni,hisz ajándék falukat is kaptál,hogy frontközelbe kerülj!Ha jól visszagondolsz,rendszeresen a klántámadások idejére volt szükséged helyettesre,ha meg épp voltál akkor hol ezért hol azért nem volt már épp sereged,mert valakire elszortad egyénileg,miközben a klán játékosainak zöme már csak a klántámadásokra tartja fent a támadoit,hisz együtt tudunk hatékonyan támadni és foglalni!Meg is lehet nézni őket,gyarapodnak szépen!
Szerintem te is tudod ezeket az okokat,mégis most is ugy adod elő a dolgokat,mintha semmiről nem tehetnél!Az hogy máshol mit csinálsz vagy mit nem az engem nem foglalkoztat!Egyedül az,hogy abba a klánba mit csináltál amit én másfél éve vezetek és nem engedem meg senkinek se ,hogy tönkre tegye felelötlen viselkedéssel,döntésekkel!
 

DeletedUser3242

Vendég
Bakerhun, én láttam az ominózus támadási jelentésekből párat..
az h te vagy egy idegen éjszaka védőkkel támadni kezd, az csak arra enged következtetni h az MHis nagy bajban lehet ha te (vagy a haverod) ott játszanak.
 

DeletedUser

Vendég
Hát a V13-as =MH= közel se volt a V7-eshez, ezt is ted hozzá szerintem, pedig egy és külön a két világ szerintem, V7-en azért nem vettek fel szerintem mindenkit azért is maradtak meg sokak emlékébe, legyen jó vagy rossz formájába, ki hogy látja :)
 

DeletedUser3242

Vendég
hát nekem már az sokkoló volt h bakerhun a kidobása előtti este, másfél év játék után felvásárolt egyesével(ezresével) 3 oldalnyi ajánlatot a piacon, mikor meg jeleztem felé h ha még egyszer így fogadja el a cuccot, megverem , akkor kiderült h a kettes szintű kereskedős jutalom a célja, mondom ajaj :-D
 

DeletedUser14358

Vendég
Bakerhun

két idézet az ismeretlen beugros játékostól..

"Mivel én itt vagyok a susnysás közepében (körül vagyok véve szövikkel és klántagokkal), szinte felesleges védőt gyártanom. Egy két falut még fejlesztek védőnek, hátha kell, de a többi tartalmát felajánlom nektek.
Ide az írjon akinek segítségre van szüksége és küldök akár 500 000+ katonát"

"Most több falumat is átalakítom támadóvá, a többiben meg kiképzem az egységeket. Ma kezdtem el egy kicsit rendezkedni a fiókban (a tulajdonos kért meg rá), támadó faluból alig van kifejlesztve egy-kettő, szinte csak védő faluk vannak..."

talán három kivételtől eltekintve csak támadofalukat találtunk üritésnél,foglalásnál... feltételezem ,hogy a helyetted beugro játékosnak még arról se volt fogalma mely egységek védők ,támadók!
A lényeg,egy játékos se teheti ilyesminek ki a klánját!Senki nem azért csinálja hosszú ideje,hogy egy ennyire tudatlan játékos összekavarjon mindent!A klánba jó ideje csak egyedileg van felvétel,amit megelöz egy elég hosszas beszélgetés Remek Elekkel és velem közösen a jelentkező játékosokkal!Tehát Te olyasmit csináltál ami számunkra elfogadhatatlan volt!
 

DeletedUser8008

Vendég
Sziasztok

Mielőtt valaki ezekből a mondatokból azt vonná le menyire profik vagyunk hát tegye.
Szerintem is nem védőkkel kellene támadni, hisz a lándzsásnak olyan hosszú a fegyvere és átnyúl a falon (xD)
 

DeletedUser14602

Vendég
Hát csak igazam lett az első hozzászólással :)
Pedig milyen jókat csatáztunk itt az elején szóban.....
 
Fent